Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Antifa

Recommended Posts

Ne znam gdje da stavim tacno temu ali bice da politicki ovo se sve moze svesti.. Naime moje je misljenje da ce antifasizam i borba protiv fasista oznaciti naredno desetljece! Grcku je kriza smirila, u Svedskoj ne planiraju prestati, Njemacka dobija prevelik zamah npr za vikend u Kölnu, evo Austrija je stranacki 20% vec dala glasove cistim nacionalistima.. U Bosni je to podjeljeno do maksimuma i ceka se doslovno u nekim regionima kad ce ko prvi puknuti.. Ako se nedaj boze EU raspane, ne gine nam da cemo se svi pobiti tj ko koga stigne!

Nemoj da se zavaravaš za Švedsku. Dobili su 12-13% glasova i imaju srazmjeran broj mjesta u parlamentu, ali su bez ikakvog uticaja jer su sve ostale političke partije, od ljevice do desnice, saglasne u jednom, a to je da ni u kom slučaju ne sarađuju s njima. Da bi imali uticaj, moraju imati preko 50% glasova na izborima, a nisu prilike da će ikad više ijedna partija toliko dobiti sama.

Ne znam gdje da stavim tacno temu ali bice da politicki ovo se sve moze svesti.. Naime moje je misljenje da ce antifasizam i borba protiv fasista oznaciti naredno desetljece! Grcku je kriza smirila, u Svedskoj ne planiraju prestati, Njemacka dobija prevelik zamah npr za vikend u Kölnu, evo Austrija je stranacki 20% vec dala glasove cistim nacionalistima.. U Bosni je to podjeljeno do maksimuma i ceka se doslovno u nekim regionima kad ce ko prvi puknuti.. Ako se nedaj boze EU raspane, ne gine nam da cemo se svi pobiti tj ko koga stigne!

Eno ih na Jakominiju, skupljaju neke potpise, hoće da izađu iz EU. Did neki priča u onaj megafon, njmački mu je takav da se može potkamičiti sa mnom. :D Pravo mi drago bilo.