Jump to content
huslmIRC

Klinika Za 'slomljena Srca'

Recommended Posts

nimalo losa ideja, jer mnogi se stvarno neznaju snositi sa prekidom.. ja sam iskreno jedna od tih osoba sto tesko podnesem takvo nesto,, iako imam prijatelje koje volim najvise na svijetu kraj sebe i koji su uz mene kad mi je najteze... nemogu se oporaviti tek tako ako sam iskreno voljela...

hocu da kazem, da ce ta klinika sigurno pomoci mnogim tinejd

ja ode u tu kliniku.... nevjerujem da ce me izlijeciti... :(

<{POST_SNAPBACK}>

naso bi ja tebi ljek :D haha

Evo, jedan moj vrli prijatelj - Vento, da me oraspolozi, poslao mi je ovu pjesmicu, pa bome da je podjelim sa vama :)

Pjesma za dame

I one koje imaju plavu kosu
pa i one garave male
one

naso bi ja tebi ljek :D haha

<{POST_SNAPBACK}>

ma nemoj... :lol: mali mali.. :)
da nije to onaj lijek ko i prije sjecas se u senatoru... :lol:

Pjesma za dame

hahaha, Ibri, Ventu i autoru teksta svaka casT !! :)

ibro, ta pjesma se bas fino rimuje al mi se text nesvidja..jer nisu sve zene/cure iste!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Sve ro

hahaha, Ibri, Ventu i autoru teksta svaka casT !! :)

<{POST_SNAPBACK}>

dobra je pjesma ali nemozes reci da su sve cure iste.....kao ni moci sto nisu svi isti...ali ima takvih cura a i jos gori momaka.... :D

dobra je pjesma ali nemozes reci da su sve cure iste.....kao ni moci sto nisu svi isti...ali ima takvih cura a i jos gori momaka.... :D

pa i kazem svaka cast za pjesmu.. ja to drugo nisam reko, a sad sta mislim to je trece :P

joj kad ovako pocne pricati da su sve zene iste ubila bih ga odmah...naletio na par pogresnih i odmah sve iste...NISU SVE ZENE ISTE...kao sto ni vi niste isti al mi zene pricamo da jeste...et ista stvar...ako ne slusas balasa...poslusaj koju pjesmu pa ces vidjeti kako se lijeci slomljeno srce...preporucam ga svima...s njim se uvijek lijecim i njegovom knjizicom dodir svile...jednostavno sve se shvati kroz njegove pjesme...

volis jednom u zivotu...
to ne pita pamet nego srce...

joj kad ovako pocne pricati da su sve zene iste ubila bih ga odmah...naletio na par pogresnih i odmah sve iste...NISU SVE ZENE ISTE...kao sto ni vi niste isti al mi zene pricamo da jeste...et ista stvar...ako ne slusas balasa...poslusaj koju pjesmu pa ces vidjeti kako se lijeci slomljeno srce...preporucam ga svima...s njim se uvijek lijecim i njegovom knjizicom dodir svile...jednostavno sve se shvati kroz njegove pjesme...

volis jednom u zivotu...
to ne pita pamet nego srce...

<{POST_SNAPBACK}>

E sad da malo komentiram ovo o zenama. U redu nisu sve iste, ali dajte narode budite iskreni necemo valjda biti licemjeri. Da je curama, a i muskarcima najvaznija dusa, pamet, dobrota ili nesto slicno je LAZ. Ja prvo kada vidim curu vidim je li ima lijepe zube, vidim oblik lica, vidim tijelo, kosu odnosno vanjski izgled i iskreno padam na vanjski izgled i nikada necu prici curi koja me ne privlaci fizicki. Mogu biti dobar i prijatelj sa curama koje su pametne i dobre i druziti se sa njima, ali kakve god one bile, da su pametne kao einstein i zabavne kao jerry seinfeld ako me fizicki ne privlace nece izmedju nas biti nista. Dakle nemojmo biti licemjerni i priznajmo da je onaj osnovni nagon, iskonski, tjelesni, sexualni privlaci vise od svega i da on ne reaguje na pamet nego na izgled, na velike grudi, lijepo lice, siroka ramena i sl. ovisno od spola. I jos nesto ne govorim da su cure sponzoruse ali vecina vise voli da joj momak vozi novo i bolje auto nego neku staru krntiju. One i mogu biti sa njim ako je zgodan, ali bi voljele da ima bolje auto. Starije cure kada upoznaju nekoga prije ce traziti da se udaju za doktora nego za automehanicara i zato molim vas nemojte mi vise govoriti o pameti ili duhovitosti ili sta ti ja znam cemu.

