Jump to content

Recommended Posts

Ovako zanima me sta mislite o shemale osobama ( ja sam jedna takva) znaci ja sam osoba koja je rođena kao musko ali čim sam napunila 18 god ugradila sam silikona u grudi tako da budem pola musko pola žensko imam dugu kosu i obožavam se sminkat nosi žensku odjeću i govoriti o sebi u ženskom rodu ali sam još uvijek musko pa me zanima sta mislite o tome. 

P. S sad sam u braku sa ženskom osobom i njoj nesmeta to sto imam sise iako su veće od njenih 

Poznajem jednu osobu koja je promijenila pol (bila žensko, biološki, ali uvijek muškobanjasta), sada je muško (biološki, navodno, ne znam da li to može u potpunosti da funkcioniše, ali nije moja stvar), porodica i prijatelji je tretiraju kao muškarca, "oženila" se (možda ovo i treba bez navodnika, jer je legalno sve OK. i to poštujem.

"Shemale" nije ništa, jer postoji samo MALE i FEMALE (muško i žensko). Nema mjesta za neko srednje rješenje, niti je to priroda predvidjela, niti su ljudi predvidjeli, kroz zakone, etiku, moral, religiju, koji  određuju naš način razmišljanja i života.

To je samo moje mišljenje, sa kojim neko drugi može da se složi, ali i ne mora. Ali, ako već pitaš...

jel to sad stiglo i kod nas ?

Dobro sto sam vec ozenjen,imao bi nezgodni osjecaj askovati sa jednom curom u XL jer bi se meni blokirao baraj u mozgu da je ta cura mozda jedan musko.!!!! yebo te zivot,preokreno se svijet.

Nek se nas transsexualac cuva i moli Boga da ISIS ne zavlada Bosnu,jer ce ga vjerovatno baciti za 10. sprata.

Edited by Remzudin

Bilo je brkatih zena kod nas I prije samo sto smo mi mislili da to treba tako biti :-)