Jump to content
Sign in to follow this  
picasso

Novo - Masoni, zvjezdice, trouglovi, Dodik i jos po nesto

Recommended Posts

Prica sa nasih portala... vjervatno ste vec naletili na naslov. Na nasim portalima ni tajna masonska drustva vise nisu tajna. David Icke popusio foru pise knjige prica na "rubu znanosti" mi te senzacije sad imamo kod nas... od kud nam "Vartina zastava" kako je Gorila zove.... Sve na jednom mjestu

Iznenadilo me kako nema Bicakcica, Brankovica, Dzaferovica, Veladzica, Lipovace, Lagumdzije, Izetbegovica ili nasi portali njih jos nisu razotkrili i njihovu tajnu lozu...

Cain, mir&zlo, sad i ti. Vi stvarno mislite da ljudi koji su kao glavni i koji nam svima diktiraju zivote će pokazivati svoje rituale javno, kreirati spiskove clanova, zajebavati se rukovanjima i zvati jedni druge brate i tako dati cijelom svijetu do znanja lično ko su jer ih slikaju i snimaju pa prave ovakve tekstove da bi ih razotkrili ? 

Da vam otkrijem jednu tajnu. I kod nas u Cazinu postoje slobodni zidari.

Eno ih na birou.

Kao sto se mi sastajemo grupno i planiramo tako i oni, ali pare vrte dze burgija ne moze, ove sto si ih nabrojao su neciji ograci kao sto smo mi normalni insani zrtve nasih poloticara, kako njih guze veci tako i oni narod..

Cain, mir&zlo, sad i ti. Vi stvarno mislite da ljudi koji su kao glavni i koji nam svima diktiraju zivote će pokazivati svoje rituale javno, kreirati spiskove clanova, zajebavati se rukovanjima i zvati jedni druge brate i tako dati cijelom svijetu do znanja lično ko su jer ih slikaju i snimaju pa prave ovakve tekstove da bi ih razotkrili ? 

Da vam otkrijem jednu tajnu. I kod nas u Cazinu postoje slobodni zidari.

Eno ih na birou.

pojmaro, haj masi glavom sinhronizirano sa glupim i neotesanim zvukovima.

tvoja  besmislena subkultura je i onako produkt istih koje spominjes, prihvatio si sranje

pojmaro, haj masi glavom sinhronizirano sa glupim i neotesanim zvukovima.

tvoja  besmislena subkultura je i onako produkt istih koje spominjes, prihvatio si sranje

Ljudi evo opet lika koji vjeruje u bajke i basne :D 

Takve glupe i neotesane zvukove cijene ljudi sa zavrsenim skolama muzickog usmjerenja, niko tebi nije kriv što od komušanja ku'ruza i didove Šarenke nisi nikuda dalje išao. Možda su se stidjeli voditi lajavca gluposti po sijelima :D

Koja je moja subkultura i zasto je besmislena ? 

Ti si prihvatio da vjerujes kako je neki nepismeni lik iz pustinje prepolio Mjesec, kako je Mojsije raspolio more, vjeruješ u duhove i još meni držiš prodike ? Znas da u razvijenijim zemljama ako ponavljas ove stvari iz prethodne recenice cesto i naglas dobijes smjestaj na psihijatriji. Ljudi nek' mu neko zove doktora Kapića haha

Takve glupe i neotesane zvukove cijene ljudi sa zavrsenim skolama muzickog usmjerenja, niko tebi nije kriv što od komušanja ku'ruza i didove Šarenke nisi nikuda dalje išao. Možda su se stidjeli voditi lajavca gluposti po sijelima :D

Ti si prihvatio da vjerujes kako je neki nepismeni lik iz pustinje prepolio Mjesec, kako je Mojsije raspolio more, vjeruješ u duhove i još meni držiš prodike ? Znas da u razvijenijim zemljama ako ponavljas ove stvari iz prethodne recenice cesto i naglas dobijes smjestaj na psihijatriji. Ljudi nek' mu neko zove doktora Kapića haha

Na ovom forumu si ti jedini za psihijatrije. 

Sine, ja sam prosao svijeta sto ti ne bi sa 100 zivota, upoznao se sa milion kultura i civilizacija. Te "skole" muzike objesi Macka o rep jer nikad nista nije dobro donijelo ovom covjecanstvu, to su krpelji zaradjujuci pare Pranjem ljudi i pretvarajuci se i govoreci ono sto i samo ne rade.

