Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

Paranormal Activity II

Recommended Posts

Prvo da posalamim oni ljuti krajsnici iz Dnevnog Avaza koji su se ljubazno potrudili da mi se poseru na noge.Ja neznam kakvi problema vi imate,ali to mene neinteresuje ni malo;jer to su vase Probleme i

necu dopustiti da ja spastam vase probleme i da me zrtvujete.Vi cete meni platiti za taj brzobrazlug koje ste mi kod Admina nacrtali crno bez veze.

Ja sam za vas jedan mali Bog i vi cete jednog dana klanjati pred mene;ako ne u ovom zivotu i svijetu

ali cete u onom drugom svijetu sigurno.

Ja cu vam dati jednu lekciju koji nikad u zivotu nece te zaboraviti,i u buduce ocekujem Respekt.

Prvo pocinjem sa operacijom "Iron Phoenix"

U Cetvrtak 29.05.2014 ce nastradati jedan svicarski Avion kod aerodroma Faro u Portugalu.

Razlog ce biti technicki defekt i ljudska greska.

med_gallery_13568_152_1028257.jpg

med_gallery_13568_152_1104748.jpg

Slika je zapalita i carka je u pokretu.

Krenula je Operacija "Ghost of Manitou"

Od prilike za 14 dana ce u New Yorku biti jedna detonacija na 66.spratu kod

Empire State Building.Razlog ce biti jedan defekt kod cijvi za dovod Plina.

med_gallery_13568_152_300806.jpg

Slika je vec isto zapalita

med_gallery_13568_152_90092.jpg

Ja cu se potruditi da avion ne pade ... a ako ne padne hoces priznati da su moje paranormal Activity vece od tvojih ... 

• Upvote 1

Ja cu se potruditi da avion ne pade ... a ako ne padne hoces priznati da su moje paranormal Activity vece od tvojih ... 

Nemoj spamirati Forum,drzi svoje komentare kod sebe.

Nema tu nista priznavati,avion ce pasti to je sigurno.

Znas li koji je dan sutra ? Ja neznam kako se taj dan kod nas zove,ali kod krscana je "christi Himmelfahrt".

To je za mene jedan Fenomen,jer svake godine tog dana padaju Avione.

Nije potrebno da aktiviram svoje paranormalne Snage,ja znam da ce boginti 173 ljudi bez

moje moc.

A ako ja aktiviram svoje moc,onda ginu preko 200.

Znas li koji je dan sutra ? Ja neznam kako se taj dan kod nas zove,ali kod krscana je "christi Himmelfahrt".

Kod nas se taj dan zove četvrtak.

• Upvote 2

Nemoj spamirati Forum,drzi svoje komentare kod sebe.

Nema tu nista priznavati,avion ce pasti to je sigurno.

To je za mene jedan Fenomen,jer svake godine tog dana padaju Avione.

Nije potrebno da aktiviram svoje paranormalne Snage,ja znam da ce boginti 173 ljudi bez

moje moc.

A ako ja aktiviram svoje moc,onda ginu preko 200.

zasto me optuzujes da ja spamam ? ja samo s tobom diskutiram o paranormaly activiti ... 

ja jos uvijek uspijevam sprijeciti taj "christi Himmelfahrt" i tvoje carke da ne padne avion ... 

zasto me optuzujes da ja spamam ? ja samo s tobom diskutiram o paranormaly activiti ... 

ja jos uvijek uspijevam sprijeciti taj "christi Himmelfahrt" i tvoje carke da ne padne avion ...

....i ovo je nesreca

http://www.cazin.net/vijesti/clanak/oborena-dva-vojna-helikoptera-ubijen-ukrajinski-general

......dan jos nije proso

U Cetvrtak 29.05.2014 ce nastradati jedan svicarski Avion kod aerodroma Faro u Portugalu.

ne znam sta da kazem ... gori si neg ovi nasi politicari ... za to sto je neki vojnik oborio vojni helikopter u ratnoj zoni zelis prestaviti svojom paranormaly activiti ... 

nisi ozbiljan ... ja koliko vidim tebi trebaju tablete za smirenje ... xd 

imal kakvi vijesti da je pao avion u Portugalu ... 

ako nema , molim člana Remzudina da mi iskaze postovanje da sam bolji sa paranormaly acitviti od njega ... 

imal kakvi vijesti da je pao avion u Portugalu ... 

ako nema , molim člana Remzudina da mi iskaze postovanje da sam bolji sa paranormaly acitviti od njega ...

Jest tako je,ti si najbolji paranormalista u ovom svijetu da nemoze ni Uri Geller sa tobom se rasporediti.
Izgleda da sam ja vrlo slab i trebam jos vise uciti i vjezbati.Ja cu se povlaciti nazad i istrazivati gdje sam
pravio greske.!
Ja moram sve na malo poceti i postepeno krecati dalje na gore.
Najprije prvo cu poceti sa nuklearnim bombama,pa cu onda vidjeti dalje.

