Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Sta Vam Je Bitnije Dobrota Ili Ljepota?

Recommended Posts

naravno da je dobra u dusi...jer ljepota duha je najljepsa i vjecita,dok fizicka ljepota vremenom blijedi. uostalom ta neka fizicka privlacnost s vremenom dolazi. ak je meni lijepo sa njim i ako se slazemo onda ce on meni biti lijep,a ako je on jedan obicni ufurani papak koji samo gleda se u ogledalo i kako je lijep onda to nije to...

to je ko kad si sa kolegicom na kafi :D

aj mati postadoh lezbijka :lol:

naravno da je dobra u dusi...jer ljepota duha je najljepsa i vjecita,dok fizicka ljepota vremenom blijedi. uostalom ta neka fizicka privlacnost s vremenom dolazi. ak je meni lijepo sa njim i ako se slazemo onda ce on meni biti lijep,a ako je on jedan obicni ufurani papak koji samo gleda se u ogledalo i kako je lijep onda to nije to...

to je ko kad si sa kolegicom na kafi :D

hehe slazem se,i meni je ipak dobrota vaznija,mada mislim da je i malcice fizicki izgled vazan ipak,nas i privuce taj fizicki izgled na kraju otkrijemo sta se krije jos ispod svega toga fizickog...dobrota ili...nesto drugo...

da osim ovog zadnjeg lezbejka hahahaah :lol: :huh:

obadvoje :D
inace prije nego li nekim prohodas, zapazis ga izgledom a kad tom osobom prohodas i navezes se na nju vaznije ti je kakva je u dusi, ljepota prolazna ;)

obadvoje :D
inace prije nego li nekim prohodas, zapazis ga izgledom a kad tom osobom prohodas i navezes se na nju vaznije ti je kakva je u dusi, ljepota prolazna ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Takoo je!

Slazem se sa husije..naravno da prvo zapazis ljepotu..ali posle kad ga upoznam,moze se men njegovo ponasanje zgaditi pa neznam kako da je on men to ljep..

divlji andjeo je isto dobro napisala..slazem se sa njom ist0.. ljep0ta pr0lazi :)

kao sto je husy reko najprije kad vidim momka vidim ga vizualno a ne u dusu, tako da izaberem prvo hajmo rec "ljepotu".. a naravno onda korak dalje da se vidi kakav je... znaci "dobrotu" ako je nema crta..

cojek koji kaze da mu je bitnije ponasanje i dobrota od ljepote, tom cojeku laze nos.. Sviju koje ja znam sto su to rekli u njih je cura/zena bomba, super izgleda a neki su u mozgu nista.. jedna cak nezna se snaci u wc-u kad nema papira da se obrise, pita cojeka kako ce izaci, na jednoj festi pred svim ljudima, a tog cojeka onda sram,..

uglavnom prvo sta cojek pogleda je izgled, pa onda nakon razgovaranja, pricanja mores skontati kakva je osoba i onda sebi mores reci, eh super je.. izgleda dobro a i super razmislja...lijepo misljenje...

oni koji kazu da ljepota nije vazna, hm.. jestel ikad vidjeli nekog cojeka sto to kaze i da ima zenu od 300 kila?

ja jos nisam :D

osim one crvene svabe mutave.. al' haj to je opet nes drugo

cojek koji kaze da mu je bitnije ponasanje i dobrota od ljepote, tom cojeku laze nos.. Sviju koje ja znam sto su to rekli u njih je cura/zena bomba, super izgleda a neki su u mozgu nista.. jedna cak nezna se snaci u wc-u kad nema papira da se obrise, pita cojeka kako ce izaci, na jednoj festi pred svim ljudima, a tog cojeka onda sram,..

uglavnom prvo sta cojek pogleda je izgled, pa onda nakon razgovaranja, pricanja mores skontati kakva je osoba i onda sebi mores reci, eh super je.. izgleda dobro a i super razmislja...lijepo misljenje...

