Jump to content
Sign in to follow this  
Tigrica

Danas sam obukla /obukao...

Recommended Posts

Tobejarabi eto te ko one arapkinje sto su vazda u crnum Tacno cu ti poslati zutu haljinu.

Ma imam ja svakakvih boja u ormaru ali mi crno nekako najlakse. :) A nesto sam se navadila na haljine a njih ipak najvise crnih i imam. Sad cu se presaltati na suknjice, onda ce biti "veselije". :D

I kod mene je odjeće najviše crne, najlakše mi za kombinovati i usklađivati. Dok ja dječurliji pokupujem sve što treba meni ostane malo ili ništa, tako da moram gledati i ekonomičnost.

Tamnoplavu suknjicu na bijele prugice, plavo-bijelu majicu bez rukava, tamnoplavu majicu dugih rukava preko, plavi sal sa bijelim i narandzastim detaljima (tigro :cheekkiss: ) i stikle. :) Srebrne nausnice. :)

crna majica s dugmicim, maslinasto-zeleni minjak, crne baletanke, crni sal

od nakita srebreni prsten, narukvica( bizuterija), i roza sat.

• Upvote 2

crna majica s dugmicim, maslinasto-zeleni minjak, crne baletanke, crni sal

od nakita srebreni prsten, narukvica( bizuterija), i roza sat.

Opa, Bella u minjaku, ha? ;)))) Ima li 'dje u Cazinu za mene kakvih suknjica zelenih :)))) 

Opa, Bella u minjaku, ha? ;)))) Ima li 'dje u Cazinu za mene kakvih suknjica zelenih :)))) 

haha, ja jako cestom nosim suknjice i haljine....ma znas gdje ja kupujem, azel france ,,,esprit po povoljnim cijenama, naci ce se nesto ;)

bas danas super ljubicaste hlace kupila

haha, ja jako cestom nosim suknjice i haljine....ma znas gdje ja kupujem, azel france ,,,esprit po povoljnim cijenama, naci ce se nesto ;)

bas danas super ljubicaste hlace kupila

Javi mi kad bude stigla nova tura robe, počela sam sanjavati Zilhu, a i onog Zloće i njegove hanume sam se poželjela, došla bih  i onda sve to u jednom mahu da odradim. :)

Ja sam u spavaćici, onako k'o da sam u gazdonoj majici, ima snoopy-ja na sebi i imam pape ćuke na nogama :S, nikad odrasti ... :P

• Upvote 1

E cuj spava u gazdinoj majici.

:cheekkiss: ... evo tebi jedna cmoka, pa ja odoh probati malo spavati. :)

I tebi i idi odmori se i odmori glavu malo Ciklameta. Misli na nesto lijepo kad si se vec obukla lijepo.

Pletena vûnene siva haljina , crni kozni mantil, crne lakirane cizme do koljena - tamne steamplice, crna torba, marama na kocke, crne, bež ..

Crne hlače, crno bijela majica, crni šal, kratkicrni sako, crne cipele ... zaboravila natakariti naušnice, al' nisam zaboravila sunčarice ... :P

Do daljneg sve dok nosim ovu stegu na koljenu i ove tene sa gelom oblacim farmerke. Danas farmerke i sivo smedja tunika.

Ja farmerice ne oblačim, mislim one klasične i pravo mi nedostaju ... kad se sjetim kako su mi nekad stojale, eeeeh. :)

Siva koša, siva suknja, crni sako, crne cipele i pospane oči ... :D

Tamno zelena košulja, crne slim hlače, smeđe gležnarice ... :)))

Crne slim hlače, crna majica uska sa trofrtaljnin rukavima, roza duga vesta, mahrama oko varata roza sa puno Olivi i smeđe gležnjarice ... B)

Radnu odjeću. Jeste da sam kod kuće i slobodan dan mi je, ali tada se valjda radi najviše.

Na džumu, crveno-plavo-bijela košulja u kockice, crni sako, crne cipele i hlače....

A poslije, neke vojne hlače, običnu majicu dugih rukava i žuti prsluk bez rukava... To je kao radno bilo...