nisu zene iste, ali ih dijeli samo nekoliko nijansi :)

ova klinika moze biti jako korisna nekima, koji ne mogu sami te trenutke prebroditi... mozda to smijesno sad djeluje ali sigurno je neko od nas bio u slicnoj situaciji da je fakticki ludio zato sto ga je neko ostavio bla bla :) i u tom trenutku pomislio na milion blesavih stvari koje bi mogao uraditi, et da mu lakse bude, a ovamo samo vise belaja napravi....

ne studiraju dzabe ljudi psihologiju, mora i za njih biti posla :)

nisu zene iste, ali ih dijeli samo nekoliko nijansi :)

ova klinika moze biti jako korisna nekima, koji ne mogu sami te trenutke prebroditi... mozda to smijesno sad djeluje ali sigurno je neko od nas bio u slicnoj situaciji da je fakticki ludio zato sto ga je neko ostavio bla bla :) i u tom trenutku pomislio na milion blesavih stvari koje bi mogao uraditi, et da mu lakse bude, a ovamo samo vise belaja napravi....

ne studiraju dzabe ljudi psihologiju, mora i za njih biti posla :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ne boj se za njih. Njima posao propasti ne moze:)

e sad ova tema prelazi na raspravu zena i muskaraca...odnosno muskaraca i mene...al haj neka...mogu ja jos primiti... :lol:

zena se dotjeruje da bi se svidjela muskarcima a tako i muskarci...da to razjasnimo...

logicno je da ces prvo nekog sagledati po ambalazi pa onda po sadrzaju :rolleyes: jel de...ne znas za budalu da je budala dok ne progovori... :lol:

ev scena...ti sa drustvom u lokalu,ples,cuga,zej8ancija...pored vas ribe samo takve...zenske odvaljivaju,avioni brate...i jedna tebi malo se nasmije,malo namigne,zovne te u budzak :D musko ko musko...budala koji ne prihvati...al kad se upoznate...ona se zove bejzo :lol: sta ce biti...hajd nekako ces preci...al kad ti kaze da je s konjodora :lol::lol::D:P

ma svi ste vi isti :P

e sad ova tema prelazi na raspravu zena i muskaraca...odnosno muskaraca i mene...al haj neka...mogu ja jos primiti... :lol:

zena se dotjeruje da bi se svidjela muskarcima a tako i muskarci...da to razjasnimo...

logicno je da ces prvo nekog sagledati po ambalazi pa onda po sadrzaju :rolleyes: jel de...ne znas za budalu da je budala dok ne progovori... :lol:

ev scena...ti sa drustvom u lokalu,ples,cuga,zej8ancija...pored vas ribe samo takve...zenske odvaljivaju,avioni brate...i jedna tebi malo se nasmije,malo namigne,zovne te u budzak  :D  musko ko musko...budala koji ne prihvati...al kad se upoznate...ona se zove bejzo :lol: sta ce biti...hajd nekako ces preci...al kad ti kaze da je s konjodora

ma svi ste vi isti :P

<{POST_SNAPBACK}>

Mozda bi se ovo moglo sreci u recenicu SVI SMO MI ISTI :lol: samo sto mi muskarci makar to priznamo:)

end of diskusion :lol:

izmedju ostalog pa jeste isti,kad dobijete sta hocete odbacite zensku ko staru krpu...a kad vama zenska sukne odmah pocnete kukati ko kakve velike bebe...stvarno ste zaista...