oni koji kazu da ljepota nije vazna, hm.. jestel ikad vidjeli nekog cojeka sto to kaze i da ima zenu od 300 kila?

ja jos nisam  :D

osim one crvene svabe mutave.. al' haj to je opet nes drugo

<{POST_SNAPBACK}>

pa cuj mak, ima i muski i zenski takvi kojima je vaznija ljepota partnera da bi mogo recimo "furati" se kakvu bombu voda, al se posle razocaraju bas npr kad vide da nema puno nista u mozgu..stas mnoge ljepota partnera zaslijepi pa nevide dalje neg skud im on/ona pokaze :lol:

prvo se vidi ljepota pa onda tek dobrota ... ;) znaci mora ljepota da odgovara da dobrota se vidi ;)

Sta vam je bitnije da vam voljena osoba bude dobra u dusi ili lijepa po izgledu..Sta biste prije izabrali dobrotu ili ljepotu? 

<{POST_SNAPBACK}>

eh problem ovih diskutanata je sto ne citaju kako treba...pa se vecinom desi da jedni pored drugih govore,niko nikoga ne konta itd.

ne znam sta je nejasno u ovom pitanju?

sta vam je bitnije kod voljene osobe? ljepota ili dobrota?

pitanje nije glasilo sta vam prvo padne u oci kod osobe suprotnog spola,dobrota ili ljepota?

meni je Boga mi oboje bitno,u osobu koja mi se fizicki ne svidja ne mogu se zaljubiti,a osoba koja ima pokvaren karakter,u nju takodjer ne mogu...dakle oboje je bitno!
a od to dvoje je dobrota vrijednija jer ljepota ce kad tad proci,nazalost :)

eh problem ovih diskutanata je sto ne citaju kako treba...pa se vecinom desi da jedni pored drugih govore,niko nikoga ne konta itd.

ne znam sta je nejasno u ovom pitanju?

sta vam je bitnije kod voljene osobe? ljepota ili dobrota?

pitanje nije glasilo sta vam prvo padne u oci kod osobe suprotnog spola,dobrota ili ljepota?

meni je Boga mi oboje bitno,u osobu koja mi se fizicki ne svidja ne mogu se zaljubiti,a osoba koja ima pokvaren karakter,u nju takodjer ne mogu...dakle oboje je bitno!
a od to dvoje je dobrota vrijednija jer ljepota ce kad tad proci,nazalost :)

<{POST_SNAPBACK}>

ehheheeeehehehehe

upravu si ado,sto se tice pitanja heheeh nije mi ljepota vazna toliko,vise mi je vazno ono dublje u osobi...u ovom pitanju dobrota!

ma meni je bitnije da je lijepa,cuj kad tad ce ljepota proci,ehhh moze i dobrota proci i to veoma brzo.ne kazem ja da je dobrota nevazna ali pitanje je glasilo sta vam je "bitnije",prema tome,eto mog odgovora :)

mislim da svi gledaju na izgled(nazalost) - ono sto je unutra nije bitno.

<{POST_SNAPBACK}>

svak gleda na to, ali ako je cura stvarno fina, a nema nista u glavi ili momak onda ja nebi mogo biti sa tom osobom, sta imas od toga, kad je gledas fina (doklena), a cim kaze dvi tri znas kakva je. Joj sta znam takvi cura, sto su stvarno MISS ali dok popricam sanjom malo, vidim da je glupa ko tuka, nazalost ali je tako.

mislim da svi gledaju na izgled(nazalost) - ono sto je unutra nije bitno.

