Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Liga prvaka 2014/2015

Recommended Posts

Guest

Sad kad su poznati svi učesnici ovogodišnje Lige prvaka, red je, jel, da se otvori i jedna tema.

skupineeada.jpg

Ako sam dobro shvatio španske komentatore, izvlačenje grupa se održava sutra poslijepodne.

I samo da pozdravim navijače engleskog Premiershipa i da im poručim da se neće pokajati ako pogledaju pakao San Mamesa i veliku pobjedu Bilbaa nad Napolijem :)

Izvlačenje parova je u 17.45.

Gledao sam sinoć kombinovano Arsenal-Besiktas (veliko razočaranje igrom, užasna danguba, ni jedni ni drugi nisu zaslužili ništa osim degeneka) i Malmö-Salzburg (dvije skroz slabe ekipe koje su pokazale vrhunsku borbenost, želju, istrajnost i, ako hoćete, muda). Gledao sami produžetke + penale u meču Ludogorec-Steaua, koja je to tek patnja bila, jedino interesantno je bilo u 119. minuti, kada je bugarski golman dobio crveni karton, a na golu ga zamijenio stoper. Čovjek je kasnije odbranio dva penala (!) i postao junak utakmice.

Izvlačenje parova je u 17.45.

Gledao sam sinoć kombinovano Arsenal-Besiktas (veliko razočaranje igrom, užasna danguba, ni jedni ni drugi nisu zaslužili ništa osim degeneka) i Malmö-Salzburg (dvije skroz slabe ekipe koje su pokazale vrhunsku borbenost, želju, istrajnost i, ako hoćete, muda). Gledao sami produžetke + penale u meču Ludogorec-Steaua, koja je to tek patnja bila, jedino interesantno je bilo u 119. minuti, kada je bugarski golman dobio crveni karton, a na golu ga zamijenio stoper. Čovjek je kasnije odbranio dva penala (!) i postao junak utakmice.

I to je nesto sto fudbal cini najinteresantnijom igrom na svijetu.

Zamislite samo kako je bilo tom momku kad su se penali poceli izvoditi i kako mu je bilo poslije.Pretpostavljam da on to sad ne bi mijenjao ni za kakve pare na svijetu.Tako nesto Messi i Ronaldo nikad nece dozivjeti.

Grupa B

Gitano Madrid

Basel

Ludogorec

Liverpool

CHAMPIONS LEAGUE GROUP STAGE DRAW
Group A: Atlético de Madrid, Juventus, Olympiacos, Malmö.
Group B: Real Madrid, Basel, Liverpool, Ludogorets.
Group C: Benfica, Zenit, Bayer Leverkusen, Monaco.
Group D: Arsenal, Borussia Dortmund, Galatasaray, Anderlecht.
Group E: Bayern Munich, Manchester City, CSKA Moscow, Roma.
Group F: Barcelona, PSG, Ajax, APOEL.
Group G: Chelsea, Schalke 04, Sporting de Portugal, Maribor.
Group H: Porto, Shakhtar Donetsk, Athletic, BATE Borisov.

ja ne vidim nista interesantnog ove godine u ligi prvaka ... xd

Овај велбек се препородио у арсеналу.

WTFuck! Jesi li ti to izgubio neku opkladu pa moraš koristiti ćirilicu? :D

Evo ga i het-trik. Arsenal gazi, konačno imaju golgetera svjetske klase koji ima još mnogo godina pred sobom.

Овај велбек се препородио у арсеналу.

mores misliti kako se preporodio ... protiv turaka koji nemaju pojma o nogometu ... 

Koji Turci?  Ja sam na klupi vidio trenera Talijana Prandellija, a igrali su Muslera, Melo, Džemaili, Pandev, Sneijder, Chedjou, San,...

Burak Yilmaz i Hamit Altintop su reprezentativci i poželjni u bilo kom timu.

Galatasaray je turski tim samo po imenu, onoliko koliko je Arsenal engleski.

Utakmica je bila sasvim dobra i izuzetno zabavna, vjerovatno najbolja u ovom kolu.

Treba istaći da  je taj isiti Galatasaray oduševio igrom i borbenošću prosle godine 1/16 ili 1/8 finala LP protiv Chelsea....

