Jump to content
Sign in to follow this  
Tigrica

Danas sam obukla /obukao...

Recommended Posts

Plava majica na tregere i zuti donji dio pidzame.

Nisam spavala cijelu noc, dijete mi bolesno, pojma nemam sta cu obuci na posao.

Update :D

Crna suknja na plave vodoravne prugice - do koljena, plava majica na tregere i crna dugih rukava preko, crne stikle, plavo-zeleni sal. Podocnjaci i neprestano zijevanje kao asesoari. :D 

Danas sam se usarenila ko papagaj..

[attachment=5485:ImageUploadedByTapatalk1412162316.107863.jpg]

+ narukvice sarena, prsten sa crvenim kamenom, lak na noktima krv crvene boje...:-)

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  • Upvote 1

Preslatko Tigroni :)

Ja opet k'o sa sprovoda - Crna uska haljina do koljena, crni dzemper, bijelo-sivi sal, crne stikle.

Preslatko Tigroni :)

Ja opet k'o sa sprovoda - Crna uska haljina do koljena, crni dzemper, bijelo-sivi sal, crne stikle.

Šta je preslatko, što je navukla džemper umjesto neke haljinice :D  :protest:

Black LaieA_024.gifuvijek komotno, kod mene tradicionalna i skoro stalna nošnja :D

Večeras morala do trgovine po par sitnica za tortu, i pošto sam loše i nikakva odlučim zamjeniti trenerku sa teksas haljinom,kao malo da se sredim  :banghead:  i obujem svoje zelene "zepe", nabacim zelenu mramu oko vrata i super. Kad sam došla ispred, uzmem da malo štrample povučem i pocjepam ih. :dwarf: Beze se samo napatila, mogla sam i u pidžami otići ne bi mi bilo prvi put. :) 

OPET crna haljina (kad imam 20 komada, stalno kupujem crne haljine :crazypilot: ), crni dzemper, crne visoke stikle, tirkizno-siva marama, starinske nausnice.

Od jutra do poslijepodne u crnim farmericama i ostalo zeleno, a od popodne u pidžami sa toplomjerom ispod pazduha, keceljom oko vrata i kuhačom u ruci. 

:O   :punish:  , neće., ma jok, ne kišem, ne slinim, ne kašljem, samo me zglobovi bole i imam temoperaturu, jutros kao da sam malo bolje ... :)

Pa sam obukla sivu suknjicu, sivo bijelu košu, sivi sako i crne štikle ... :D

Jos sam u spavacem modu :)...

ciklama.. popij ovo sigurno pomaze...

Tylol-HOT-6-kesica-620x491.png

" Ofucani" jeans..kosulja na kocke , "svaka kocka hoce da se bocka"... :sarcastichand: braon jakna & cizmice...

@ burence.. :tease:

Farmerice, crvena majica na tregere, bijela dugih rukava preko, bez marama sa crvenim cvjetovima, crvene nausnice i tene. :)

Bez slim pantalone, maslinasto zeleni tanki dzemper na V, marama bez sa tri velike tuFFne...:)Narandzasta, zelena, i zuta, braon jakna, i braon cizmice...:)

E kod nas je pocelo "skandinavsko vrijeme" jutros hladno, kisa, vjetar. A ja u dubokim tamno zelenim cipelama, crne farmerke, tamno zelena jakna i bijeli dzemper. Puno hladno. Trebala sam debelu jaknu.

Opet crno...crna haljina, crne grilonke, crne stikle, crno-bijeli dzemper i crno-sivi sal...srebrne nausnice. :)

moram se malo "obojiti" :D