Jump to content
Sign in to follow this  
Banjaluka

Engleska liga 2014/2015

Recommended Posts

1. Vikinže, da li bi mogao promijeniti naziv teme, za ovu sezonu, da ne otvaramo novu temu?

2. Muhamed Bešić, jedan od najboljih mladih igrača BiH na putu je da potpiše ugovor sa Evertonom, a cijena transfera je nezvanično 4 miliona funti.

Ako ovo zaista prođe (a Bešić je već trenirao sa Evertonom prošle sedmice, trenutno prati tim na turneji po Tajlandu), biće to sjajna prilika da se Bešić dokaže igrajući u timu i ligi koji njeguju stil igre koje mu savršeno odgovaraju. Englezi vole fajtere u koje Muhamed spada, beskompromisne prema protivniku i sebi, bez straha da uđu u duel, pit-bul terijere. Dobro je i daode baš u Everton, dovoljno velik klub da bi igrao u Evropi, ali bez izrazitih zvijezda kojima je zagarantovano mjesto u prvom timu. Bolje je igrati u Evertonu, nego sjediti na klupi u Liverpoolu.

3. Prema glasinama, Mario Balotelli je na putu u Arsenal, koji će ga platiti 13 miliona + Campbell. Navijači će se obradovati, ali baš Campbell je pokazao više na SP nego Balotelli. Idealno bi bilo zadržati obojicu.

bolje nova tema da se otovri ... po meni ... jer imamo puno promjena u timovima pa da to apolviramo dok ne pocne liga ... 

• Upvote 2

Mogo bi ja to promijeniti kad bi znao kako se to radi :-)

Al evo spasi me ,,Sretni,, :-)

Neko je ovo namjestio da sve prevodi i sad lucky je u iducih 5 dana Sreten :_)

Drogba se vratio u Chelsea.
Dejan Lovren u Liverpoolu,

David Ospina golman u Arsenalu..

Enner Valencia u West Ham-u

Besic u Evertonu za 5 mil...

U toku je tzv. međunarodni kup šampiona ili Guiness Cup u Americi, na kome od engleskih klubova nastupaju Liverpool, United i City.

U prvom kolu je Liverpool savladao Olimpiakos sa 1:0, United Romu sa 3:2, a City je pravo nagrdio Milan sa 5:1. Do početka lige ostalo je još tri sedmice i malo se bruse timovi, većinom novi i igrači sa klupe su dobili malo više minutaže na terenu.

Nocas u poladva igra United i Inter ... 

Nakon Brazila, ne gledam više ništa tako kasno, biće sutra repriza. :)

hoce na talijanskim sky calcio ... 

Guest

U subotu u sklopu tog kupa igraju Real i United. Hronološki sam ove klubove poredao od najboljeg prema najslabijem.

hoce na talijanskim sky calcio ... 

I na Arenasport hr takođe.

U subotu u sklopu tog kupa igraju Real i United. Hronološki sam ove klubove poredao od najboljeg prema najslabijem.

Da si to napisao prošle godine, bilo bi shvaćeno kao provokacija.

Po onom što sam do sada vidio, turnir je rekreativnog karaktera, osim Pjanićevog gola sa 60 metara nisam vidio ništa posebno. City je razbio Milan sa frtalj snage, ali je tempo bio sasvim lagan.

Ko nije bio u prilici da vidi gol...

http://youtu.be/nyYo_O9k_3w

Ako je hronoloski sigurno si uzeo u obzir i period iz doba Franka ... xd 

Guest

Samo klubove koji učestvuju na ranije spomenutom terminu sa sadašnjim kadrom i prošlosezonskim učinkom :P

Evo prve tekme za 40 min. i borba za prvu titulu ove godine

CS, M.City-Arsenal.

Prilika Asenalu da uzme nesto :-)

Pocelo je pocelooooooo  :-)

Arsenal ako nastavi ovako, ide na titulu. I sa ovakvim timom su pokazali više, još kada se priključe Nijemci...

ja sam malo gledo pred kraj ... svaka cast Arsenalu ... 

Everton ću malo pažljivije pratiti ove sezone. Osim Bešića, kome želim mnogo uspjeha u plavom dresu, potvrđena je definitivno i kupovina Lukakua (35 M €), što je za njih rekordan izdatak, ali sad su bar sigurni da neće povučen u Čelzi kada im najmanje bude odgovaralo.

Everton je uvijek bila plutajuca mina ... al sada ima razlog vise zbog Besica da ih se prati ... 

Meni je drago sto su se englezi rijesili Suareza.Sad nek Namik tamo sa njim devera :-)

• Upvote 1

ja sam cuo da je namik u bolnici ... valjda ima problema nesto ga ujelo ... xd

[attachment=5418:moyes.jpg]

xd 

ova utakmica je bila samo da se pokaze gazdama da moraju dati pare da bi se kupili igraci ... jer Felaini,Young, Fletcher to nisu i jos neki da sada ne nabrajam ...