Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

SP Brazil 2014

Recommended Posts

ovdje se slazem @hanzonehatori ... al je i fakta da ce Susic uci u istoriju kao selektor koji nas je odveo na svjetsko prvenstvo ...

ja ga nikad kao trenera nisam volio zbog toga sto nikada nije znao reagovati na situaciju na terenu ... nikada nije na vrijeme narpavio izmjene ... 

Sretno Vatrenim veceras ... 

Sad mu ističe ugovor i sad treba naći čovjeka koji će Džeki jebati mater, a ne vidim ko bi to mogao bolje uraditi od Ćire.

Zar mu nije produžen ugovor pred samo prvenstvo? Ili sam ja to pomiješao sa sponzorom? Bilo kako bilo, Ćiro je jednom nogom u grobu, Vaha zauzet (ako Alžir prođe grupu, vjerovatno će dobiti svoju težinu u zlatu i kud mu ima bolje), neko treći mi ne pada na pamet od domaćih trenera, možda Bajević, mada ne znam šta je radio i eventualno postigao zadnjih godina.. Možda bi najbolje bilo dovesti kakvog penzionisanog Švabu sa ogromnim autoritetom, pa da svi rade ono i onako kako se od njih očekuje po evropskim klubovima, bez pogovora. Ali, ima li para za to? U svjetskim razmjerama, Sušićeva plata od nekih 40 000 KM mjesečno je pravo mizerna, ko će doći da radi za te pare?

Dok se stvari ne slegnu malo, bolje da Sušić ostane, makar do završetka slijedećeg EP jer trenutno nema bolje opcije. A do tada dobro razmisliti o nasljedniku.

Laki i Hanzo, slažem se ja s vama, samo uvijek može biti gore. Gore bi bilo da se zbog inata upropasti sve ono što se polako gradi od formiranja reprezentacije.

Nista,vidim ja da cu morati cerati tu trenersku licencu I preuzeti reprezentaciju :-)

Obatali Herrera go :-)

Treba vidjeti da nije var puko

Kako sam prestao carati,ide u Brazilu sve sajze.
Hocu li nesto raditi za pomoc hrvatskoj reprezantaciji ?
Jos je vreme

Idealan scenario: Hrvatska i Meksiko igraju neriješeno, Kamerun tuče Brazil. Meksiko i Hrvatska idu dalje, Brazil ispada na gol razliku.

(Počinje revolucija.)

Remzo,sad il`nikad.

Ako uspijes Brazil izbaciti sve sto si dosad reko priznat cemo.

Nema ništa od toga. Brazil melje i izgleda nema namjeru stati. Hrvatska mora dobiti, ako misli dalje.

Za Brazil ne rasta 3:1 za nji,nemam sad sanse nikakve.
Vas odgovor je dosao vrlo kasno,ali haj nema veze.
Sad cu ja krenti sa zapaljenjem,da Hrvatska ide dalje.

Sudija oštetio Meksiko, mogao svirati penal dva puta u toku iste akcije, ovo je skandal.

2:0 za Meksiko, ovdje više nema nikakve dileme ko će nastradati protiv Holandije.

Hrvatima za utjehu, bar će se naslušati dobrih viceva, ako budu u istom avionu sa našima.

Nasi I Hrvati su trebali u februaru u Brazil otici da se aklimatiziraju :-)

Poslije 60. minute bi nam dobro doslo pravilo da se 10 igraca moze izmijeniti.

Onaj Rebić je sasvim nepotrebno išao da povrijedi igrača, iz čiste frustracije. Trebao bi dobiti i žešću kaznu nego normalne 3 utakmice. Ono je bilo baš životinjski.

Nasi I Hrvati su trebali u februaru u Brazil otici da se aklimatiziraju :-)

Poslije 60. minute bi nam dobro doslo pravilo da se 10 igraca moze izmijeniti.

Nama bi to bio hendikep. Kojih 10 bi ušlo?

Ma ne sikiraj se,dobice on.Da je to Luiz napravio sudija bi mu samo reko da se to ne smije raditi i dao zuti karton protivniku zbog prigovora.

Ovo prvenstvo je potpuno izgubilo car zbog sudjenja.Zato ja volim amricke sportove.Ustavi sve pa da pregledamo sta je bilo.

Suđenje jeste katastrofalno, nadam se da će u buduće uvesti da sude najbolji, bez obzira ako će svi biti iz 3-4 države, a ne kao sad, po ključu, kao da su uzeli naš politički sistem kao model; ili da se uvede peti (video) sudija. Ovdje je bilo toliko dosuđenih sumnjivih penala, a nesumnjivih nedosuđenih, poništenih golova zbog nepostojećih ofsajda, a o manjim greškama koje nisu direktno uticale na rezultat i da ne govorimo.

Ma ne sikiraj se,dobice on.Da je to Luiz napravio sudija bi mu samo reko da se to ne smije raditi i dao zuti karton protivniku zbog prigovora.

Ovo prvenstvo je potpuno izgubilo car zbog sudjenja.Zato ja volim amricke sportove.Ustavi sve pa da pregledamo sta je bilo.

E,to treba uvesti... #Ustavi sve pa da vidimo sta je bilo ,,,,,  a ne ovo sto dozivljavamo ,,, nekakvi ribari sude ,pojma nea od zivota -   mislim da je osnova fudbala da se insan nervira ,.. *hebem mater sve jednom sudiji ovog SP

Evo izgleda da Engleska i Italija ispadaju upravo. Svaka čast Urugvaju i Kostariki.

Edited by Jiggy Bau

I ne prođoše "divovi". Kostarika je najveće iznenađenje. Ustvari možda su Talijani i Englezi još veće.

Edited by Jiggy Bau

Lako bi moglo biti da Evropu predstavljaju samo Njemačka, Holandija, Belgija i Francuska. Fali samo Luksemburg da zaokruže cjelinu.

I ne prođoše "divovi". Kostarika je najveće iznenađenje. Ustvari možda su Talijani i Englezi još veće.

Španija?