Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Sta Vam Je Bitnije Dobrota Ili Ljepota?

Recommended Posts

Da li vi prilazite osobi samo zbog njene dobrote ili pameti???
To je ono po meni kljucno, jer ja prilazim LIJEPOJ curi a poslije ako je jos dobra i pametna super... ali nikad ne prilazim dobroj/pametnoj (hmmm kako ? :P ) pa onda skontam da je jos i lijepa...

Ma dobrota naravno , nije sve u ljepoti!

<{POST_SNAPBACK}>

A ti kad je prvi put vidis digne ti se na njenu dobrotu! Ma daj macak neluduj... :lol:
Prvo oko odmjeri!

eh ali kako je preko interneta, nekad nevidis cure/momka pa pricate i cura ti se plahno svikne vako po prici i onda upoznas je vidis sliko kako onda reagujte?

a vako se uvjek prilazi onome ko ti po izgledu pase, a onda sta bude ;)

eh ali kako je preko interneta, nekad nevidis cure/momka pa pricate i cura ti se plahno svikne vako po prici i onda upoznas je vidis sliko kako onda reagujte?

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se sa tobom... Ja licno ne bih mogla biti sa nekim ko nije po izgledu prilicno dobar... Mislim ne treba mi mister, ali prosjecno lijep momak je ok... A ko kaze da mu je bitna samo dobrota, cisto mu ne vjerujem, jer vanjski izgled je isto toliko vazan...

mozemo mi trabunjati sta hocemo,al svi mi prvo pogledamo kakve je gradje,guza,oci,usta pa tek kad upoznamo tu osobu trazimo unutrasnej atribute.Ko da ce tko pogledati curu koja je krezava,bez dudica mislim musko ko musko prvo gleda njenu " nacitanost" od prijeda i " diplomu" od pozada.

Ljepota je jako bitna i tu nema price.Ja licno to gledam ovako.Jako ruznu nebih
ozenio ali kada bi morao da izaberem od zlobne ljepotice i ljepuskaste dobrotice izabrao bih ovu sto i nije toliko ljepa ali ipak je zgodna za oko a onoj sto je ljepotica neka svoje cari i zlobu i pokvareno srce nosi u helac jer od goropadne zene nista nema gore.

Ljepota je jako bitna i tu nema price.Ja licno to gledam ovako.Jako ruznu nebih
ozenio ali kada bi morao da izaberem od zlobne ljepotice i ljepuskaste dobrotice izabrao bih ovu sto i nije toliko ljepa ali ipak je zgodna za oko a onoj sto je ljepotica neka svoje cari i zlobu i pokvareno srce nosi u helac jer od goropadne zene nista nema gore.

<{POST_SNAPBACK}>

haha,zlobne ljepotice i ljepuskaste dobrotice..pa nisi ti ni budala ..a koga bi izabrao izmedju zlobne ljepotice i ruzne dobrotice? :)

<{POST_SNAPBACK}>

I jesil ikad sjeo sa tom osobom sto si upozno na Internetu: Koje to razocarnjeeeee zna biti. Kad poslije sta znam par mjeseca tipkanja sjedes osobom u Cazinu i popijes kafu. I vidis neee nemoze biti.

Pa to nije to! Hej pa kad nekog viis prvo zapazis njegovu ljepotu, sta ja znam sexipilan izgled, a ne vidi kako je iskrena kako je dobar i to sve na prvo pogled?
Hajmo curice hajmo djecaci...

Meni kad neko za oko zapne, sigurno mi zapne njegova blaga narav za oko. Ma dajte ljudi zapne ono sto oko vidi i tu nesto ima mozda je mimika mozda gestika mozda visina mozda lice. AL je vanski izgled ili kako se to vec zove. Pa tek kasnije kroz druzenje odkrivas mu osobine njegovu dobrotu, njegovu vjetnost itd itd....

mozemo mi trabunjati sta hocemo,al svi mi prvo pogledamo kakve je gradje,guza,oci,usta pa tek kad upoznamo tu osobu trazimo unutrasnej atribute.Ko da ce tko pogledati curu koja je krezava,bez dudica mislim musko ko musko prvo gleda njenu " nacitanost" od prijeda i " diplomu" od pozada.

<{POST_SNAPBACK}>

Mmmda, samo su mu

heh, kako je to vento skont'o

Halalite, al' na internetu mi uvijek kad pocinjemo s nekim novim se upoznavat, prvo trazimo sliku. ako kaze da je nema, onda, se mucimo, i nastavili bi pricat a i ne bi, al' prije da ne bi.

Bom kad dobijes sliku, ako je riba zmaj onda idemo ispitivat kakve su joj ove ostale funkcije, dobrota i tako to, al' ipak nekako nam drage one osobe koje te ne mogu osramotiti i igrat kako ti sviras :D

A bom, ako riba nije po ceifu, onda je blokiramo (halalite djevojke, al' kad sam online na msn-u "zaista" sam najveci dio radnog vremena zauzet. Cure s kojima ne zelim pricat su blokirane, zato sako vam se nisam ja vio a online sam, niste grbave, ni ruzne, neg biznis ) :D

Sto se tice osoba koje sam ja naknadno upoznao uzivo na kahvi, sa njima sam i dalje dobar, i te osobe su mi bile iste kao i na forumu i msn-u, identicne. i rado bih uvijek kahvu pio s tim osobama, jer ko mi nije po ceifu, nema kahvenisanja :D

,Sep 17 2006, 14:56]heh, kako je to vento skont'o
Halalite, al' na internetu mi uvijek kad pocinjemo s nekim novim se upoznavat, prvo trazimo sliku. ako kaze da je nema, onda, se mucimo, i nastavili bi pricat a i ne bi, al' prije da ne bi.