<{POST_SNAPBACK}>

pa normalna stvar da svi gledaju prvo vanjski izgled!!!svak ovdje od nas ce prvo prici osobi koja dobro izgleda, npr vi muskarci svak ce prici djevojci koja je fina, mrsava, dobro obucena, nasmijana... nitko nece prici onoj koja je x jel da??? da vidite neku djevojku kako u kaficu stoji sa nekim frendicama, malo povucena i jednostavno ne tako lijepa.. necete joj prici i toje cinjenica!!!
a isto tako djevojke, normalno stvar da cu smjesak nabaciti tipu koji je "dobar" nego nekome koji et ne izgleda bas naj ..
to je tako!! pa nek kaze ko sta hoce, jer ljudi se u dusu upoznaju kasnije a ne kad se vide 1 put...
ja osobno nebi imala sta raditi sa tipom koji nema u mozgu nista i misli da je neka faca.. da ja sa njim nemogu pricati fino i normalno, a da on svakih 5 min ne pogleda u spiglu da vidi jel mu na dlaka na kosi jos stoji kao prije 5 min :blink::D al tako je to...

pa normalna stvar da svi gledaju prvo vanjski izgled!!!svak ovdje od nas ce prvo prici osobi koja dobro izgleda, npr vi muskarci svak ce prici djevojci koja je fina, mrsava, dobro obucena, nasmijana... nitko nece prici onoj koja je x jel da??? da vidite neku djevojku kako u kaficu stoji sa nekim frendicama, malo povucena i jednostavno ne tako lijepa.. necete joj prici i toje cinjenica!!!
a isto tako djevojke, normalno stvar da cu smjesak nabaciti tipu koji je "dobar" nego nekome koji et ne izgleda bas naj ..
to je tako!! pa nek kaze ko sta hoce, jer ljudi se u dusu upoznaju kasnije a ne kad se vide 1 put...
ja osobno nebi imala sta raditi sa tipom koji nema u mozgu nista i misli da je neka faca..  da ja sa njim nemogu pricati fino i normalno, a da on svakih 5 min ne pogleda u spiglu da vidi jel mu na dlaka na kosi jos stoji kao prije 5 min  :blink:  :D  al tako je to...

<{POST_SNAPBACK}>

a jebiga sve je to u redu ali iskreno vecina onih koji "imaju" nesto u mozgu "nemaju" curu i cure vise vole one koji imaju u bicepsima, tricepsima, novcanicima, autima i sl.

ruku na srce al tako je kao sto drug incubus kaze.... zato cemo mi sebi bildaonicu napraviti i punu traktorsku prikolicu proteina stokakvih navesti :)

u pravu si ti to sve.. ali vjeruj mi kad djevojka prodje jednu vezusa takvim momkom vidi da nisu "ALL THAT"... i onda traze momke suprutne od njih!!! vjeruj meni!

upravu ste vecinom al dodjemo i mi sebi !! kad tad u tim nabildanim muskarcima nema srece ... to i moja snaha kaze za brata mog :) da je znala da bi si nasla nekog klosara a ne ovog hajvana :) hehhehe

ma nije bitno jel on maneken jel on puno ko brod nek je on dobar i nek neVARA!!!!

ajte znj :)

A mislim Vento rekao si ono sto sam ja malo skratio:)
Naravno da mozes imati svu pamet i dobrotu svijeta, ali onaj visoki, crni, sa dobrim bicepsima odvede curu kuci, a ti se sakrij u kucu i rjesavaj matematiku :lol:
A ima i nesto u zenama sto ce i izmedju Brad Pita u "Saptac Konjima" (ili kako se vec zove film nemam pojma) i Brad Pita iz Fight Cluba ili Troje odabrati ovoga potonjeg. Ima to nesto iskonsko u zenama da vole da ih neko lupi batinom, prebaci preko ledja i odvede u pecinu.
Nadam se da se niko nece naci uvrijedjen mozemo raspravljati jos o tome, ja samo malo razmisljam o ljudskoj psihologiji.

Sta vam je bitnije da vam voljena osoba bude dobra u dusi ili lijepa po izgledu..Sta biste prije izabrali dobrotu ili ljepotu? 

<{POST_SNAPBACK}>

njegova dobrota mi je vaznija... :rolleyes: