Jump to content
Lirux

Cazin.net Forum (sadrzaj, Teme, Ciljevi)

Recommended Posts

E moj Liruxe nije tebi niko kriv sto na tvojoj stranici postoji samo
par tema o Islamu. Neki dan sam se uclanio jer se nemoze uci u Religilu ako nisi clan.
Mogo sam vidjeti cerilicu koristite, :lol:  a imate vise tema o krscanskim vijerama nego o Islamu!

Kako sam mogo primjetiti cim je neko za Islam ili Bosnu odmah ga tvoji Moderatori vrijedaju
Liruxe, zalutali ste duboko.
U nasem Cazinu ce stalno vladati Islam ko sto to cini dosad! :)

<{POST_SNAPBACK}>

Potpuno se slazem satobom....ja sam tamo isto ka sam bila,spomenla potput vjerom nesto.I bila sam na neke nacine uvredjena,zato sam se samo poklopla i pokupla.
Tamo ima previse neozbiljni i nepotrebni temi,tako kad neko nesto malo ozbiljnije rece i zeli da prica,ispada budala.

Ovo je van teme ali ok,
da sebe pohvalim prvo dok sam ja bio glavni bilo je drugacije,....

na svakom forumu ima ozbiljnih i neozbiljnih tema tako ima rubrika koja je neozbiljna kako ovdje cini mi se ZOVE se urnebes.
-----
Ukusi su razliciti

Sad ko ce za mene naci najbolji HADIS ovo ja ozviljno kazem koji je najbolji
mozda onaj sta kaze Trazi znanje pa makar mora ici u Kinu

neso vezano za znanje tekve volim

Fakat je pobjeglo :)

nego, i ja sam na kladuskom forumu, ali nisam bas primjetio te guracke sto ste ih vi primjetili. fakat mi prvi haber.

nego, skinuo sam ja BUHARIJINE hadise cini mi se 8 djelova, pa cu ih do sutra staviti ovdje na download, pa izaberi :)

Liruxe ako je za tebe ovaj Forum URNABES, ja onda neznam sta je tvoj!
Na ovom Forumu su puno kvalitetniji komentari nego na tvom u tebe se sastoje vecinom od jedne recenice :D

Kako te nije stid da tako u zezanciji pitas za Hadise?

Ova tema je glupa a koje otvori zasluzuje isti cin!

eto ramjenili ste iskustva o forumima, slabo se razumjeli, pobjegli od teme - sad je red da je zakljucamo

nemojte zamjeriti, al znam da ovakve rasprave idu bez smisla u nedogled... otvorite temu veznu za ovo(na religija ili internet i web stranice - neam pojma o cem raspravljate :D ) pa nastavite raspravljati

hvala na razumjevanju

Moram ja jos dodati da je Lirux rekao da mi na forumu imamo rubriku "Disco urnabes" na kojoj se pisu razne gluposti, odnosno "ispirivamo" se, dok on to na svom forumu nije anpravio te se raja "ispiriva" na nekim drugim rubrikama.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,367
  • Create New...