Malo sutra je smjestaj, znaju se neke stvari dobro, a sto se iste skrivaju od livada poput tebe je druga prica.

Jeste subkultura i " religija" nazovi je besmislena metala. Imaju ljudi nacin kako se oblace koji stav da zauzmu i sve ostalo, a ograniceno ljudi im to sklapaju, medju muzicarima su zasigurno najpokvareniji ljudi bez imalo morala, pijanica, narkomani i kurve muske i zenske. Vecinom imaju nekoliko propalih brakova iza sebe. Ne svi ali vecinom je to zivot iskrojen od sejtana La. Nije ono sto Allah od covjeka ocekuje. Edited by Cain

Sine, ja sam prosao svijeta sto ti ne bi sa 100 zivota, upoznao se sa milion kultura i civilizacija. Te "skole" muzike objesi Macka o rep jer nikad nista nije dobro donijelo ovom covjecanstvu, to su krpelji zaradjujuci pare Pranjem ljudi i pretvarajuci se i govoreci ono sto i samo ne rade.

Malo sutra je smjestaj, znaju se neke stvari dobro, a sto se iste skrivaju od livada poput tebe je druga prica.

Jeste subkultura i " religija" nazovi je besmislena metala. Imaju ljudi nacin kako se oblace koji stav da zauzmu i sve ostalo, a ograniceno ljudi im to sklapaju, medju muzicarima su zasigurno najpokvareniji ljudi bez imalo morala, pijanica, narkomani i kurve muske i zenske. Vecinom imaju nekoliko propalih brakova iza sebe. Ne svi ali vecinom je to zivot iskrojen od sejtana La. Nije ono sto Allah od covjeka ocekuje.

Pa prosao sam ga i ja, putujem negdje svako malo. U opisu posla :D Imam prijatelje od Mexico Citya do Tokya.

Ti ako ne vidis prednosti muzike onda ti ja to necu ni govoriti. Vjerovatno si ti jedan od onih uber true muslimana kojima je mjuza zabranjena.

Ko kaze da sam ja metalac ?

Imaju ljudi nacin kako se oblace i stav koji moraju zauzeti a ograniceni ? Zar tebe to nimalo ne podsjeca na religiju ? 

Medju muzicarima najpokvareniji ljudi, pijanice, narkomani, kurve ? Dobro je da ne kazes kako su muzicari krivi za stanje u svijetu jer su ovo karakteristike koje se mogu naci od vjernika do nevjernika. Opet generaliziranje oko propalih brakova, to je glupost. 

Zivot im iskrojen od šejtana, e ovo ne mogu komentirati. Sramota me.

Trebas pogledati sa strane ove tekstove i kako ti zvucis ljudima sa tim teorijama zavjere, nisi nikako svjesan koliko je to glupo i smijesno. Ali eto neka ti bude.

Da postoje ljudi koji zarad velikih strateških interesa čine "velike stvari" , znamo na slučaju Henrija Kisindžera koji je po mnogima odgovoran za nekoliko ratova u posljednjih 3 decenije.

Nekad su to korporacijski ciljevi a nekad ideološki (slučaj Izrael).

Nego, da se mi pozabavimo svojim dvorištem.

Ona Dodikova pudlica je išla na BBC HARDTALK da ukaže kako je Bosna neodrživa kao država:

http://www.youtube.com/watch?v=kaCBQ9xV0Dg

Nadam se da će neko od naših "mozgonja" uskoro adekvatno reagirati!

ovo je dodik masno platio...

Izdvajaju velika budžetska sredstva za lobiranje vani. To više i ne kriju.

Mene samo zanima, čine li išta naše mozgonje da isprovociraju novu međunarodnu konferenciju o BiH koja bi imala za cilj da poboljša ustav.

Ovaj prvi tekst nije vrijedno ni komentirati, a ova novinarka je smiješna.

Naravno da Lagumdzija, Dodik, Tihić, Bakir i ostala bagra ne mogu biti masoni jer su bagra. Masoni nisu bagra.

Inače katolička crkva strogo zabranjuje svojim vjernicima da budu masoni. A ako nešto katolička crkva (ili bilo koja druga religija toliko napada) za mene mora biti pozitivna stvar. 

Izdvajaju velika budžetska sredstva za lobiranje vani. To više i ne kriju.

Mene samo zanima, čine li išta naše mozgonje da isprovociraju novu međunarodnu konferenciju o BiH koja bi imala za cilj da poboljša ustav.

