Jump to content
DjevojkaSaUne

Koliko Vjerujete Voljenoj Osobi?

Recommended Posts

Izpocetka se tesko naviknem na osobe,da im pocnem vjerovati i da im ja mogu reci svoje tajne..ali sa vremenom i svemu vidim koliko mogu nekome vjerovati..vise manje ili nikako..momku vjerujem 100% jer mi je dokazao,i ne pomisljam ako kaze da ide nekud,da ja pomislim na nesto drugo..sve dok jednom ne unisti povjerjenja..onda se sve promjeni,jer kad me neko izda nikad vise ne mogu mu vjerovati isto kao prije..

povjerenje se gradi dugo i na sitnicama i detaljima, a ako ne vjerujes - ne mozes ni da volis ;)

kako ces voljeti nekog u kog sumnjas da ti petlja laze onda sam sebe lazes i zavaravas da ti je vjeran - tako sam mislio
dobro mozes da volis ali nije to to ;)

ma nozes da volis samo ti to predje u dosadu volis nekog a mislis sve vara li te ili ne jesi li sa pravom osobom i te fazone
ali ako vjerujues nekom pa onda ljubav dodje sama od sebe
mislim da se tako neko zavoli pa makar

ma vjerujem dok mi nesto ne slaze, dok ne ufatim nekoga ulazi ako ufatim onda nikad vise 100% vjerujem.

kako ces voljeti nekog u kog sumnjas da ti petlja laze onda sam sebe lazes i zavaravas da ti je vjeran - tako sam mislio
dobro mozes da volis ali nije to to ;)

<{POST_SNAPBACK}>

e tu se slazem stobom piksi, nemozes ti govoriti da nekog volis a iza ledja ga provjeravati u svaku stopu, nijel ljubav da se gradi na povjerenju itd..ono haj mozes ti nekog voljeti al kakva je onda to ljubav ako partneru nevjerujes i provjeravas ga?! :blink: ide do neke mjere a dalje :blink::blink:

pozz

hmmmm-ja jesam vjerovala svojoj voljenoj osobi ( sad bivsi),ali me je i dobro to izucilo,tako da cu tesko jos kome vjerovati.ne tvrdim da su svi isti-daleko od toga-ali i kad cujem druge(poznanike,prijatelje) ma svi nekako muljaju.

zavisi od osobe-ja mislim ako vec na pocetku nesto hmm,pa ovako,pa onako nema od toga nista

Guest Dzmrdz
povjerenje se gradi dugo i na sitnicama i detaljima, a ako ne vjerujes - ne mozes ni da volis ;)

<{POST_SNAPBACK}>

...ako ne lazes ne mozes ni da vjerujes... :D

<{POST_SNAPBACK}>

ovdje se slazem sovim samo moze se voljeti a ne bas vjerovati-biti ljubomoran pa misliti i umisljati da mu nevjerujes...

musko valja prebiti ... ko bi muskarcima jos mogao vjerovati !!! bljak sve treba prebiti :):D et toliko od mene

zensku ne treba nikad vjerovati.

ne treba govoriti ono sto mislis :)

aahahahaha
vjerujete curama pa cete biti papucari
a malena nesto ti spominjes bljak: :)
da ti nije muka-

Mislim daje u ljubavnoj vezi vazno biti vjeren i vjerovat jedno drugem...
Kao obicno nevjerujem lako svakom...mogu da poslusam al vjerovati sigurno ne...

Al mislim ako si sa voljenom osobom dugo vremena u vezi onda je vazno i vjerovati svome pratneru....
Mislim ako si lagahan i popustan...damu vjerujes onda ce i on popustit i to postovat i tebi ce da vjeruje.....
Mislim da tjelo uvjek vise govori...

Ja svome partneru ipak vjerujem...i lagahna sam stose tice te stvar...
Imam poverjenje u njega....i tako zelim odnjega...
I ako ja kazem damu vjerujem to neznaci daja padam ne sve to....
Jer na kraj kraju insan sam sebe laze...