Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
lucky

Da li set za to da ovaj podforum ostavimo u životu ?

Question

Ovo je nova opcija na forumu i dozvoljava da postavimo pitanje na koje cmeo dobivati odgovore i odgovore ocjenjivati da li su dobri ili losi. 

Znaci jesmo li za to da ovo pustimo trajno u pogon ili da se igramo malo i sklonimo ? 

10 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Kakvo je to pitanje?

Edited by Jiggy Bau

• 0

Slozeno ... 

• 0

ti pricas o flood kontroli kada je u pitanju pretraga ...

• 0

Kad vidim ovu stranicu, ne znam jesam li pošao ili sam došao.

• 0

Kad vidim ovu stranicu, ne znam jesam li pošao ili sam došao.

ostavljaj sebi tragove da nisi u zabuni ... 

• 0

Forum je dosta nepregledan i neuredan.. Dokaz tome je da sam evo tek sad vidio ovu temu...  Puno je opcija koje su automatski uključene i onda moraš tražit šta se može isključit da bi bolje radilo...

Recimo meni je bio uključen filter za nove vijesti (komentari) - samo vijesti (komentari) gdje sam odgovorio- a to nisam stavio i onda mi neke teme uopšte nije izbacivalo kao da ima odgovora..

• 0

Forum je dosta nepregledan i neuredan.. Dokaz tome je da sam evo tek sad vidio ovu temu...  Puno je opcija koje su automatski uključene i onda moraš tražit šta se može isključit da bi bolje radilo...

Recimo meni je bio uključen filter za nove vijesti (komentari) - samo vijesti (komentari) gdje sam odgovorio- a to nisam stavio i onda mi neke teme uopšte nije izbacivalo kao da ima odgovora..

gdje god se registrujes jeste da uredis svoj profil i podesenja ... kada se klikne na nov sadrzaj sa lijeve strane postoji opcije za filtriranje sta da nam prikazuje ... 

• 0

gdje god se registrujes jeste da uredis svoj profil i podesenja ... kada se klikne na nov sadrzaj sa lijeve strane postoji opcije za filtriranje sta da nam prikazuje ... 

​Naravno.. Ali po defaultu bi trebalo da su neke opcije normalne, a ako ja želim nešto drugačije da mijenjam..

• 0

​Naravno.. Ali po defaultu bi trebalo da su neke opcije normalne, a ako ja želim nešto drugačije da mijenjam..

Sta je normalno za tebe nemora biti za mene i obratno ... Zato se na profilu sve podesava ... 

• -1

Ja sam protiv svega što komplikuje stvari i usporava forum, te ga čini nepreglednim. I ovako je polukatastrofa, nikad ne znam da li ću moći napisati i poslati tekst i da li će mi se pojaviti stranica da je slijedeća pretraga moguća tek za XY sekundi.