Ne, ne cine nista niti ce bilo sta uciniti jer upravo njima najvise odgovara ovakvo uredjenje i ustavne odrednice. Zasto bi neko klao zlatnu koku koja ga je od obicnog djilkosa ucinila vrlo bogatim i trenutno vaznim, ali samo trenutno.

Sto se tice masonerije, mislim da je svaka prica o masonima u BiH cisto naglabanje i uopste vrlo malo bitna jer je BiH tolikoi mala i nebitna za covjecanstvo da ne moze uticati na bilo sta. Naravno, incubus je u pravu kad kaze da nase politicke elite nikako ne mogu pristupiti u ovu organizaciju (iako to zarko zele) jer se radi o obicnim kokosarima, sumokradicama, konjokradicama, falsifikatorima, plagijatorima i ko zna sta sve ne. Takve psihicke profile ova organizacija ne prima u svoje redove.

Nego, da se mi pozabavimo svojim dvorištem.

Ona Dodikova pudlica je išla na BBC HARDTALK da ukaže kako je Bosna neodrživa kao država:

http://www.youtube.com/watch?v=kaCBQ9xV0Dg

Nadam se da će neko od naših "mozgonja" uskoro adekvatno reagirati!

Adekvatno reagiranje bi bilo da nema nikakve reakcije. Ona se tamo isprovaljivala i ispala prostakuša, čineći maksimalnu štetu i sebi i Dodiku i "srpskoj stvari". Da sam sam poželio da se nešto tako desi, ne vjerujem da bih bio toliko maštovit. Cijeli nastup se može okarakterisati samo jednom riječi: fijasko.

I samim Srbima je to jasno, pa su osuli drvlje i kamenje po njoj. Vrlo skupa katastrofa. Može li bolje?

Ko će reagirati, danas nijedan covjek niti ijedan politicar ne smiju istupiti javno i reći Dodiku da zacepi. Htjeli mi to ili ne, RS kroji sudbinu cijele Bosne a Dodik nam je svima babo 

Ko će reagirati, danas nijedan covjek niti ijedan politicar ne smiju istupiti javno i reći Dodiku da zacepi. Htjeli mi to ili ne, RS kroji sudbinu cijele Bosne a Dodik nam je svima babo 

To bas i nije istina. Dodikove nacionalisticke izjave nemaju nikakve veze sa nesposobnoscu nasih politicara iz Federacije da pokrenu ekonomiju.

Daj da Federacija npr. ima rast 3-4 % i pad nezaposlenosti nekoliko kvartala, a da RS u istim trenucima ostaje na ovim razinama (ili pada) i Dodik gubi iduce izbore od svog naroda.

Srpski narod je spreman biti i gladan zarad velikosrpskih interesa!!

Kod Bošnjaka i Hrvata to nije slučaj!

Ovo jednostavno nije tacno. Bezbroj puta se pokazalo da su svim narodima na prvom mjestu nacionalni interesi pa tek onda sve ostalo. Svaki pokusaj aktivista da promijene ovakvu percepciju je unaprijed osudjen na neuspjeh a sami aktivisti etiketirani kao izdajnici, cafiri, murtedi i drugim vrlo nezgodnim i pogrdnim kvalifikacijama.

Model razracunavanja vlasti sa ljudima koji ukazuju na stvarne probleme je isti u sva tri naroda, razlika je samo u metodoligiji, a u tome vjerski nazori imaju jako velik uticaj.

Bošnjaci uopće nemaju nacionalne strategije pa se iz tog razloga i ponašaju kako muhe bez glave.

A da su (kao narod) spremni svašta probati (mijenjati) dokaz je pobjeda čas SDA čas SDP-a ili rađanje i podrška novim strankama poput NAŠE STRANKE, SBB-a, DEM. FRONTE isl.

S druge strane, politika SDP odnosno Zlatka Lagumdžije je dokazala da je (Bošnjak) za poziciju spreman žrtvovati tapiju ove zemlje! Isto dokazuje lik i djelo Hamdije Lipovače a vidimo da i Admir Hadžipašić poteže srpski vitalni nacionalni interes da bi sačuvao svoju guzicu.

Znači i narod i političari su nestabilni!!!

Kod Srba već nije tako. Postoji konsenzus svih političkih partija oko krucijalnih interesa za RS i ispod te crvene linije niko ne ide.

