Jump to content
Sign in to follow this  
GLIGO

Jeste Li Prevarili Ikad Momka/curu?

Recommended Posts

[quote name='analiticarka' post='307024' date='28.01.2009, 20:24']zasto da se lazemo, jesam, prevarila sam i nisam se grizla zbog toga[/quote]

jelde fin osjecaj :rolleyes:

nisam imala neki posebni osjecaj, u tom trenutku mali osjecaj ugode.. poslije kad covjek ostane sam pomisli pa mozda nisam trebala, ali svejedno nikad se nije saznalo a bilo je podavno :)

pa bude cojek sam malo i opet nova prilika :D :D ... ah nebi ja trpio svasta nema sanse ...

Ne nisam varala niti bi radije se raziđemo ko ljudi, pa ko voli nek izvoli mo

Ovog nisam!

I bivseg muza nisam, mada sam uvijek govorila da mi je najzalije sto ga nisam prevarila.
Nisam vise sigurna u tu izjavu!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='307066' date='28.01.2009, 22:30']Ovog nisam!

I bivseg muza nisam, mada sam uvijek govorila da mi je najzalije sto ga nisam prevarila.
Nisam vise sigurna u tu izjavu![/quote]

:) Nisi ga prevarila jer ga volish/si ga voljela a da ga nevolish/nisi voljela?

[quote name='EcI PeCi PeC' post='307075' date='28.01.2009, 22:40']neosudjujem ja ljude koju su varali i varaju Flo...

bolje da ti njega prevaras nego on tebe!![/quote]

Da, naravno i ja tako kazem :) jbg nekad je uzitak :) zavisi gdje, zavisi skim.

zasto nebi varala rukama te ukrala samo da te poljubim,varala bi varala usnama te lagala samo da te zagrlimm... :D pjeva dragana

jesam varala momke ali sa vremenom ohldis od svega...kad nadjes osobu kojoj mozes da vjerujes koju volis onda i nekontas na prevaru..

kad znas da sa tom osobom imas sve..zasto reskirati zbog neki 10 minuta...kad znas da zelis osobu kraj sebe i kad ti je stalo do nje..onda mislim da nema potrebe ni pricati o tome..

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='306726' date='27.01.2009, 20:12']jesam,,hrpu puta,,

al vise to ne radim,,haha[/quote]

udri hatka bice doplatka ... :D

normalno da se vara ... al kada dodje do prave onda se ukida "vanredna linija" ...

[quote name='lucky' post='307208' date='29.01.2009, 12:59']udri hatka bice doplatka ... :D

normalno da se vara ... al kada dodje do prave onda se ukida "vanredna linija" ...[/quote]

ja sam vajk bio za to da treba nekad stati,,,

varam kada naidje bolja cura... kada nisam siguran da me cura ne vara onda uradim da bi kasnije bilo 1:1.... kada sam u svadji sa curom.... i kada sam pijan sto znaci svaki drugi dan :D

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='306726' date='27.01.2009, 21:12']jesam,,hrpu puta,,

al vise to ne radim,,haha[/quote]

Vuk dlaku mjenja ali cud nikad :) jel dodje tako?

[quote name='Clark Gable' post='307034' date='28.01.2009, 19:51']sve dok se ne sazna dobro je :lol:

nisam ja, ne radim to vise :D[/quote]

nije uopste vazno saznalo se ili ne , kad to vise nije bitno i nema tezinu koje imalo tada :)

Ps. ne radim ni ja to vise :D

imal zivog insana koji nije dosao u tu kusnju :) zavisi od osjecaja prema osobi skojom si,ima nesto sto ti neda da te kusnja savlada a ako je lazan osjecaj onda nema kusnje :)

Imao sam vezu, dugo je trajala, dolazio sam u razna iskusenja al uvijek je pobjedila ljubav prema njoj, nikad je nisam prevario...
Zatim smo raskinuli, i poslije nje sam imao djevojaka al svaku sam varao, neznam zasto, al nije mi jasna stvar kako sam mogao biti s nekim skoro tri godine a da je ne prevarim, a ovamo 2 mjeseca i prevarim djevojku 10 puta...