Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Bajram I Cuga..

Recommended Posts

Heh, nisam ni kontala da je Bajram :)

Hallo sine, pa prical se kod vas ikako o Bajramu :)

meni je brete najgluplje kad vidim zensko pijano sta radi od sebe :)
al' najjace kad snimis to sve pa joj pokazes poslije :)
jos ako je bilo kakve golotinje, to se da dobro prodat :)

......jos za Bajram :)
coool

Heh, nisam ni kontala da je Bajram :)

Hallo sine, pa prical se kod vas ikako o Bajramu :)
meni je brete najgluplje kad vidim zensko pijano sta radi od sebe :)
al' najjace kad snimis to sve pa joj pokazes poslije :)
jos ako je bilo kakve golotinje, to se da dobro prodat :)
......jos za Bajram :)
coool

<{POST_SNAPBACK}>

ej, kad svi piju sto nebi i ja .... mislim to je skolski izlet bio.. znas kako je..

sta to sad znaci.. <_<

<{POST_SNAPBACK}>

znaci da nema kajanja za ono sto si uradila
sto je bilo bilo
ebi ga
napikl,a se pa sta nije smak svijeta

Guest Dzmrdz
nisam se za bajram napila al jesam poslije

<{POST_SNAPBACK}>

...ponosna cazinjanka...??? :grenade:

U deset sati ujutro za Bajram, diljem Bosne i Hercegovine kafici su bili krcati pijanim Bosnjacima. Srbijanske zvijezde su gostovale u diskacima i restoranima. Orio se turbo folk, cicalo se, zderalo se, obesmisljavao se u ime islama islam i ramazan. Sta nam se ovo dogadja? - Bjesnilo! Ubrizgano. Ono isto bjesnilo koje progoni srbe, dok se pokusavaju rijesiti svojih 500 godina talozenih turskih gena, pa zaludno gone genocidima, slavenske, bjelopute, vitke, nadrasle im Bosnjake. Geni se ne nasljedjuju samo, oni se i dogradjuju, pa je tako u nas slavenski prostor ubrizgan srbo-turbo-turski kosmar, koji od nasih ljudi stvara pijandure, siledzije, stetocine... Narod nije kriv. Bosnjacka inteligencija je kriva sto je dopustila da nastavimo tamo gdje smo stali 1992. godine, kad nam je dlaka falila da se posrbimo, poput npr. onih nekakvih muslimana u Vojvodini, koji vjerovali ili ne za Kurban-Bajram kolju krmad pa sa svojim komsijama srpskim komsijama locu prepecenicu i zderu pecenicu.

08.01.2006 @ 08:15:00
Estradnjaci slave Bajram

Za prvi dan Kurban bajrama, jednog od najvećih blagdana vjernika islamske vjeroispovijesti, svoje nastupe u Sarajevu najavile su poznate bh. i srbijanske pop, rock i folk estradne zvijezde. Tako će, prenosi Dnevni list, 10. januara u restoranu Bazeni nastupiti najpopularniji pjevač narodne glazbe u na

Kakve to veze ima sad s cuganjem? :huh:

Ja sam protiv alkohola bar za nase vjerske obicaje, ali ne vidim ovdje nisat sto bi bilo povezano s opijanjem za Bajram.

znaci da nema kajanja za ono sto si uradila
sto je bilo bilo
ebi ga
napikl,a se pa sta nije smak svijeta

<{POST_SNAPBACK}>

Daj pustite curu na miru, sta sad svi oko toga zvocate i kvocate. Svako ima pravo da odlucuje sta ce i kako ce da uradi... Nekuzim ovo kod naseg naroda. Svak zabada nos gdje mu nije mjesto....

Svak ima svoje nemozes ti natjerati covjeka da prestane piti ako on sam to neodluci.
Ali nas Krajiski mentalititet je takav da sto nam neko nesto vise brani mi onda u inat hocemo bas to. Tako je i sa alkoholom sto vise napadas i brundas sto neko pije ta ce osoba namjerno onda jos vise piti.

Kao kad me jedan kolega ovdje pitao nakon sto je procitao knjigu o epskim krajiskim pjesmama: "Kako u vas ono oni junaci ujutro kad ustano prvo redna casa naokolo reda pa svi odose klanjati sabah, popiju litru vina pa odose na mejdan" :rolleyes::lol:

Omladina vidi starije pa onda i oni pocnu piti misleci time da su u trendu, takva su danas vremena da sve sto je stetno u modi,pozeljno... a sve sto valja je glupost i smece. :huh: Tako ja vidim ova vremena danas. Danas nema reklama koja ne asocira na sex,opijanje... i to prodaje proizvode upravo.

Ja koliko znam taj trend opijanja za vrijeme Bajrama je u nazad nekoliko godina u Cazinu a ne samo ove godine. Stavljati neke zabrane kako Kemo govori bila bi glupost, jer bi ljudi onda kupovali i kod kuce se ponapijali, popratili u veselju uz koji rafal, i pjesme zvezde granda.
Ovo sto neko slusa te pjevace tipa cece,Ane Nikolic svak ima svoj ukus, ja ih licno neslusam. Inace kad je u pitanju domaca scena neslusam nista osim rock scene.
Sto u mene profesor kaze nemozes ti glupom Bosnjaku neke stvari dokazati da neradi.

TEZE JE PRIMITI SAVJET NEGO ODBITI POKLON
Sand

chrono moze se to sve zabraniti da ima volje, a kod kuce nek radi ko sta hoce...

nego, sad za Bajram sam se pravo ismijao reklamama tipa "dodjite u Kulu i docekajte Bajram uz..." :lol: , al brate najgluplje mi bilo "Dodjite u Estradu, da proslavimo Bajram uz

Heh, naletio si na pametnog insana :)

znaci, moramo se fatiti motorke i prepilit sve borove u carsiji da nam ne simbolizira Isusovo rodjenje :)

Ja mislim da se ne bi trebalo zabraniti prodaja alkohola za bajram
Onaj ko pije a posebno za bajram ne kazem da sam ja neki svetac i ja pijem ne za bajram za neke druge prilike al svakog ce stici kazna kad tad