Sto se tice osoba koje sam ja naknadno upoznao uzivo na kahvi, sa njima sam i dalje dobar, i te osobe su

pa ko kaze d ami nemamo zlocaste misli,isto tako je i on mislio kad si ti naisla i gledala u njega pa vas se pogledi sudarili i mjerili se a odma je dosla zelja u njoj sam. :) mozda sad kako ljudi imaju masine mislim auta i materijalno da zene ni negledaju ljepotu nego koliko su inca felige od auta, :lol:

Ja mislim da jedno bez drugog neide!! Da niko nece naci sebi Lijepu curu koja je u dusi pokvarena il obrnuto, mislim da jedno sa drugim ide , ja sam et sebi nasao i lijepu al i dusevno dobru :D

pa ko kaze d ami nemamo zlocaste misli,isto tako je i on mislio kad si ti naisla i gledala u njega pa vas se pogledi sudarili i mjerili se a odma je dosla zelja u njoj sam. :) mozda sad kako ljudi imaju masine mislim auta i materijalno da zene ni negledaju ljepotu nego koliko su inca felige od auta, :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Pa koliko inca su tvoje felge. Da vidim vrijedil se uopste poceti ptruditi... Kako ti znas nekad krme biti! Ono pravo pravcato da bi ti oci kopala. :P
AL znam ja cemu vodi ova tvoja prica, da nam povecas ili smanjis tlak. Pile nepale zene ovakvi komentari, njih vise pali prljavi jezik i pokvarene misli!!!!

Bitno je da covjek zivi, mastu izivi i zivot prozivi.....

eh sad ja mislim kakave partner felige ima, mislim da je to nebitno :D bitno je da je good year i da se moze svasta nesta izdrzat..

Ja mislim da jedno bez drugog neide!! Da niko nece naci sebi Lijepu curu koja je u dusi pokvarena il obrnuto, mislim da jedno sa drugim ide , ja sam et sebi nasao i lijepu al i dusevno dobru

Sta vam je bitnije da vam voljena osoba bude dobra u dusi ili lijepa po izgledu..Sta biste prije izabrali dobrotu ili ljepotu? 

<{POST_SNAPBACK}>

Obadvoje,da bude fina a i dobra,postena

obadvoje :D
inace prije nego li nekim prohodas, zapazis ga izgledom a kad tom osobom prohodas i navezes se na nju vaznije ti je kakva je u dusi, ljepota prolazna ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Husi pridruzujem ti se..ljepota je prolazna!
Vazno je kakva je osoba u dusi sve ostalo se moze rijesiti :D

Slusajte sta cu ja vama sadena kazati :D
Meni je puno vaznija dobrota cure, a pod dobrotom podrazumijevam da je cura pametna. Svaka cura koja je pametna, znat ce istaknuti svoju ljepotu, bez obzira koliko je zaista lijepa... :)

Zato ja najvise volim upoznati cure ovako preko neta, a upravo tako sam upoznao svoju dragu sa kojom sam vec 14 mjeseci i 11 dana u vezi. :) A upozno sam je prije 20 mjeseci i 10 dana :D Sto volim to racunati :) Hehe

Samo hocu da kazem da se slazem sa burazerom da ima ovih sto ganjaju "pametne" decke koji imaju deeeeeeeebelu lisnicu(novcanik) i koji ih mogu sponzorirati, i kupovati im sta god one pozele... Svaka cast onima koje zaista zele pametnog momka da ga voli zbog njega kao osobe, a ne kao momka koji sjedi na velikom novcaniku... nesto sam sad ispetljao... :) Al halalite mi :D

Treba od svacega pomalo dobrote i ljepote al' sto je najvaznije je kakav je covjek u dusi bar meni :D Sta imas od toga kad te momak nosi na rukama a mutav ko noc ili kad je lijep ko san a glup i sluzi samo kao ukras!

Svak ima razlicite nekakve ukuze!!!
Ali normalno da kad pogledamo neku osobu da mu nevidimo odmah tu dobrotu!!
Znaci prvo je izgled pa onda sve ostalo!!!
a i normala da se meni bolje svidja dobrota nego ljepota!!!
Ali gledaj ovo, mislim kad odes u grad i vidis one starce koje piju i spavaju po ulici, eto ja cu iskreno reci, ja odmah se sanjima udruzila nebi, mada te ljudi mozda imaju neku dobrotu, znaci da se na ovome ni pravo nezna odgovoriti!!! ;)

joj kako svi ma

hmm.. tesko je spariti ljepotu i dobrotu, bar ja nisam jos sreo takvu :D
ali ljepota je dosta vaznija, jer sto se tice dobrote cura se moze nekako promijeniti, bar malo na bolje ... pozz

ADA bas sto vele ove starci!!!!!

LJPOTA JE PROLAZNA!!!!!