Jump to content
Sebina

Sta Mislite O ..

Recommended Posts

..o zivotu u dvoje, prije braka  ??
eto, da cujemo vase misljenje  :)

<{POST_SNAPBACK}>

nista sta cu misliti, to je sad normalno bar ovdje kod nas :rolleyes:

pa sta ima veze ebes brak bitno je da su zajedno a sad ozenjen neoznjen ili udata neudata to manje vise bitno je da je veselo

..o zivotu u dvoje, prije braka  ??
eto, da cujemo vase misljenje  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Moram priznati da je to stvarno dobra ideja,jer na taj nacin upoznaje se jedno drugo,upoznavaju se mane,vrline.Promatras voljenu osobu 24 sata dnevno i obratno.Mislim da se na taj nacin najlakse dolazi do zakljucka da li je to ustvari prava osoba s kojom zelis djeliti buducnost.Prije toga nije bilo,a danas je to sasvim normalno i prihvatljivo.

Eh, cuj sad i te gluposti... zivjeti zajedno da bi vidjeli kakva je voljena osoba. I, sta ako ona npr. hrce navece, sta bi onda trebali? -reci eh, volim te al necu s tobom zivjeti. I, da ne nabrajam totalno glupo zivot zajedno.

Ako vec volimo nekog onda se lijepo ozenimo i zivimo zajedno. A, ako u braku ne ide onda se lijepo razvedemo. Neprirodno je totalno da muskarac i zena zive zajedno bez braka. To je naravno normalno na zapadu al kod njih je normalno i da se parovi radije odlucuju na zivot sa zivotinjom npr. psom nego da imaju djete. to je naime isplativije a i lakse.

bez komentara :P
svi tvrde kao za zivot u dvoje potrebna je ljubav...kao papir je samo papri..nista ne znaci a znamo da to nije istina...
sad se zenimo i udajemo radi papira i to postao trend... :lol:

kemo samo da ti kazem od svih dozvoljenih stvari u zivotu allahu je najmrzi razvod braka :rolleyes:

et i od mene koja pametna...da ne bi rekli da je samo kemo pametan...

ko voli nek izvoli ;)

ehh ev nelly da i ja nesto kazem,znam ja odprilike kako ti na ovu temu dodju ali haj necemo sad o tome :)
ee Kemo,kad bi se narod tako zenio i razvodio,one bi knjige,vjencanih bile 10000 listova debele,a pored toga sve ispisane i... sta ti ja znam.

zamisli Bog te stvorio,dok ti se neko svidja,hajmo se zeniti,budes mjesec dana,i kazes ma znas sta,ne pravid ti dobro burek,neznas se ti ljubiti nikako,previse pametujes,hajmo se rastati,zar nebi bilo pamertnije da se te stvari prije braka srede pa ako zadovoljavaku nama,onda fino uz Boziju pomoc u brak,a i moze se desiti opet da nesto u braku ne valja,jer nikad covjeka ne mozemo skontati skroz pa tako bome.... snadji se :)

divlja_andjeo: Allahu jes najmrza stvar razvof braka ali koliko sam ja upucen u te rijeci,mislim da mu je je ipak to DOBRA stvar,jes da je najmrza ali najmrza DOBRA stvar,ipak to je bolje nego najmanja mrzena stvar,zar ne,ostroscanko? :)

To je bas super :) , jos samo da su zene vjerne nama muskima!!! :D

<{POST_SNAPBACK}>

ahhaha kad ste vi nama vjerni :) hihih

ahhaha kad ste vi nama vjerni :) hihih

<{POST_SNAPBACK}>

De nacedi primjer kad je muskarac prevario curu , et de navedi nadjes li halal ti pura.Kad mi nismo bili vjerni svojim zenama ! :D

De nacedi primjer kad je muskarac prevario curu , et de navedi nadjes li halal ti pura.Kad mi nismo bili vjerni svojim zenama ! :D

<{POST_SNAPBACK}>

Takvih muskaraca ima koliko hoces,kad bih ti pocela nabrajati i navoditi primjere ne bih do sutra zavrsila <_<

Takvih muskaraca ima koliko hoces,kad bih ti pocela nabrajati i navoditi primjere ne bih do sutra zavrsila <_<

<{POST_SNAPBACK}>

Ma to ti grijesis :) ...

Eh, cuj sad i te gluposti... zivjeti zajedno da bi vidjeli kakva je voljena osoba. I, sta ako ona npr. hrce navece, sta bi onda trebali? -reci eh, volim te al necu s tobom zivjeti. I, da ne nabrajam totalno glupo zivot zajedno.

