Jump to content
Sign in to follow this  
Banjaluka

Engleska liga 2014/2015

Recommended Posts

Guest

Volio bih samo znati kad je Liverpool zadnji put slavio u gostima kod Citya u Premier ligi? Ovo je bio kec ko kuća, kladiončarski rečeno. Nadam se da će im utrpati još barem dva komada.

utrpali su ... liverpol se raspo po savovima ... zao mi je Jiggy ... 

Izgleda da ce MUFC i Redsi boriti se ostanak u Premiershipu. :P

Bilo bi mi drago da Swansea uzme titulu.

more biti i da hoce zato sto su pobjedili ekipu sa njavise osvojenih titula ... xD

[attachment=5421:angeldimaria.jpg]

jebote dje ti gledas utakmicu ... Liverpol bolje igra dva puta od Citya i jedan kiks u odbrani koji je rezultiro golom za city ... 

Golu je predhodio dugi napad Citya negdje moralo pući....

Golu je predhodio dugi napad Citya negdje moralo pući....

Omjer lopte je bio 57:43 a Liverpool je puno bolje igrao do primljenog gola ... Nakon kojeg su se raspali ...

Sent from my iPad using Tapatalk

Guest

Prvo, čestitke Unitedu i navijačima na dovođenju sjajnog Di Marie. U zadnjih godinu dana se transformirao u ponajboljeg igrača Real Madrida uz Ronalda i dokazao da može igrati i druge pozicije sem krila. Ostao je u Realu kad su stigli Bale i Isco, imao muda da dokaže da je odličan i sad će, siguran sam, biti najbolji igrač Uniteda.

Cijena je malo nerealna, 75 miliona eura, ali obzirom da je Real čak i skuplje platio jednog Jamesa (što je još nerealnije), smatram da je urađen dobar posao za obje strane. Real sad nema pritisak nezadovoljnih igrača koji su tražili veću platu, a United je dobio sjajnog igrača koji je u velikim utakmicama u dresu Reala u zadnjoj sezoni BIO FENOMENALAN. Uglavnom je on asistirao za najbitnije golove.

Sad očekujem da će do kraja prelaznog roka odjeknuti još barem jedno pojačanje Uniteda - ili u odbrani ili u veznom redu.

Sretno ove sezone, Liga prvaka bez najvećih timova svih vremena nije Liga prvaka.

more biti i da hoce zato sto su pobjedili ekipu sa njavise osvojenih titula ... xD

attachicon.gifangeldimaria.jpg

:)

Ako pobjede i drugu sa najviše titula, onda su zaslužili. A izgleda da hoće.

:)

Ako pobjede i drugu sa najviše titula, onda su zaslužili. A izgleda da hoće.

kako stvari stoje (nakon sinosnje utakmice) ovi moji ove godine ispadaju iz lige ... xd

Ja na faksu im'o kolegu koji navija za Leeds Utd. Kojih on muka ima da pogleda njihovu utakmicu...

Ovo je samo jedna utakmica.

Redsi idu opet u CL.

Dobra je to ekipa a od citya i chelsea nije sramota izgubiti.

Ovi moji izvukoše remi na gostovanju ... xd

Guest

Nisam siguran, ali mislim da je ono bio čist penal u 80 i nekoj minuti za United. Bod na gostovanju protiv Burnleya nije dosta i nije zadovoljavajuće...

Swansea prva.... 3 utakmice 9 bodova..

ManU 3 utakmice 2 boda... lose...

City danas kod kuce izgubi od Stoke-a..

Zanimljiva sezona..

I meni se čini. Moram priznati da ove godine imaju odličan tim (imaju i drugi, ali ovaj funkcioniše bez greške) i lijepu igru. Kako samo s lakoćom postižu golove, milina gledati. 

Guest

Sjajna utakmica na Goodison Parku. Chelsea samo poveo 3:1, Everton odmah sljedeći napad preko Naismitha smanjuje njihovu prednost. Costa opet pokazao svoju narav, čime je uspio isprovocirati Howarda.

Mourinhova momčad ima sreće što je Ivanovićev gol priznat.

Guest

Haha nevjerovatno, četiri gola u manje od 10 minuta. Eto'o odradio svoj posao odmah nakon što je ušao...

NE VJERUJEM. Samo što sam napisao post Ramires zabija za 5:3. 5 golova u 10-ak minuta :O

Edited by Namik Šepić

Sjajna utakmica na Goodison Parku. Chelsea samo poveo 3:1, Everton odmah sljedeći napad preko Naismitha smanjuje njihovu prednost. Costa opet pokazao svoju narav, čime je uspio isprovocirati Howarda.

Mourinhova momčad ima sreće što je Ivanovićev gol priznat.

Predobra utakmica! Nadam se najava isto tako dobre sezone

Zigova u Manchesteru :-)

Onaj nas mali Besic ko da je na turniru u Pivnicama.

• Upvote 1

Nisam siguran, ali mislim da je ono bio čist penal u 80 i nekoj minuti za United. Bod na gostovanju protiv Burnleya nije dosta i nije zadovoljavajuće...

Normalno da nije dosta i zadovoljavajuce ... al kada vidis da igru vodi Blacket ili Evans ... ovaj drugi izgubio toliko samopouzdanje da je to nevjerovatno ... toliko se boji pritiska nekog igraca da se totalno zblane i ne zna sta ce sa loptom ... Flather nikako ne razumijem njegovu smisao da je u trenu ... valjda je taj da zadovolje formu da igra 11 igraca to isto mislim i za Younga ... 

Al ako Rojo dobije ubrzo dozvolu i Herera se vrati kao i Carick mozda pocnemo i pobjedjivati ... 

Zigova u Manchesteru :-)

Onaj nas mali Besic ko da je na turniru u Pivnicama.

i to nasuho zigova ... xd 

Eh, što se Bešić provali. Umjesto da odigra svoj debi što jednostavnije, jer je to najbolji način da se izbjegnu greške, on pokušava glumiti veličinu (koja još nije, nadam se da će biti) pored Drogbe koji bi mu po godinama mogao ćaća biti, ali je još uvijek duplo brži. Moglo bi mu se desiti da bude grijač klupe zbog toga.

Guest

Falcao u Unitedu, Chicharito u Realu.

Nelogični transferi Uniteda u vrijeme dok im puše sa svih strana.

Stvarno ne vidim razlog zbog kojeg su prodali Chicharita koji je uvijek bio džoker u teškim situacijama i znao riješiti utakmicu za 15 minuta (rijetko kada je dobio više). 

Još mi je nejasnije zašto ga je Real kupio, imali su jednog takvog, Alexisa Sancheza, pa su ga utopili Arsenalu, kao nepotrebnog. Bojim se da će Chicharito u Realu loptu vidjeti samo na treningu. Čini se kao kupovina samo zato što im se može.

Falcao je dobar igrač, vjerovatno namijenjen da igra u paru sa Di Mariom, Rooney i RVP su potrošeni i ako Van Gal želi iz njih izvući zadnje kapi snage i kreativnosti, moraju imati dostojnu konkurenciju i bojati se za svoja mjesta u timu, koja su do sada bila "bogom dana", nešto što se podrazumijeva.