Jump to content

Recommended Posts

Hm..sto se tice toga ako mislish na mene ..ja sam se samo salila..
Mozda me zapane i kakva dobra ;)

<{POST_SNAPBACK}>

nemoj se shaliti, nije dobro za bubrege ;) ! .. *ebo te, na ovoj temi, tek sad moresh vidjeti

cekajte onda da umru roditelji u decka pa se onda udajte za njega ;) necete imas nikog da vam smeta ;)

<{POST_SNAPBACK}>

koja je to glupost.. al poznajem dosta cura koje bas to i traze :unsure:

Pa koja je to glupost, ja cu znaci cekati da od mog momka prvo mati umre pa cemo se onda uzeti...cccc... :blink:

Zasto ti koji su toliko protiv svekrve svoje nebi sebi fino nasli sami stan i zivjeli sami sa muzem i svekrvu vide onda samo od Bajrama do Bajrama?!

koja je to glupost.. al poznajem dosta cura koje bas to i traze  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

jeste glupost al desava se,,eto meni koja bude zena nece imat svekrve ;)

diskriminacija :) kako je onaj filozof jednom rekao, hmm, necu sad reci, bice bure pa.. :lol:

p.s.zarazi se i ono malo dobrog ako se ono lose ne ostrani

hajde hajde picari iskreni budite sad :) nekad snaha hoce da igra glavnu ulogu :)

ne mogu boli me stomak.. nek' ti objasni x-men il' Clark Gable

<{POST_SNAPBACK}>

hehehehe, to sam i pretpostavljala ;)

vjerojatno je mislio na onog majmuna sto je rekao "sve su zene kurve, oprosti mati ali i ti si zena", ali nisam siguran jel se tako zove! u svakom slucaju, rajder nam se malo prosuo :)

pa mozda nebi smijeo u ime svih pricat al eto malo cu samo :) nemaju muskarci lose misljenje o zenama jer uvjek na kraju zdrav i pametan muskarac zavrsi sa zenom u zivotu :) nego godinama mnogo su zene pokvarile sliku o sebi,nekakvo njihovo pravo je preslo u lopovluk :) zbog toga one dobre zene su bile isto na udaru zbog ovih losih,al ipak treba svatit da su one kao i mi muskarci imaju svoje potrebe isto kao sto muskarac zeli tako i one zele,jedino slika o zeni treba da je zena nesto posebno u zivotu i da one treba da negube svoj obraz :) eto malkice,,hehe :)

ej mora se priznati da mi zene imamo jezik i onda ti je zena sa zenom tesko :) al treba u najmanju ruku bar biti posten i tolerantan bar kad svekrva ostari pa bude senilna ili sl. a bome ako ona zdrava i lopov neki nedaj na sebe ;)

Pa normalna stvar da ce svaka pametna snaha postovati svoju svekrvu!!
Postovati.... a ne voliti
A puno toga ima i od covjeka, ako je on mamin sin onda bolje nek ostane kod svoje mame, ali kad covjek nace tu sredinu izmedju zene i mame onda je super i brak ce onda biti super!!!
Ali nikad zajednica, NIKAD!!! ;)

Pa normalna stvar da ce svaka pametna snaha postovati svoju svekrvu!!
Postovati.... a ne voliti
A puno toga ima i od covjeka, ako je on mamin sin onda bolje nek ostane kod svoje mame, ali kad covjek nace tu sredinu izmedju zene i mame onda je super i brak ce onda biti super!!!
Ali nikad zajednica, NIKAD!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

pa naravno razlika je sto si mu ti zena a tvoja svekrva je njemu MAMA,tebe ce postovat kao zenu a nju kao mater koja ga rodila,kolko znam vise ima mamini cerki koje neznaju napravit jesti i koje su mame toliko mazile koda se nikad udat nece,kad se udaju onda problemi sa njegovim roditeljima.. ;)

heheh ma nije ni cudno danas se djeca udaju tako da ne stignu ni naucit sta pametno :D

Na kraju krajeva mjenjaju se ta vremena.. Moja kolegica koja u Bosni zivi, je otisla odmah poslije udaje na stan! Sta joj fali nistaaaaa, ima poso, njen muz radi. A sta je najbitnije, kad saposla dodju niiko nezvoca niko nekucka..
Njena svekrva ikao joj to prva snaha, nije se stim mogla pomiriti. Puhala puhala, i sad se hudnjica okanila...

Nerazumijem ni takve matere, ako vidim da mi djete napreduje sta ga jos imam kociti. Ma hoce na stan idi. Hoce u tunguziju, ako mu je bolje ako dobro zivi. Pa idi...MA kod nas ima mali milion tih nenapisanih zakona, koji su jednostavno tu..

ma eci ko hoce da zivi moze i sa svekrvom,isli su ljudi i prije na stanove da nezive ni s anjenin ni njegovim,nek radi zena i treba da radi,kako onda snaha zvoca kad dodze kuci a nije svekrva sredila, :) jebes vremena kad je karakter pao ...

Na kraju krajeva mjenjaju se ta vremena.. Moja kolegica koja u Bosni zivi, je otisla odmah poslije udaje na stan! Sta joj fali nistaaaaa, ima poso, njen muz radi. A sta je najbitnije, kad saposla dodju niiko nezvoca niko nekucka..
Njena svekrva ikao joj to prva snaha, nije se stim mogla pomiriti. Puhala puhala, i sad se hudnjica okanila...

Nerazumijem ni takve matere, ako vidim da mi djete napreduje sta ga jos imam kociti. Ma hoce na stan idi. Hoce u tunguziju, ako mu je bolje ako dobro zivi. Pa idi...MA kod nas ima mali milion tih nenapisanih zakona, koji su jednostavno tu..

<{POST_SNAPBACK}>

ni ja nekontam te svekrve kao uvjek hoce ono najbolje za njenog sina, pa on valjda bolje zna sto je za njega dobro, i ako hoce zenom na stan ili gdje njegova i zenina odluka.. :rolleyes: