Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

efendija Beganovic i njegovi ubodi

Recommended Posts

Ovo je postalo smijesno i zalosno a nista manje cudno i neopisivo, covjeka vec cetvrti put u zadnjih par mjeseci bode anonimna osoba..  Taj efendija vec sad izgleda ko Silvester Stallone u filmu Expendables kad skine majicu pa sav sašiven..

smislio sam mali tekst za jednu fb stranicu a glasio bi ovako: 

"Od ponedjeljka sirom BiH u kladionicama u ponudi efendija Beganovic dali ce biti 5 ili vise uboda ili ce ostati na 4. Mozete odigrati i kombinaciju na komsije ko to vec cetvrti put bode anonimno efendiju! Hendikep je moguce odigrati na policajce.. Kako nam prenose iz udruzenja kladionicara BiH, to anonimno uzastopno bodenje nozem jedne te iste osobe ce biti u novom sazivu vlade predlozeno u novi sport u BiH.."  :asciidity:

• Upvote 2

Ovo je postalo smijesno i zalosno a nista manje cudno i neopisivo, covjeka vec cetvrti put u zadnjih par mjeseci bode anonimna osoba..  Taj efendija vec sad izgleda ko Silvester Stallone u filmu Expendables kad skine majicu pa sav sašiven..

smislio sam mali tekst za jednu fb stranicu a glasio bi ovako: 

"Od ponedjeljka sirom BiH u kladionicama u ponudi efendija Beganovic dali ce biti 5 ili vise uboda ili ce ostati na 4. Mozete odigrati i kombinaciju na komsije ko to vec cetvrti put bode anonimno efendiju! Hendikep je moguce odigrati na policajce.. Kako nam prenose iz udruzenja kladionicara BiH, to anonimno uzastopno bodenje nozem jedne te iste osobe ce biti u novom sazivu vlade predlozeno u novi sport u BiH.."  :asciidity:

Hahaha, napokon nešto pametno od tebe. :P

Mene je nasmijao, istog sam mišljenja, ali ne bi' ja to mog'o tako sročiti nikako.

napadi su cudni u najmanju ruku ... 

napadi su cudni u najmanju ruku ... 

Oni njega napadaju drvenom čačkalicom izgleda.

s cim god al su neefikasniji od napadaca manchester uniteda ...

Covjek je pricao protiv vehabijske zajednice i odlazaka u Siriju, tu je valjda sve pocelo! Glupo bi bilo pricati kako jedan covjek moze dignuti ruku na sebe i ubadati se u zeludac i po ledjima a ne pomisliti na nesposobnosti policajaca i nekog izopcenog hajvana koji se nasao uvredjen stavovima o Siriji i vehabija.. Ako Allah s.a.w.s posalje kakvu poplavu ili potres i smakne nas sa ovog brdovitog balkana.. Sumnjam da bi sta pogresio!

Taman mi ovaj Remzo postane simpatičan, i onda lupi glupost i sve pokvari ... :P

Efendija je dirnuo osinje gnijezdo. Nisam baš nešto u toku toga, ne pratim pisanja štampe niti čaršijske priče, ali gdje su pare u pitanju uvijek je opasno .... Ako su u pitanju "vjernici" ubistvo im je haram, al' smiju malo zaplašiti efendiju bockanjem nožem. 

On je sigurno jedan od načitanijih efendija na našem terenu i sve ovo s njim nije smiješno nego žalosno. 

Negdje sam pročitao da je Poslanik a.s. rekao da muslimana nebi smijela zmija tri puta ujesti iz iste rupe! Nedopustivo!!

A ovog efendiju ujeda 4 puta iz iste rupe! Jel u pitanju smotan insan ili je u pitanju nešto drugo?

Biće da je ovo što je Ciklama napisala. Da neko ubije efendiju, diglo bi se mnogo prašine, umiješala bi se mnogo više policija u taj slučaj, čak i političari koji sve to tolerišu bi ih pustili niz vodu, pronašlo bi se vjerovatno više toga što bi moglo da tereti umiješane u ovu rabotu, nego što oni žele rizikovati. Ovo bockanje je mnogo efikasnije, psihički, ubijaju dušu u čovjeku, bez da ubiju čovjeka.

I smijesno i zalosno.

Smijesno je to sto je kod nas policija sve osim policije.Zalosno je sto se covjek ne moze zastititi.

Nema druge efendija,nego kuburu za pas pa kad podje iduci put saspi mu po kile olova u glavu.

Eh,pa i zbog toga volim se baviti sa carkama jer jedan Efendi je potencijalna zrtva sviju budala.

A meni nesmi niko nista uraditi,jer nezna niko sta ce se desiti ako probaju meni sipati olovo u glavu !!!

Efendija je dobio zastitu i sada je miran ... 

mislim da je efendija dobio sto je zelio ... 

Da nije tragično, čovjek bi se dugo mogao smijati ovom članku.

Ne usuđujem se više ništa na ovu temu reći. :)

Lakine, ..ebo tebe tvoj Forum više. Šta uvijek kvariš. :D Pojavljuju mi se komentari u citatu ... :wild:

Lakine, ..ebo tebe tvoj Forum više. Šta uvijek kvariš. :D Pojavljuju mi se komentari u citatu ... :wild:

Evo nekih detalja polako izlaze na vidjelo

http://www.cazin.net/vijesti/clanak/sin-efendije-beganovica-lazno-prijavio-napad-na-sebe

Niti branim niti hulim efendiju, al' kad su djeca u pitanju ne množe se uzimati sve zdravo za gotovo. A.B. je u najgorim godinama, otrgnut je iz mjesta u kojem je rođen, ostavio je prijatelje, ostavio je dio života u Kladuši, i vjerovatno je svjestan da povratka nema. To što je uradio je očajni vrisak izgubljenog dječaka, i bilo bi fino da ga se mediji klone.

kada neko zeli doci u medije zna nacin ... tako i momak isto ...

sto mediji ne pisu o meni ?

Nazif Horozovic je lijepo opisao situaciju u vezi efendije i svega oko njega sto se desava ...

Tvrdoglav si i neću ulaziti s tobom u raspravu, ali sve uzimam sa rezervom oko tog slučaja, jer znaš, sjetim se situacije, kad smo moj gazda i ja pričali o nekim stavrima, a ljudi nas ismijavali.

Na slučaj malog Amara gledam kao roditelj, kao majka ... :) 

http://www.cazin.net/vijesti/clanak/imam-beganovic-prijete-mi-iz-cijele-bih-znaju-moje-kretanje-razmisljam-o-povlacenju-iz-sluzbe

Rijaset Islamske zajednice BiH razriješio je Selvedina Beganovića dužnosti imama u Velikoj Kladuši te ga kane premjestiti na drugu službu nakon što je u četiri navrata bio fizički napadnut, potvrdio je sam Beganović za "Glas Srpske". Kazao je da ga kane premjestiti u drugu sredinu, što po njemu nije dobro niti sigurno rješenje za njega i članove obitelji, "jer vehabije znaju gdje se kreće".

dovoljno je vidjeti kojim medijima daje izjave ...