Jump to content
Sign in to follow this  
rockstar

Otkljucavanje ZTE-a

Recommended Posts

naime gdje otkljucati ZTE Grand X ln na intel CPU  i koliko kosta, na netu nisam jos nasao rijesenje jeste da sam povrsno pogledao, ali me cisto zanima ima li kod nas negdje da se otkljuca, neko govori cifre 50-60KM

pa bom bujrum za info

vec sam ovu temu bio preletio do pola, ali niko izgleda nema rijesenja za unlock, osim da se kupi code na mrezi gdje je zakljucan, jer obicno svi se kodovi mogu dobiti na ebay.com za male pare, ali za zte grand x ln ih nema

Kazi mi da ti kazem.. Nisam odavno u tom niti mi se stigne cerati sve te fore kako rootovati, custom ovaj onaj.. Valjda ces negdjen imati nafake pa ga otkljucati

Kazi mi da ti kazem.. Nisam odavno u tom niti mi se stigne cerati sve te fore kako rootovati, custom ovaj onaj.. Valjda ces negdjen imati nafake pa ga otkljucati

kod otkljucavanja nema fajde root ili custom rom, jer mrezu nece otkljucati u tome je problem

naime gdje otkljucati ZTE Grand X ln na intel CPU  i koliko kosta, na netu nisam jos nasao rijesenje jeste da sam povrsno pogledao, ali me cisto zanima ima li kod nas negdje da se otkljuca, neko govori cifre 50-60KM

pa bom bujrum za info

Možda će ti se učiniti kao glupo pitanje, ali jesi li zaista pokušao dau telefon staviš karticu druge firme ( nisi to nigdje pomenuo). Pitam zato što nije neophodno da svi zaključani telefoni budu stvarno zaključani. Lično sam se tako prijatno iznenadio, jer sam uz dvogodišnju pretplatu dobio "gratis"telefon, zvanično zaključan, alli kad sam u njega ubacio drugi sim, ispostavilo se da uopšte nema nikakvog katanca na njemu.

Možda će ti se učiniti kao glupo pitanje, ali jesi li zaista pokušao dau telefon staviš karticu druge firme ( nisi to nigdje pomenuo). Pitam zato što nije neophodno da svi zaključani telefoni budu stvarno zaključani. Lično sam se tako prijatno iznenadio, jer sam uz dvogodišnju pretplatu dobio "gratis"telefon, zvanično zaključan, alli kad sam u njega ubacio drugi sim, ispostavilo se da uopšte nema nikakvog katanca na njemu.

heheh naravno tako sam i zakljucio da je zakljucan, jer trazi mrezni code :D

Ne znam da li ovo radi ali možda vrijedi pokušati, ako nemaš ništa bolje. Ja nisam probavao.

http://freecomputerworld.com/index.php/zte-unlock-code-generator-free-download/

Ako skineš ovo, obavezno ga provuci kroz antivirus, prije nego što ga aktiviraš, sigurno je sigurno...

Ne znam da li ovo radi ali možda vrijedi pokušati, ako nemaš ništa bolje. Ja nisam probavao.

http://freecomputerworld.com/index.php/zte-unlock-code-generator-free-download/

Ako skineš ovo, obavezno ga provuci kroz antivirus, prije nego što ga aktiviraš, sigurno je sigurno...

necu ni pokusavati jer nema kalkilatora koji ga moze otkljucati trenutno samo je opcija kod ovih sto otkljucavaju mobitele, pa sam zato pitao da nema neko ko zna koliko to kosta u cazinu

imas Harisa Abdagića u prijateljima na FB s njim se cuj ... radio je na tom polju nesto ...