Jump to content
elo

Grbavica Pobjeda U Berlinu

Recommended Posts

Naravno Vento.

Juce sam citao od nje kako je primila kritike beogradskih medija za ulogu koju igra, ali im je ona odgovorila da se u filmu ne spominju Srbi nego cetnici, te ona smatra da je film jako dobar.

Ali i u vezi ove tuzbe BiH protiv SiCG, bas gledam juce komentare iz Beograda.
Oni nikako ne prihvataju da se u Srebrenici desio genocid, oni ne vjeruju da je Srbija napala BiH. oni kazu da to sve zapad izmislja.

interesantan taj nebeski narod

aa grbavicka je zanimljiv film,al problem je sto u cazinskom bioskopu ljudi ne znaju gledati filmove jer neces izade a da te nepokodi 20 zvaki,bombona....

cuo sam i za to pa smo se dogovorili u srijedu da idemo u kino piki idews li i ti sa nama

Jedna moja vrla kolegica kaze da gore po kinima urade sinhronizaciju na svapski pa to pomalo ispadne i glupo gledat :)

Jedna moja vrla kolegica kaze da gore po kinima urade sinhronizaciju na svapski pa to pomalo ispadne i glupo gledat :)

<{POST_SNAPBACK}>

A jesi ti gledao film???

<{POST_SNAPBACK}>

e sto mi to ubije dozivljaj filma....
kako neko moze ipersonirati neciji glas pogotovo kad se radi o specificnoj ulozi tipa arnie u terminatoru, sean connery kao james bond... ma svabe lude sa tom sinkronizacijom

NIsam gledao jos film, znas, jos uvijek ganjam zrtvu s kime cu u kino :)

Ali, vjeruj mi da me nece omasiti :)

Pricao sam sa dosta ljudi koji su ga gledali, kazu da je nesto stvarno nevjerovatno i da nakon filma ne mozes izaci ne uplakan :)

Nema nego litru sljivovice i u kino.

Ja sam na satelitu gledao film "Crna macka, bijeli macor" sa njemackom sinhronizacijom. Ubio sam se od smijeha kako je to glupo kad nase domace pjesme pjevaju na svapskom, fakat ubiju ceif.

NIsam gledao jos film, znas, jos uvijek ganjam zrtvu s kime cu u kino :)
Ali, vjeruj mi da me nece omasiti :)

Pricao sam sa dosta ljudi koji su ga gledali, kazu da je nesto stvarno nevjerovatno i da nakon filma ne mozes izaci ne uplakan :)

Nema nego litru sljivovice i u kino.
Ja sam na satelitu gledao film "Crna macka, bijeli macor" sa njemackom sinhronizacijom. Ubio sam se od smijeha kako je to glupo kad nase domace pjesme pjevaju na svapskom, fakat ubiju ceif.

<{POST_SNAPBACK}>

Sta ce se do 18 marta prikazivati u kinu? ili?? ne?

Ma i ja sam gledala nijciju zemlju ma glupost...ma to je za bilo koji film glupo!

Naravno, ali ima kod nas opcija da se ide i u Bihac u kino, sada imamo multiplex na dohvat ruke :)

Ja sam GO WEST otisao gledati na najavljeni termin, a ono tamo sjednica opcinskog vjeca.

kako me to bilo izivciralo :)

Ako si ovdje do 18. javi mi pa mozemo ici zajedno da gledamo, da ne trazim dalje zrtvu :)

Naravno, ali ima kod nas opcija da se ide i u Bihac u kino, sada imamo multiplex na dohvat ruke :)

Ja sam GO WEST otisao gledati na najavljeni termin, a ono tamo sjednica opcinskog vjeca.

kako me to bilo izivciralo :)
Ako si ovdje do 18. javi mi pa mozemo ici zajedno da gledamo, da ne trazim dalje zrtvu :)

<{POST_SNAPBACK}>

hm ja nazalost radim tu subotu!!!

