Jump to content
Beauty

Kahva....

Recommended Posts

Ja popijem ponekad soljicu kahve, a i to je jednom u 3, 4 mjeseca... Nisam uopste ljubitelj, jednostavno ne osjecam nikakvu potrebu za njom...

Mene turska nekako procera :(

al' ev promijen'o sam, vise ne pijem kahvu with slag, neg duzu odlicnu :D

smeta mi slag, moram i ja nekada odrasti.
al' kahvu srcem samo kad je ekipa u pitanju, a ono da mi nampane, il' nesto drugo sto ovi guraju, nikadeeeeeeeee

evo i ja posle duzeg vremena pijem kahvu ... imam et neki problema pa me to drzi na moci ... mada mi je doktor zabranio :D al haj mozda odapnem pre vremena :D

Jooj ja isto volim kafu, nekad crnu nekad bijelu, nekad ledenu samo nek je kafa...hmmm...njam njam :D

ja bas nisam neki kafedzija ja mogu ujutro i kako popiti,ionako je pijem samo zog cigare,a i kad je nekom dosadno da mu drustvo pravim,inace pijem sa puno mlijeka,i vecinom kad sebi sama pravim napravim veliku solhju i pijem je do podne volim ledenu

nepijem samo cappuchino ili vrucu cokoladu

kafu nevolim ni pomirisiti haha :D

Guest _Doctore

ma nema nista finije, ono ujutro u 8 sati odes fino sa drustvom na jednu kaficu, malo se poprica i onda na nastavu ... a nakon nastave isto tako kafica, kolac, cigar(ja ne) ...

Meni nema nista draze od kafe s dobrmi ljudima koji znaju da pricaju u jutro :D a dobra kafa bez price ili prica bez kafe je promasaj a ostale navike samo po potrebi!

Guest _Doctore
Meni nema nista draze od kafe s dobrmi ljudima koji znaju da pricaju u jutro :D a dobra  kafa bez price ili prica bez kafe je promasaj a ostale navike samo po potrebi!

<{POST_SNAPBACK}>

ma men ako promasi dan bez toga nije mi nikako ok, a jos pogotovo kad je ljeto pa ono sunce fino a mi pijuckamo ma nema stvarno nista bolje, a uvijek se ima nesto za pricat

kako je lijepo "uzivati" mislio sam reci kahvendisati/kafendisati/kavendisati i slicno, znaci ta navika je meni jako lijepa al sad ipak je drustvo ono sto stvara dobre i lose sve pa i navike

ja bas i nisam neki kafedzija..popijem ja nju al ne zato sto moram, neg jednostavno iz nekakve navike,ili jednostavno da pravim nekom drustvo,mene sto se tice ja mogu pipiti ujutro i kakao ili caj,bitno je da je toplo,valjda je sve to zbog cigara,da ne pusim cisto sumnjam da bi se kafe i sjetila...

Hvala Bogu nepijem i nadam se da je neci nikad ni piti!! Neznam sta ljudi vide u kahvi!!

<{POST_SNAPBACK}>

a jojjj ujutro prvo sto ti treba je kahva i cigara.. :D a tek onda nesto za jesti... vjeruj da si pusac isto bi mislio..

hehe dobar si..... ma kafa budi iz mrtvih :D... ja obavezno pijem svako jutro prije skole u kuci i onda ako podranim u skolu pijem i dole.... pa onda ako gubim koji cas opet... kad dodjem kuci....onda sa svojima oko 6, i nekad u 11-12 kad mi nampane :D