Jump to content
vitezredazmaja

Sejtani Cazin

Recommended Posts

Ja mislim da bi se i navijaci Krajine koji imaju priliku da gledaju svoj tim da makar i dadnu tu podrsku. Npr. ima puno iz inostranstva koji bi voljeli otici na koju utakmicu krajine ali nemogu. zato budite sretni sto mozete otici na utakmice i molim vas dajte sve od sebe kad igramo makar na domacem terenu. viditeli kako ljudi iz bihaca bodre svoj tim bolje od nas i kad igraju u trebinju i mostaru i bilo gdje uvjek bodre bolje od nas.

svaka cast tebi Ibro i onoj grupi momaka koji su bili tu na jucerasnjoj utakmici i koji ste bodrili igrace.Iako je Krajina upisala nova 3 boda meni je jos draze bilo kada sam vas cuo a zna se kakva je kisa bila i bilo mi je drago sto ima ljudi koji istinski vole svoj klub.Vjeruj mi da je drukcije igrati pred praznim tribinama i pred nekim ko te bodri cijelo vrijeme.Ja vam se zahvaljujem u ime svih igraca sto ste dosli po onakvoj kisi i bodrili Krajinu i sve igrace i pomogli da zajedno ostvarimo novu pobjedu

hahaha, iako sam stigao na drugo poluvrijeme tek, bilo je brete ko grom.

najjace mi je bilo kad sam cuo poznat glas da psuje, ja malo blize, a pod kisobranom u mene stric ebe sve po spisku sudiji za one ofsajde u zandjih petnestak minuta.

ev jedam video 3 minute prije kraja :D

Navijaci

61.22 MB

sa jucerasnje tekme. neka ne skida ko nema ADSL :D
muamer snimao malo dok sam ja drz'o kisobran :D

Svaka cast svima koji su bili u Livnu,pokazali su kako se navija i kako se bodri svoj klub.Drago mi je da sam vidio da ima mnogo onih kojima je Krajina u srcu i koji istinski vole Krajinu.Ono sto je znam jeste to da su igraci odusevljeni s navijanjem i da se u autobusu samo o tome pricalo.Ovdje ja ne mogu a da ne spomenem moje prijatelje Silica i Jasku koji su glavni "krivci" sto se pronasao autobus i sto se sve ovo organizovalo.Momci su se cijelu sedmicu trudili da obezbijede srestva i na kraju su uspjeli i pokazali su da se moze uraditi mnogo toga kad se hoce i zeli

E ovako da kazem samo da smo danas trazili ko bi povoljno moga odraditi par manjih zastava i transparenta pa cemo se najvjerojatnije odluciti za Vedu necemo ici nigdje iz Cazina ipak je najbolje dati pare nasem covjeku a ne nositi nekom van Cazina da radi!

1x1 je 25 km
Mislim da to i nije toliko skupo, i da moze ici jos nize!!!

Znaci do subote i utakmice sa Travnikom mogli bi se na stadionu pojaviti i nove zastave i transparenti!!

IMAMO NEKOLIKO PRIJEDLOGA ZA PAR ZASTAVA DA SE ODRADE PA CEMO VIDJETI STA SE MOZE URADITI, MADA NEVJERUJEM DA CEMO STICI DO UTAKMICE SA TRAVNIKOM JER ISTE IZISKUJU DOSTA NOVCANIH SREDSTAVA, PA LJUDI VALJA NAM RADITI I ISKUPLJATI PARE..
JEDNA ZASTAVA KOSTA 25 KM PO KVADRATU..... VALJALO BI MALO DEKORA NAPRAVITI NA STADIONU.... RADIMO NA IZRADI PRVE MAJICE SA NAVIJA

Ljudi, evo jedan prijedlog.

daj da malo na ovoj stranici rjesimo to glasanje za grb navijaca, da suzimo izbor.

Silicu, de nek zagi proba ukombinovat onu zadnju cetvorku u onaj dizajn od trice pa da vidimo kako ce ispast.

Sto se tice grbova FK Krajine koji su vec izneseni ovdje na forumu, ja sam malo hrljao i nasao sam jedan za koji mislim da je najoriginalniji od ovih sviju koji su tu.

Zna

,Sep 26 2006, 12:29]Gledao sam to, zato je to i bio razlog stavljanja vaseg linka na ovu stranicu :D

Evo, imamo i mi tu negdje, pa

Vidi ovo :D

<{POST_SNAPBACK}>

To je video sa sad zadnje utakmice u LivnU... Troglav-Krajina 3-2

Posjetite www.fk-krajina.com

U subotu dok sam bila na utakmici krajina vodila 1:0, reko hajd super, nedaju se :)
Otisla sa utakmice kasnije srela neku raju pitam kako zavrsi, kaze 3:1 za Travnik, samo sto si otisla prvi su go primili, da sam znala da ce tako biti ne bih otisla do kraja, bas sam baksuz :D

Ma koji nam je sad **rac,svi smo sjebani u vezi krajine pa ne treba tako idemo dignut glavu i gledat to malo bolje.

Pa to je nogomet sve je moguce u njemu majku mu j.....
Isto kako smo izgubili kod kuce tako mozemo i pobjediti na strani.

Boze dragi pa ne igramo protiv svemiraca sta se bojimo treba napast igman sa tri spica i pobjediti ih...
I onda sljedi domaci teren i okupimo se svi i bodrimo krajinu,a ona pobjedi i eto nas medju prvih 5

IDEMO SINOVI!!!!!!!!!!
OLIMPIJA;OLIMPIJA;OLIMPIJA
SUNCE ZALAZI KRAJINA SE SNALAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!