KAkav je bio taj go west mislim ja kad sam cula da se radi o pedrima pa me razocaralo bas ...

Ja sam danas gledao film sa zakasnjenjem sa skolom,za mene je super film,ima svakakvih scena...
Na kraju je fakat elegicno,al' de ako se zeli iznijeti istina prava onda mora biti takvog sadrzaja.
Meni je dobar prizor bio kad su se u kinu opet upalila svijetla a ono skoro pola ucenika (vecinom cure) place zbog onih zadnjih scena u filmu.
SUPER FILM!

Ja evo upravo sada dodje iz Bihaca, pogledao sam grbavicu, i dobar je film iako sam mnogo vise ocekivao, barem sto se tice radnje filma, ali film je samo uradjen da prenese poruku, koja je dosta jasno prenesena.

vrijedi pogledat :)

Ja evo upravo sada dodje iz Bihaca, pogledao sam grbavicu, i dobar je film iako sam mnogo vise ocekivao, barem sto se tice radnje filma, ali film je samo uradjen da prenese poruku, koja je dosta jasno prenesena.

vrijedi pogledat :)

<{POST_SNAPBACK}>

nego kakvo je kino u bihacu?

Iskreno, ocekivao sam fakat i mnogo vise od kina, barem vise mjesta, da je kvalitetnije npr zidovi odradjeni, ali super je svejedno.

Unutrasnjost kompleksa, tj hodnik onaj mi je super i birtijica :)

Furka mi je i sto imaju oznaceni redovi i sjedista, tako da unaprijed dobijes vec mjesto, pa ako poranis, dobices mjesto u vrhu sale, a ako zakasnis, ides u prve safove, ali se cipas sto nas narod jos to nije uhodao, pa uvijek "ti sjedis na mom" i sl :)

Ma uglavnom pravo mjesto za izaci sa ekipom ili djevojkom. Nesto sto je trebalo nasem kraju :)

jedino mislim da su malo previsoke cjene nocnih termina za nas standard.

4.5 KM po osobi, pa se ti ljubi :)

Iskreno, ocekivao sam fakat i mnogo vise od kina, barem vise mjesta, da je kvalitetnije npr zidovi odradjeni, ali super je svejedno.

Unutrasnjost kompleksa, tj hodnik onaj mi je super i birtijica :)

Furka mi je i sto imaju oznaceni redovi i sjedista, tako da unaprijed dobijes vec mjesto, pa ako poranis, dobices mjesto u vrhu sale, a ako zakasnis, ides u prve safove, ali se cipas sto nas narod jos to nije uhodao, pa uvijek "ti sjedis na mom" i sl :)

Ma uglavnom pravo mjesto za izaci sa ekipom ili djevojkom. Nesto sto je trebalo nasem kraju :)
jedino mislim da su malo previsoke cjene nocnih termina za nas standard.

4.5 KM po osobi, pa se ti ljubi :)

<{POST_SNAPBACK}>

:lol::lol::lol:

Skupo ljubljenje,hehehehhehe :lol: i ovo sjedis na mom...ma bolje ista nego nista i onako nam kulturni zivot slab,na ljeto bihacki festival i regata i kapak...mislim ova dva su najjaca!!!

hahaha, tako ti je to inace, samo sto je ovdje teze doci do pirata domaceg filma nego stranog.

npr Go west duuugo nije bio dostupan kao ni dobro ustimani mrtvaci :)

grbavica mislim da je oborila rekord dolaska na domace piratsko trziste :)

Ne vjerujem da igdje mozes skinuti ove novije filmove, jer ko ima te kopije, jos uvijek ganja da ih proda, mi smo bosanci takvi, sto mozemo prodat to dzabe ne dajemo, ali ipak neka ti neko ko se sluzi torrent skidanjima kaze vise :)

ja sad gledala film i onako je dosta sam vise ocekivala kolko se je pricalo o tome ja sam mislila bog zna koji film a ono onako pa skoro bezze... :rolleyes: