Jump to content
elo

Novi Design

Recommended Posts

Moram reci i dati kompliment za novi design. Super je to uradito, i vec stranica izgleda mnogo ljepsa. Ono sa njemackim i engleskim jezikom isto dobra ideja.

samo nastavite ... ako treba pomoc zbog tehnike sta ja znam, mogu ja pomoci, samo se trebate javiti.

imam jednu 100 MB webspace, mysql db i traffic imam isto dosta, zavjesi zasto trebas.

epa tolko ja nemam, za te upotrebe nije moj webspace zamislit. Ali opet 3, 4 GB mjesta, to je malo previse, tolko i nema Microsoft stranica ... ;)

da da, sve pohvale onima koji su napravili novi desing stranice straha je... promjenite jos sta tamo oko slika, boje i raspored i te cake okolo.. al svaka cast ipak na svemu! pozz

ej znate sta bi bilo super... da ima na cazin.net poseban kutak kao sto je npr. nocni zivot, .. kad bi imali nekoga tko bi mogao za vikend da napravi par slika u svakom kaficu (oni koji su aktualni), i onda malo predstavite kafic i stavite slike, to bi bilo straha, da oni koji ne zive u cazinu i kojima cazin jako nedostaje vide malo svoju raju i desavanja :) meni je bilo prije super kad je desetka imala svoju stranicu, uvijek sam rado pogledala one slike, kad sam vidjela svoje drustvo.. neznam ja mislim da bi bilo ok... a vi?

nije problem napraviti tu novu temu.. ali ko je voljan da stalno prikuplja te info

Guest Dzmrdz
ej znate sta bi bilo super... da ima na cazin.net poseban kutak kao sto je npr. nocni zivot, .. kad bi imali nekoga tko bi mogao za vikend da napravi par slika u svakom kaficu (oni koji su aktualni), i onda malo predstavite kafic i stavite slike, to bi bilo straha, da oni koji ne zive u cazinu i kojima cazin jako nedostaje vide malo svoju raju i desavanja :) meni je bilo prije super kad je desetka imala svoju stranicu, uvijek sam rado pogledala one slike, kad sam vidjela svoje drustvo.. neznam ja mislim da bi bilo ok... a vi?

<{POST_SNAPBACK}>

ma bilo bi bolje da ima live stream video...pa vidis kakva je atmosvera u kojem kaficu..pa nama od kuce znas gdje da ides... :D

ja mislim da bi se mogao netko naci tko bi volijo to raditi, napravite nesto ko oglas, valjda ce se netko javiti... a to za live, to bi bilo straha.. samo to sad ovisi od kafica do kafica.. ima tu posla..

ili nerko, znas sta bi isto bilo cool, uvijek netko ima foto kad izlazi, pogotovo ljeti i zimi kad je dole puno... vise manje dosta raje je na cazin.net-u,, pa se mogu slike i tako staviti.. ko hoce nek posalje... sta ja znam, smslimo nes zajedno :)
pozz

dmzrdz, znas i sam da to nije moguce :)

a za slike, nebi bilo lose kad bi se neki team naso dole u cazinu koji pravi slike savke subote sta ja znam dole po gradu, u dogovoro bi mogli stojati sa kaficima i tako, jer oni prave reklamu sa slikama a mozda fotografi dobiju pice sta ja znam dzabe za to ... ko naprimer u austriji nightshoots sto to radi.

Guest Dzmrdz

a za slike, nebi bilo lose kad bi se neki team naso dole u cazinu koji pravi slike savke subote sta ja znam dole po gradu, u dogovoro bi mogli stojati sa kaficima i tako, jer oni prave reklamu sa slikama a mozda fotografi dobiju pice sta ja znam dzabe za to ... ko naprimer u austriji nightshoots sto to radi.

<{POST_SNAPBACK}>

...ja znam da ti znas...al neki ne znaju... ;) :)

jes moguc direktan video stream i mi ga mozemo uraditi.. al da mi gubimo vrijeme sa stelanjem i prikupljanjem opreme.. kakvi... ako koji kafic to htjedne, neka se javi nama, mi cemo reci sta treba da iskupi i onda ce doci jedan rodjo iz tima i odraditi stvar, samo nece stojati nikakva reklama tog caffe-a nego samo nesto u stilu nocni zivot u cazinu live

a to nery za slike... to bi jedino vi mogli iskupiti... nama nije tesko otvoriti novu temu.. samo je bitno da se ta tema ne zapusti

ok, prvo ko prvo, treba se dogovoriti za kakav sastanak sad kad budemo svi dole, da se fino sve dogovori svakome se da neki zadatak i to je to... sve se to moze.. jel tako?

:) hvala lijepa :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
da sastanak, ozbiljan, par komada da se nas iskupi i sve fino dogovori!! ovako nece ici preko foruma!
de zakazite nemoj da ja sve moram :P sala... eto mozemo npr. tamo 28.12.- srijeda popodne, tad smo sigurno svi dole?
pozz

haha nelly, kako se mi znamo brzo dogovoriti sve pa imamo vremena, ... znas da ce jos 5 put izbiti svadja i nesporazumi :D :D