Jump to content
Sign in to follow this  
Banjaluka

Engleska liga 2014/2015

Recommended Posts

vidjet cemo pravu formaciju za 14 dana kada je utakmica protvi QPR ... 

ja znam Namik da bi ti vise volio Falcao u realu neg hernandeza ... xd 

Poslozit ce to LVG.

Falcao mi je malo tanak za englesku ligu,mislim fizicki.Al`hajd, vidjet cemo.

Veliki dan za danski nogomet.

Inace slabasna liga dobila je dva odlicna igraca.

Daniel Agger iz Liverpoola u Brondby.Inace Agger je fantastican igrac ali preceste povrede i najvjerovatnije nepohlepnost za novcem ja urodilo povratkom u maticni klub.

Drugi je svedski napadac Kacaniklic koji je pozajmljen FC Kopenhagenu.

Dobra vijest za navijače Uniteda: u utakmici Njemačka-Argentina je DiMaria za samo 50 minuta uspio sa tri perfektne asistencije i dao jedan lijep gol. 

ja sam vec pisao kada se vrati Herera i Carick i Rojo a sada ima i Blind di Maria ce tek da bljesne u Unitedu ... a u napadu bude Falcao (mada mi nije jasna njegova kupovina )sa Rooneyem ... United bi ako se brzo uigra a vjerujem da hoce jer nema teskih utakmicu u narednom periodu jer tek 05 oktobra igraju sa Evertonom ... 

Swansea naletio na pravog protivnika....

Liverpool se muči sa Aston Vilom

Diego Costa je, bez sumnje, najbolja kupovina ove sezone. U četiri meča je postigao sedam golova. Nisu neki impozantno lijepi golovi, ali sama količina je zastrašujuća. Čovjek jednostavno ima nos da se postavi na pravo mjesto u pravo vrijeme. Torres nije slab igrač, ali se bojim da bi on od ovih sedam šansi dao jeda ili nijedan gol.

Falcao bi danas mogao debitovati na Old Trafordu, vidjećemo kako će on proći

Pored Coste najbolju kupovinu je napravio Untd. kupovinom Di Mariae

Slažem se, United počinje da liči na nešto, bar što se tiče napada. Odbrana je još uvijek jedna od slabijih u ligi, vile ih pronosaju protihv slabih ekipa, ali nemaju šta da traže protiv napadača svjetske klase, kao kod najvećih konkurenata, u gradu i Londonu.

Man Utd mora nekako dobaciti bar do četvrtog mjesta, prvaci svakako ne mogu biti, to je rezervisano za Chelsea. 

danas manchester city - celzi ... trebalo bi biti puno golova ... al poznavajuci murinja psotavit ce igru na x ... 

moji igraju kod Leicestera vidjet cemo da li je prosla probjeda samo onako kratki blic ili ce krenuti stazama pobjede ... 

Čelzi ove godine ima kapacitet da dobije sve utakmice, s lakoćom. Ako će Murinjo gušiti tu silu, trebalo bi mu se o glavu razbiti. Čekićem, po mogućnosti.

United igra kao Liverpool prošle godine, golova mogu dati kišu božiju, a primiti haman isto. 

Clatenberg : Manchester united 5:3 ... Dabogda ga djeca u ćevapima prepoznala ...

Vidim da si zaboravio kako im je navlačio u doba sir Alexa. On i Webb su bili legendarni po tome.

Velika je razlika ko sjedi na klupi i skače na crtu i demonstrativno pokazuje na sat. Od kako je sir Alex otišao u penziju, tim se našao u novoj situaciji, a to je da sudije nekad, u fifi-fifti situacijama dosuđuje često protiv njih.

Sa ili bez sudija, problem Uniteda je odbrana. Džaba, po meni, najbolji napad na svijetu, ako se nazad ne zna ko pije, a ko plaća.

Clatenberg nikada nije navlačio Unitedu ... A ako si gledo utakmicu vidio si da je sudio ne postojeći penal ... Da igraču s brojem 2 nenadomjestive žuta kartona za prekršaje na do mariji ... Uglavnom komentator na sky njemačkom je lijepo rekao da uprava lestera može zahvaliti na poklonu cltenbergu ...

Prije dvije godine, kada je United uzeo titulu, u tri dana su igrali dvije utakmice protiv Chelsea. U kup utakmici Chelsea je pobijedio, dok je u prvenstvenoj bilo najgore navlačenje koje sam vidio u engleskom fudbalu, uz dva crvena kartona plavcima i pobjedu Uniteda. Šta misliš ko je sudio? Zapamtio sam ga po neobičnom prezimenu.

Čak i sa katastrofalnim suđenjem, skandalozno je primiti pet golova od tima kao što je Leicester.

Suđenje u susretu M. City - Chelsea je isto bilo diskutabilno, ne zato što je sudija bio pristrasan bilo kojem timu, već što je dozvolio mnogo grublju, na momente i brutalnu, igru koja je previše čak i za engleske prilike. Rezultiralo je u masi žutih kartona i jednom crvenom koji je totalno poremetio odnos snaga. Na kraju se ipak završilo pravednim, nerješenim ishodom. Fizioterapeuti obje ekipe će večeras morati raditi prekovremeno.

Lampard je tragična figura, postići gol protiv tima koji mu je bio sve u životu, nije lako. Nit se radovati, niti tugovati.

Isto tako kada je celzi zadnji put osvoji naslov ... trebala mu je pobjeda protiv Uniteda i Drogba je dao gol iz zaledja dva metra ... ja razumijem kod nekih ljudi anitpatije premaUnitedu ... 

Nemam ja antipatiju, pogotovo sada kada je pao na niske grane. Ali sjećam se i drugih vremena, kartona, penala, "sir Alex Time 90+" itd.

Klub, igrači i navijači moraju da se naviknu na jedno novo vrijeme u kome vjetar više ne gura u jedra, već protiv 

Ponovio sam već više puta, ovaj tim ima sjajan napad, ali ovu odbranu  će nakantati bilo ko. To se nije dešavalo nikad, ova odbrana je vjerovatno najslabija u modernoj istoriji kluba. Protiv pola lige ovaj napad moža da postigne pet golova po utakmici. Protiv druge polovine odbrana će primiti pet. To je neprihvatljiva oscilacija za jedan klub kakav je United bio i želi opet biti.

da sve sto je manchester united osvoji je osvoji zbog "vjetra u ledja" ... jaki su to argumenti ... 

Nije sve, daleko od toga, ali je imao više "pomoći" od bilo kojeg tima u ligi.

Prošle godine je  City bio tim kome je "sve išlo od ruke", da ne kažeš da mrzim United. Jednostavno volim fudbal, a ne volim nepravde prema malim ekipama, vječitim "baksuzima"

to je tvoje misljenje na koje imas pravo ... a istina je nesto drugo ... 

Isto tako kada je celzi zadnji put osvoji naslov ... trebala mu je pobjeda protiv Uniteda i Drogba je dao gol iz zaledja dva metra ... ja razumijem kod nekih ljudi anitpatije premaUnitedu ... 

Iste te sezone Chelsea je dobio u Manchesteru 2-1, jedan gol plavaca je postignut iz ofsajda.