Ako vec volimo nekog onda se lijepo ozenimo i zivimo zajedno. A, ako u braku ne ide onda se lijepo razvedemo. Neprirodno je totalno da muskarac i zena zive zajedno bez braka. To je naravno normalno na zapadu al kod njih je normalno i da se parovi radije odlucuju na zivot sa zivotinjom npr. psom nego da imaju djete. to je naime isplativije a i lakse.

<{POST_SNAPBACK}>

jeste kemo upravu si, kod nas je to ono nekulturno,a ima i tih situacija da zive skupa prije braka. Men to nije lijepo, kao sto kemo kaze i husi ako planiraju da se vjencaju nek to urade a ne zivjeti skupa i onda tek weeding! damn :angry::angry:

Guest Dzmrdz

...ja mislim da zene necu da se udavaju jer im nije mljelodrcno rec u jutru "ej muzu!"...neg "ej cojce"(posto se u nasken vec prije braka vabe imenom cojce..ti si moj cojk..itd.)..het..tolko od mene..

...ja mislim da zene necu da se udavaju jer im nije mljelodrcno rec u jutru "ej muzu!"...neg "ej cojce"(posto se u nasken vec prije braka vabe imenom cojce..ti si moj cojk..itd.)..het..tolko od mene..

<{POST_SNAPBACK}>

heheheh, ti ne bi bio ti kad ne bi sta rekao :D:D
Kod mene u komsiluku, nedavno se ozenio jedan, ima blizu 40 godina a ona 19 ccccc! :angry::angry:

Guest Dzmrdz
heheheh, ti ne bi bio ti kad ne bi sta rekao  :D  :D
Kod mene u komsiluku, nedavno se ozenio jedan, ima blizu 40 godina a ona 19 ccccc!  :angry:  :angry: 

<{POST_SNAPBACK}>

...pa sta tu ima lose bas mu je upo...hm upala "sikiretina" u "med"..sta je trebo neku babu naci...uzgred ne vezano za temu..sto ove zene samo pokazuju gujscu na MTV-u...evo gledam sad bas..prvo ona iz "blek ajd pis" ...nesto se guzi onuda...a ima noge kko cackalice..jos medonnin novi spot valjda..ona babestina utegla se u neke gace...bolju gujscu ja imam..ovako zgoljav..

...pa sta tu ima  lose bas mu je upo...hm upala "sikiretina" u "med"..sta je trebo neku babu naci...uzgred ne vezano za temu..sto ove zene samo pokazuju gujscu na MTV-u...evo gledam sad bas..prvo ona iz "blek ajd pis" ...nesto se guzi onuda...a ima noge kko cackalice..jos medonnin novi spot valjda..ona babestina utegla se u neke gace...bolju gujscu ja imam..ovako zgoljav..

<{POST_SNAPBACK}>

ajooj i tebe, pa mlada je ona 19god. Kud' se zatreskala u staroga.
Ma to po mtv-u i vivi plus i vivi, isto sve. Ako jedna napravi spot u nekoj minici, toplesu odmah i naredni spotovi se izdaju u tom stylu!
Ti zgoljav? Daj sliku posalji na galeriju da te vidimo, pa da ocijenimo :D

Guest Dzmrdz
ajooj i tebe, pa mlada je ona 19god. Kud' se zatreskala u staroga.
Ma to po mtv-u i vivi plus i vivi, isto sve. Ako jedna napravi spot u nekoj minici, toplesu odmah i naredni spotovi se izdaju u tom stylu!
Ti zgoljav? Daj sliku posalji na galeriju da te vidimo, pa da ocijenimo  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ma ljubav ne poznaje granice..(pogotovo starosne..i finansijske :D )...ma nije meni cudno sto se guze...i do sad su se trcile ovuda...al sad i ove bezguzne pocele nesto da vrckaju...ma zaljubices se ako se okacim u galeriji... :D (i koju sliku hoces moje guze jel..??) :D

ma ljubav ne poznaje granice..(pogotovo starosne..i finansijske :D )...ma nije meni cudno sto se guze...i do sad su se trcile ovuda...al sad i ove bezguzne pocele nesto da vrckaju...ma zaljubices se ako se okacim u galeriji... :D (i koju sliku hoces moje guze jel..??) :D

<{POST_SNAPBACK}>

hahahahaaahaha. haj spavaj!

nisam ja zeljna guze :P:P:P
bezobraznice <_<<_<<_<
aaaa to joj je previse, razlika 18 godina cccccc

Guest Dzmrdz
hahahahaaahaha. haj spavaj!
nisam ja zeljna guze  :P  :P  :P
bezobraznice  <_<  <_<  <_<   
aaaa to joj je previse, razlika 18 godina  cccccc

<{POST_SNAPBACK}>

..pa kako ces ocjeniti da sam zgoljav ako ti ne pokazem zadnjicu..??