Srbi kao narod su čak spremni da trpe i dalje Dodikovu bahatost i rastrošnost samo pod uslovom da zadrži ovlasti koje već ima RS odnosno da je dodatno ojača!

Još jedna stvar:

Svaki drugi Bošnjak psuje državu!!!Kod Srba tu pojavu nisam primjetio.

Bosnjaci psuju boga vise nego srbi  -   ko ne vjeruje neka izadje u Cazin samo jedan dan , pa ce se uvjerit ...  Balavurdija koja ne zna koliko je 7x3 , ali zato znaju ubaciti  psovanje boga u svoj rijecnik tako da im je svaka druga rijec :" bog te *hebo itd,itd,..    

A, heeejjj ,  sto se ono bas dobrim Bosnjama redovno desavaju genocidi ?   

Bošnjaci uopće nemaju nacionalne strategije pa se iz tog razloga i ponašaju kako muhe bez glave.

A da su (kao narod) spremni svašta probati (mijenjati) dokaz je pobjeda čas SDA čas SDP-a ili rađanje i podrška novim strankama poput NAŠE STRANKE, SBB-a, DEM. FRONTE isl.

S druge strane, politika SDP odnosno Zlatka Lagumdžije je dokazala da je (Bošnjak) za poziciju spreman žrtvovati tapiju ove zemlje! Isto dokazuje lik i djelo Hamdije Lipovače a vidimo da i Admir Hadžipašić poteže srpski vitalni nacionalni interes da bi sačuvao svoju guzicu.

Znači i narod i političari su nestabilni!!!

Kod Srba već nije tako. Postoji konsenzus svih političkih partija oko krucijalnih interesa za RS i ispod te crvene linije niko ne ide.

Srbi kao narod su čak spremni da trpe i dalje Dodikovu bahatost i rastrošnost samo pod uslovom da zadrži ovlasti koje već ima RS odnosno da je dodatno ojača!

Još jedna stvar:

Svaki drugi Bošnjak psuje državu!!!Kod Srba tu pojavu nisam primjetio.

Tačno, Bošnjaci nemaju nacionalnu strategiju jer je to rezultat objektivnih istorijskih okolnosti. Od nestanka srednjovjekovne države nisu ni postojali nacionalni interesi (u stvari, niko i nije pitao za njih) jer smo bili dio nekih drugih država, uključeni u tuđe nacionalne interese, često oprečne našima, zato i imamo istoriju ovakvu kakva je, krvavu i do suza tešku. Da bi imali dugoročni nacionalni interes, potrebno je da prođe dosta vremena da bi se on iskristalisao, Srbi i Hrvati su već prošli kroz to i zbog toga znaju šta hoće.

To što se stranka na vlasti često mijenja je samo po sebi dobro, jer je dokaz da narod stvarno želi promjene, ono što je loše je to što promjenom stranke se ne mijenja politika, već svi idu već utabanom stazom, a misao vodilja je lična korist.

Licemjerno je imenovati bilo koga političara da je zbog vlastite pozicije spreman žrtvovati tapiju ove zemlje, kada je to započeto još u Dejtonu. Nastavak je samo logična posljedica. Ne kažem da je dobro, gnušam se toga, ali iz nekog razloga isti ljudi sa istim tendencijama uvijek isplivaju na vrh, kao govna u moru.

Narod i političari nisu nestabilni. Politika je stabilna kao stijena, ali je samodestruktivna, jer radi u korist vlastite štete i što je još gore, na narodnu štetu, tako da se može izjednačiti sa izdajom.

Srbi su glupi, isto koliko i Bošnjaci, jer godinama nasjedaju na istu priču, mijenjaju se samo nijanse, od referenduma o nezavisnosti, do najžešćih čuvara dejtonskog sporazuma, sve po potrebi i kako vjetar puhne. RS ne može biti ni jača ni slabija od nivoa predviđenog u Dejtonu, sa ustavne strane. Sve ostalo je priča za organizovanje masa pred izbore. Ono čime se RS može jačati je isključivo ekonomija, a kako stvari stoje, tog se ne treba baš previše bojati.

Državu treba psovati, jer nije dobra. Treba i mora biti bolja. Jednom si i sam rekao da je pravo i obaveza svakog pojedinca u demokratiji da psuje vlast, a kod nas se država i vlast iz nekog neobjašnjivog razloga, izjednačavaju. Jedino što niko ne psuje su Oružane snage i fudbalska reprezentacija. A i što bi, kad jedino one funkcionišu po svjetskim standardima.