Jump to content
_Gost1

Snijeg Pade Na Behar Na Voce :)

Recommended Posts

ima ga i ovdje kod nas straha, i isto ne prestaje... brrr... mogu se ici puzati :) moram nelly samo zovnuti jos.. hehe

ima ga i ovdje kod nas straha, i isto ne prestaje... brrr... mogu se ici puzati :) moram nelly samo zovnuti jos.. hehe

<{POST_SNAPBACK}>

ima ga i kod mene na brdu :P nery haj ti vamo i onda malo u "T" :) da se ugrijemo

pozz

zimske radosti su pocele :D

naslovna.jpg

masa Mercedesa, BMW-ova i svacega sto je pogon na zadnju vucu popricita bila... hladno i veselo... i mene zezanlo... nemam jos lanaca, imam neke stare al zahrdjali :lol:

kod mene je padao ujutro al sad je prestao..fino je bas kad pada ja to volim  :)

obuci se onda... kratko je to :)

ma napocetku zime je snijeg uvjek romantican, ali brzo dosadi kad ga uvjek moras cistiti i kod nas je ovde zima brete duga i teska <_< :(

jojjj kod nas od sinoc do jutra zapado haman pa pola metra hahaha bem mu najgore kad treba ujutro rano cistiti da mozes izaci na cestu fujj.. imal ko da mu izvozimo snjeg mislim ako kome fali :)

pozz

ps: nery trebal ti koja kila soli :P :lol:

zimske radosti su pocele  :D

naslovna.jpg

masa Mercedesa, BMW-ova i svacega sto je pogon na zadnju vucu popricita bila... hladno i veselo... i mene zezanlo... nemam jos lanaca, imam neke stare al zahrdjali  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

velim ja da je mercedes i bmw samo kanta serafa hehehehe
audi brate pa neka stane ako moze

Počinje zimsko računanje vremena

Zimsko računanje vremena počet će u noći između 27. i 28. oktobra vraćanjem kazaljke na satu za jedan sat unazad. Tako će se vrijeme u tri sata računati kao dva. Prelazak sa ljetnog na zimsko računanje vremena vr

sada cemo sat vremena duze spavati :D :D :D

[quote name='unknown' post='189421' date='Oct 26 2007, 18:21']ufff gdje ti onda budes brete :D hawai :D

kod nas u at je bio malo i istopio se,al ima ga po brdima i hladno je samo tako..[/quote]

U Klg jos nije zapadao snijeg, a skoro u svim ostalim gradovima jest..

pa i bolje kad ne pada snijeg... jedino nek' pada u planinama da mozemo ici na skijanje... sta ce mi u gradu snijeg :D
sreca pa ga u zagrebu nikad nema

Fuj ja ga ne mogu..Ono kad je bio zapado, pa ona bljuzga ja sam se pravo bila razbolila. Meni je prosla zima extra odgovarala da hoce takva i ova sad biti..

[quote name='Incubus' post='189583' date='Oct 27 2007, 12:00']pa i bolje kad ne pada snijeg... jedino nek' pada u planinama da mozemo ici na skijanje... sta ce mi u gradu snijeg :D
sreca pa ga u zagrebu nikad nema[/quote]

Pa jest bolje, ali inace biva vise hladno kad nema snijega, onda je ona suha, ostra zima pa jos vise hladno. Dok pada snijeg, manje je zima.. Mada ne volim poslije kad se pocne topiti, onu bljuhavicu, ali volim jugo kad pushee aaaaaa merak, aaaaaa :)

Ovdje ima zasad samo na Alpama.. :)

[quote name='unknown' post='189407' date='26.10.2007, 15:12']Počinje zimsko računanje vremena

Zimsko računanje vremena počet će u noći između 27. i 28. oktobra vraćanjem kazaljke na satu za jedan sat unazad. Tako će se vrijeme u tri sata računati kao dva. Prelazak sa ljetnog na zimsko računanje vremena vr

[quote name='huso_nl' post='279212' date='24.10.2008, 17:20']evo prodje jos jedna godina u nedelju vraca se sahat na zimsko vrijeme :angry:

da hoce biti snijega u dec. da idemo na skijanje :icon_cheesygrin: ako bog da 21-12-do 8-01 smo u Cazinu[/quote]

ma kakav snijeg jos s nasim sluzbama za ciscenje cesta :lol:
ne daj boze snijega nikome :icon_cheesygrin: