Jump to content
  • 0

Question

Ja sam ovo pitanje postavljo vec prije s nadom da cu dobiti odgovor al` dosad nema prave pomoci.

O cemu se radi?Naime vec od prvih godina svog kvalitetnog I natprosjecno inteligentnog djetinjsta ja sam sebi svaku noc prije spavanja postavljo isto pitanje.Moram biti iskren I reci da me to jos uvijek proganja I da sam dosta vremena proveo viseci po raznim sankovima duboko razmisljajuci o tome.

Pitanje je ,,dal`se ona lampica u frizideru ugasi kad zatvoris vrata il`ta lampica uvijek gori?,,

To me pitanje toliko zaintrigiralo da sam prije 15 godina kupio pingvina I naucio ga da govori.Plan je bio da ga ubacim u frizider kad podjem spavati I da mi on onda ujutro isprica sta se desava sa tom lampicom.Na zalost plan je propo posto sam u frizideru imo spagete stare 11 mjeseci koje je pingvin pojeo,dobio zatrovanje stomaka I umro.Kad sam ujutro otvorio frizider na vratima je thommy majonezom pisalo ,,lampica se....,, I nista vise.Pingvin je pokusao zadnjim trzajima zivota da napise sta se desava sa lampicomal nije uspio tako da je tajnu odnio sa sobom u grob(supu).

Ako neko ima iskustva sa ovim ili je mozda slucajno nacuo sta u kakvom frizerskom nek podijeli svoje misljenje sa nama.

Molio bih da me se ovdje shvati ozbiljno I da svi zajedno probamo doci do toliko zeljenog odgovora.

Imam ja jos nekih problema,al sve u svoje vrijeme .Cut`ce se.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Kuda odlazi mrak kada upalimo svjetlo?

​Mislim da mraku nije nije ni do njega kad se svjetlo upali.

• 0

Ja bih prije odgovora molio da mi kazes koje proizvođac spageta ... 

• 0

Moj problem sa friziderom je sto se u sitne sate druzimo. Sinoc mi je izbacio komad medene torte, bilo je oko 1 h - a jes' sjeo, sto bi rekli k'o celavom pleska. :D

Mozda da nije lampice ne bi bilo takvih situacija? Jes', ona je kriva. Sto vise razmisljam sigurnija sam.    xD

• 0

Moj problem sa friziderom je sto se u sitne sate druzimo. Sinoc mi je izbacio komad medene torte, bilo je oko 1 h - a jes' sjeo, sto bi rekli k'o celavom pleska. :D

Mozda da nije lampice ne bi bilo takvih situacija? Jes', ona je kriva. Sto vise razmisljam sigurnija sam.    xD

​A problem s tim lampicama je i što nikad ne pregaraju. :)