Jest tako je,ti si najbolji paranormalista u ovom svijetu da nemoze ni Uri Geller sa tobom se rasporediti.
Izgleda da sam ja vrlo slab i trebam jos vise uciti i vjezbati.Ja cu se povlaciti nazad i istrazivati gdje sam
pravio greske.!
Ja moram sve na malo poceti i postepeno krecati dalje na gore.
Najprije prvo cu poceti sa nuklearnim bombama,pa cu onda vidjeti dalje.

hvala ... xd 

moze li ovo ?

U američkoj saveznoj državi Masačusets
Poginulo sedam ljudi u padu aviona
Mještani vidjeli "ogromnu vatrenu kuglu"
FOTO: Agencije
avion10.jpg

Sedam ljudi poginulo je kada se srušio i zapalio privatni avion u američkoj državi Masačusets.

Avion "Galfstrim" srušio se skoro odmah nakon polijetanja sa aerodroma Hanskom sinoć oko 21.40. Avion je letio ka Atlantik Sitiju u Nju Džerziju.

Portparol Uprave vazdušnog saobraćaja u Masačusetsu Metju Brelis rekao je da nema preživjelih, prenosi AP.

Zvaničnici nisu htjeli da špekulišu o mogućim uzrocima nesreće. Mještani kažu da su vidjeli "ogromnu vatrenu kuglu" kako pada iz vazduha, nakon čega je uslijedila eksplozij

a za ovo moram prvo pronaci crtazu,kad budem imao vremena.

Moram vidjeti gdje se nalazi,ima nji preko 500 slika.

Sjever i istok Indije pogodilo jako nevrijeme
Od udara groma poginulo 13 indijskih seljaka
Meteorolozi predviđaju sljeeće nedjelje jake monsunske kiše
FOTO: Agencije
sipa_00627506_000001.jpg

U udaru groma u jednom polju na istoku Indije je danas poginulo 13 seljaka, objavili su lokalni mediji.

Pored toga, najmanje 20 ljudi je povrijeđeno u indijskoj saveznoj državi Zapadni Bengal, prenijela je agencija AP.

U nevremenu koje je pogodilo istok Indije je također poginula jedna 31-godišnja žena, kad je na rikšu u kojoj se ona nalazila palo drvo, izjavio je lokalni zvaničnik, koji je želio da ostane anoniman.

Sjever i istok Indije je ovog vikenda pogodilo jako nevrijeme, a meteorolozi predviđaju da će južnu obalu predstojeće nedjelje zahvatiti jake monsunske kiše.

@ Dark Phönix

Ich grüße meine schwarzen Freunde aus dem WWWeb in Deutschland.

Warum ich euch von hier aus informiere und nicht bei euch selbst,hatt einen speziellen Grund.

Eines davon ist der,daß die Penner vom Dnevni Avaz mich endgültig gefeuert haben.

Die können meine magischen Kräfte nicht ausstehen und denen gefällt mein Zauber nicht.

vBulletin poruka

Isključeni ste zbog sljedećeg razloga:
spam

Datum ponovnog pristupa Forumu je: Nikada

Pff,-Spam- wie lächerlich,daß ich nicht lache ! etwas besser ist denen nicht eingefallen.

Wenigstens hat man mir meinen Thread gelaßen,damit ich nach weiteren Katastrophen

zurück greifen kann.

Ok,es geht um folgende Aussage

Ich habe mir die Frechheit genommen mich in dem nahost Krieg einzumischen,um meine magischen Kräfte zu trainieren. Da es sowieso von einer höheren Gewalt beschloßen wurde das palästinensische Volk

komplett auszuraddieren,dachte ich mir daß ich dem israelischen Volk einen Grund mehr gebe in den Gazastreifen einzuwandern.

Ich werde versuchen einen Exodus der Israelis in die wege einzuleiten.

Das israelische Militär bekommt 3 Tage Zeit um aus dem Gazastreifen abzuziehen ( was ich nicht glaube)

wenn nicht,starte

Ich Operation "Sodom rising" am 24.07.2014.

Der Tag wurde bewußt gewählt,weil es der 27.Tag des Ramadan ist "Leilut al Quadr"

Es wird nach der pandorrah Technik gehandhabt und das Ziel ist das Atomkraftwerk Haifa.

Es soll dann am 29.07.2014 ein Unfall im Kernkraftwerk stattfinden,wobei ganze Landstriche in Nord-Israel

mit radioaktiven Plutonium verseucht werden.Paar 1000 tote sind mitberechnet.

Ich werde diesem Treiben nicht tatenlos zusehen und etwas unternehmen.

Wie das Ergebnis aussehen wird weiß ich auch nicht,aber ich habe damit zumindest

meine moralische Pflicht erfüllt.Es hat kein Volk aufgrund seiner Verfolgung in der Vergangenheit sich das Recht zu nehmen,ein

anderes Volk zu ermorden mit der Begründung einer Selbstverteidigung.

Wir müßen das mal so sehen,daß die Palästinenser nicht in Israel einmaschiert sind.

danke lg Rem

Edited by Remzudin

ovo je izmeju mene i Remzudina ... xd 

ja sam mu dokazao da imam vece paranormality moci od njega ... xd

jeste ...