Jump to content
Sign in to follow this  
Bosnjo Sarajlija

Carke u Cazinu i sire

Recommended Posts

zna li ko od vas hodzu iz cazina,tacnije iz polja,zara ga zovu cuo sam da je zavadio pola dzemata,pa bih mu volio koju saku saliti u glavu staru..ALLAH VAS NAGRADIO

yebo te,tebe ima svukud überall.

Vidim da si posteno ljut,samo zbog otog Hodze Zara.!!!

Eh,pazi momce

Nije ti Hodza kriv,nego onaj ko je platio Hodzu da ti sjebe Mozek.

U svakoj Situaciji se prati prvo tvoja krivica,i ne trazi zrtve za kompenzaciju tvoje glupost.

Jos jednom pitam,odkud znas da je Hodza to bio ? imas li dokaz,ili to vjerujes zato sto ti to neko drugi rekao?

Edited by Remzudin

kako nije kriv,znamm jer je taj nevjernik koji mi je napravio mene nagovarao da idem,ja nisam htio i onda mi je napravila i zasutala samnom,itekako je kriv i on jer da je pravi hodza ne bi pomislio na haram kamoli jos tako berati pare..ALLAH GA PROKLEO

kako nije kriv,znamm jer je taj nevjernik koji mi je napravio mene nagovarao da idem,ja nisam htio i onda mi je napravila i zasutala samnom,itekako je kriv i on jer da je pravi hodza ne bi pomislio na haram kamoli jos tako berati pare..ALLAH GA PROKLEO

ti ne govoris sve !!! njesto krijes ?

Mores ti lagati svakoga koga hoces,ali ne mene.

Ja sam u stanju u tvoj Mozek gledati,ali to bi me kostalo puno snage.Ali do sada nisam video nikakvu vrednost zbog cega bi se trudio ???

jesi i ti neki klasicni sihirbaz iz cazina koji cini harame,ALLAH TE PROKLEO

Pazi kako se samnom ponasas,ja sam za tebe i za sve Hodze jedna nepoznatna kategorija.

Ja sam Black Lord zavrsene prve klasse crne Magije.

Ja stojim na vecem stepenu od poslanika Muhammada pejkambera.

Ja sam Allahova desna udarna ruka i on mene nemoze kletiti.

Ja sam crnom Magijom ubio,Milosevica,Arkana,Tujmana i postavio sam Cetnicima probleme koje 

Armija BiH nikad nemoze postaviti.Ti nemas pojma sta ja sve mogu ustvarati.

Jos jednom ti mene kleti u ime Allaha,onda ti garantujem da te probleme koje sad imas nece biti nista

prema onima koje cu ti ja stvarati.

Moram se samo odluciti da li cu ti istrgati srce ili ce ti narasti Tumor u glavi.

ja se ne bojim prokletnika poput tebe,ja se samo ALLAHA bojim i on mi je oslonac,a najbolja zastita je sam ALLAH,reci ime prezime adresu i da ti dodjem da mi to u lice kazes....?

....i sta onda,bil me zaklo nozom ili sikirom raspolio glavu ?

Neces ti mene u ovom zivotu nikad vidjeti,cak ni onom drugom svijetu i zivotu.

Sad mi je isto i jasno zasto nema ikakve slike od Mohammeda,jer za to vreme nisu

Japanci uspjeli producirati jednu digitalnu kameru. ha ha ha ha.

Smotan si ko oni cobani iz liskovca,lipo da te Allah stvorio kao pas nebi te drzao da cuvas ovce.

Jedan vjernik koji se stvarno boji samo Allaha,nebi nikad dosao u cazin.net i trazi pomoc

da mu se ukine kletva.!!!! 

necu da te vrijedjam Ramazan je,a ja uopste nevjernice nisam dosao pomoc trazit vec se raspitivam o hodzi tom prokletom,jer mi je odavno napravio al problem je sto sam se ja zastitio,al na moju porodicu to djeluje,a to sto si rekao da si na vecem stepenu od Muhameda govori dovoljno kakav si,ajde gledaj sebe na animal planet....POzz veliki brale  NEK TE ALLAH UPUTI NA PRAVI PUT,MATORE JEDAN KLASICNI

necu da te vrijedjam Ramazan je,a ja uopste nevjernice nisam dosao pomoc trazit vec se raspitivam o hodzi tom prokletom,jer mi je odavno napravio al problem je sto sam se ja zastitio,al na moju porodicu to djeluje,a to sto si rekao da si na vecem stepenu od Muhameda govori dovoljno kakav si,ajde gledaj sebe na animal planet....POzz veliki brale  NEK TE ALLAH UPUTI NA PRAVI PUT,MATORE JEDAN KLASICNI

Samo da znas,ja nisam nevjernik-nego ja sam antivjernik.

1) Ja netrebam vjerovati,nego ja znam o existenciji jedne nadnaravne sile,samo sto ja neznam kakva je to sila.

2) Ja sam se navikao na vrijedanje,to ja dobivam svaki dan sa svake strane.

Ja nisam samo u Cazin.net,nego sam bio i u forum Dnevni Avaz,Balkanforum,Balkanportal,Bosnienforum itd.

Ja sam i u inostranstveni Forumima Njemacke i burljam isto u americkom Forumu Liveleak.Tamo je nonstop i agresivnija

diskusija o tome,a najvise sa americkim Vojnicima od US Army.

3) jedna Kletva udara zrtvu uvjek tamo,gdje najvise boli i udara ono sta najvise volis.

Eh,po sto ja nisam Allah,ne udaram ja nevin Narod nego udaram direktno one koje su krivi.

4) Ja imam pravo govoriti sta hocu,i mene neinteresuje sta drugi misle.Ako ja kazem da sam zamjenika

Mohammeda pejgambera i novi poslanik-onda i jesam taj.

Ja cu vjezbati dalje,i kad jednog dana uspijem sa carkom jednu nuklearnu Bombu detonirati

onda ce te vidjeti da je dosao novi Bog.

Nisam ja jedno djete strasljivo,ja cu poubijati sve.

ahahhaha jos samo fali da kazes da si dedzal prokleti,dzaba nema sile osim Dragog Allaha,on sve vidi i sve zna pa i tebe kakve budalastine pricas,prepurucujem da proreknes kako pravilno pisati,kad budes pismen,imas red bull od mene od bikovog kurca majmune nepodojeni....

Bosnjo Sarajlija Brate sto se raspravljas sa tim sugavim prljavim psom psom?Pa on nije dostojan ni da ga govnjave motke a kamoli vremena koje provedes dok mu odgovaras.