PS.Imao sam dan da pisem samo ćirilicu onako nešto mi došli :D interesantno mi pisati jer brže pišem nego što čitam. :D

Manchester united je prije dvije godine bio prvak ... xd 

Welback treći Arsenalov igrač koji je postigao hattrick u LP

10660183_832729470106850_432589105439424

Ovi iz Citija bas slabi.... 2:O prvo poluvrijeme, imali dobru igru, odlicne sanse  i sve, i na kraju CSK izjednaci i zavrsi se utakmica 2:2...

2 boda iz 3 utakmice malo obecava za City...

Veceras odlican duel iz ove grupe.. Roma docekuje Bayern... A od ostalih utakmica zanimljiva je i izmedju Barcelone i Ajaxa..

Bayern bezobrazno rasuo neku italijansku ekpiu

To su oni najbolji u Italiji,jel? :-)

Kakva Italija i bakraci.Tamo fudbal mozes s jednom nogom igrati,ne treba ti druga nikako,koliko se bore i trce.

Ovi iz Citija bas slabi.... 2:O prvo poluvrijeme, imali dobru igru, odlicne sanse  i sve, i na kraju CSK izjednaci i zavrsi se utakmica 2:2...

2 boda iz 3 utakmice malo obecava za City...

Veceras odlican duel iz ove grupe.. Roma docekuje Bayern... A od ostalih utakmica zanimljiva je i izmedju Barcelone i Ajaxa..

City je teško oštećen, ono se ne svira ni kod nas u trećim ligama. Prije toga nije sviran čist penal za City kad je Džeko fauliran.

Za penal protiv Sportinga sudije se trebaju doživotno diskvaifikovati.

Nemojte otpisivati Juventus, nema veze odakle su, grupu sigurno prolaze.

Guest

City je teško oštećen, ono se ne svira ni kod nas u trećim ligama. Prije toga nije sviran čist penal za City kad je Džeko fauliran.

Za penal protiv Sportinga sudije se trebaju doživotno diskvaifikovati.

Nemojte otpisivati Juventus, nema veze odakle su, grupu sigurno prolaze.

Onaj penal za CSKA nije trebao suditi. Kontakta jes bilo, ali nedovoljno da se svira. Međutim niko ne spominje, ili to niko ne želi da vidi, da je Zabaleta kod drugog gola loptu primio u ofsajd poziciji.

city_uduplao_prednost_nakon_evidentnog_o

Što se tiče penala nad Džeko, ne mogu nigdje naći videosnimak, ali sam uvjeren da je panj promašio loptu, i da je tek onda uslijedio minimalan kontakt nedovoljan za penal.

Cityu se jednostavno na drugim poljima vraća ono što na poklon dobijaju u Engleskoj. Protiv Tottenhama dobiju smiješan penal nad Silvom, sad im se to vrati.

Edited by Namik Šepić

Onaj penal za CSKA nije trebao suditi. Kontakta jes bilo, ali nedovoljno da se svira. Međutim niko ne spominje, ili to niko ne želi da vidi, da je Zabaleta kod drugog gola loptu primio u ofsajd poziciji.

city_uduplao_prednost_nakon_evidentnog_o

Što se tiče penala nad Džeko, ne mogu nigdje naći videosnimak, ali sam uvjeren da je panj promašio loptu, i da je tek onda uslijedio minimalan kontakt nedovoljan za penal.

Cityu se jednostavno na drugim poljima vraća ono što na poklon dobijaju u Engleskoj. Protiv Tottenhama dobiju smiješan penal nad Silvom, sad im se to vrati.

da dobro si to napiso ... sto im se u engleskoj poklanja u evropi izgube ...

cestitam na demoliranju Liverpola  ... xd

To su oni najbolji u Italiji,jel? :-)

Kakva Italija i bakraci.Tamo fudbal mozes s jednom nogom igrati,ne treba ti druga nikako,koliko se bore i trce.

Ma kažu da je ta ekipa viceprvak Italije.

U LP čini mi se nikad više sudijskih grešaka....

Jedva cekam da se nekad sretnu Real i Chelsea.

Real je stvarno zastrasujuce dobar.

Banzemu su opet poceli koristiti kako zasluzuje onakav igrac a James je jednostavno klasa.

Luka i Kroos su radilice koje nikad ne staju.Za Ronalda su rijeci suvisne.Svidjo se on meni ili ne ,ne mere mu niko pera odbiti.

Nek uzmu Vrsajevica i Hasagica :-)