Jump to content
[I-B-R-O]

Recommended Posts

Sinoc [b][i]Gothic 3[/i][/b] instalirao i sad cu da ga predjem, mislim da je to jedan od rijetkih RPG naslova koje nisam presao na PC-u u zadnje 2 godine :icon_cheesygrin: , jednostavno nikad nisam nasao vremena za njega, e sad cu se potuditi da ga predjem, ko ga nije igrao neka ga sto prije nabavi, igra je super.

Odoh sad opet da igram :D :icon_cheesygrin:

[img]http://img249.imageshack.us/img249/5741/gothic3exe0072505dq5.jpg[/img]

auuuuu goriiii ... WOW TBC na woc-u .... lvl 70 si za 10 min :) 3 questa i to je to :) ... uzivancija ici u BT i ubijati Illidana i Tho Mother BITCH :D

Recommended !

[quote name='sanel87' post='256071' date='Aug 24 2008, 13:04']- REZ -[/quote]

dobra igra,cuo sam daj e MP jos bolji

igram se mame i babe :D

poceo malo wow ganjat se :D

Evo presao sam danas Fallout 3 za 19 sati, dva dana sam igrao :D, na medium tezini.
Dobra igra, treba malo da udjes u stos sto se kaze, ali meni se svidja, dobra prica, dobra grafika, igrivost oruzja, uglavnom, opet cu da je igram, ali ovaj put cu sve side questove da rijesim, sad sam samo zelio da je predjem da vidim kraj.
Uglavnom moguca su 3 vrlo slicna zavrsteka, eto toliko.

Ja igram odprilike ko i ti al nisam jos ni mozda 10% preso , jbg malo sam svrljo okolo , istrazivo nisam rijesio cak ni onu prvu misio "remove the source of the fire ants" , cekam da nakupim oruzje uglavnom...

znas onog bricka na pocetku sta ti ide na **rac ( nisam siguran jel brick , uglavnom nes slicno )...eh on kasnije trazi da mu spasis mater , imas ono da prihvatis i da odbijes jer te nerviro , ja sam prihvatio pa sam ga ubio poslje toga s bejzbol palicom :D

[quote name='Rale' post='285007' date='16.11.2008, 03:07']Ja igram odprilike ko i ti al nisam jos ni mozda 10% preso , jbg malo sam svrljo okolo , istrazivo nisam rijesio cak ni onu prvu misio "remove the source of the fire ants" , cekam da nakupim oruzje uglavnom...

znas onog bricka na pocetku sta ti ide na **rac ( nisam siguran jel brick , uglavnom nes slicno )...eh on kasnije trazi da mu spasis mater , imas ono da prihvatis i da odbijes jer te nerviro , ja sam prihvatio pa sam ga ubio poslje toga s bejzbol palicom :D[/quote]

Haha :icon_cheesygrin: .
Ja sam imao maksimalno karmu, sad cu biti bad boy hhh :D, sve redom ubijam ako mogu, zajebancija hhh. Joj kako ima dobrih oruzja, FAtboy se jedno zove xD, imas motorni pilu :icon_cheesygrin: , Tesla Armor i jos hrpu drugih.
Najjace je sto mozes da dignes u zrak ovaj jedan grad :D, to nisam sad bio uradio, ali sad hocu xD.

nemoze meni nsita na komp..ew pola sata sam instalirao super mario brosh...igram na low sve.. :lol: ..igram prvi stazu nebi je allah prosao

[quote name='eclipsic' post='286790' date='20.11.2008, 22:52']nemoze meni nsita na komp..ew pola sata sam instalirao super mario brosh...igram na low sve.. :lol: ..igram prvi stazu nebi je allah prosao[/quote]

a meni bacas price da cod 5 igras :)

[quote name='sanel87' post='285039' date='16.11.2008, 12:21']Haha :icon_cheesygrin: .
Ja sam imao maksimalno karmu, sad cu biti bad boy hhh :D , sve redom ubijam ako mogu, zajebancija hhh. Joj kako ima dobrih oruzja, FAtboy se jedno zove xD, imas motorni pilu :icon_cheesygrin: , Tesla Armor i jos hrpu drugih.
Najjace je sto mozes da dignes u zrak ovaj jedan grad :D , to nisam sad bio uradio, ali sad hocu xD.[/quote]

Najjaci to je onaj Megaton il tako nesto , ja sam zaklo onog sta mi je davo 500caps da dignem grad u zrak...kontam ponovo poceti sa zenskom i biti bad boy idem klati sve redom...samo igrica je predobra trenutno sam lvl 9 i igram polako sve istrazivam gledo sam tamo u daljini imaju neki veliki radari il sta je vec moram tamo pjeske otici da vidim sta ima tamo...

na PS-u igram ... DBZ - DT3, PES, splinter cell
a na Pc-u - cod2 i cod 4

[quote name='omg-It's-BaroN' post='286873' date='21.11.2008, 11:34']a meni bacas price da cod 5 igras :)[/quote]
nisi me razumio..ja sam rekao da cod 5 igram na mikrovalnoj..a mario na komp..hahaha