Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

SP Brazil 2014

Recommended Posts

Guest

Nadam se da će večerašnja utakmica biti neizvjesna. Ono sinoć nije dostojno polufinala.

Holandiji je bolje da sad ispadne.

Ako kojim slucajem prodju veceras ova odbrana ce im proci ko Brazil.Kasne po po`sata na svaku loptu.

Persil I Robben zasad nikakvu funkciju nemaju.Pitanje je samo vremena kad ce Messi otcepiti I rijesiti ovo.

Ova utakmica je robija. Da mogu od vrućine, legao bih spavati, ovako sam prisiljen da se patim.

Jes vala.Ko da je talijansko prvenstvo I igraju 11. I 13. ni za sta.

Guest

Kao što rekoh ranije, ova odbrana Brazila je najjači dio njihovog tima samo na papiru. Smiješni bekovi i ponekad dobri stoperi na koje se nikad ne može sa sigurnošću računati. Primiti 10 golova u dvije utakmice je žalosno.

Kako god da se igra postavi I da imas 11 Neymara na raspolaganja,ako protivnik ima jaku sredinu ti moras imati jake defanzivne srednjake.To je najnezahvalnija pozicija u jednom timu I ako tu napravis rupu nahebo si.

Njemci to majstorski rjesavaju sa 2-3 igraca I Neuerom.Toliko visoko im odbrana stoji da je ta rupa skoro I neprimjetna a Lahm ,Hummels I Schweini se odlicno nadopunjuju tu.Onaj Boateng je inace rupa al`mozes biti takav pored ovih drugih masina.

Kod Argentine to radi Mascherano a kod ekipa kao Chile ,Costa Rica itd tu se gine za taj prostor kolektivno.

Brazil ni u snu takvog igraca nema.Jedini igrac koji je stvarno gorio na terenu je bio Oscar.Nogomet se dosta promijenio u zadnjih par godina al`Scolari je izgleda spavo na casovima.

Zato ce I u nasoj repki,ako sve bude kako treba ,u buducnosti nosioci igre I masine biti igraci a la Besic I Hajrovic.

Eto djeco,nadam se da ste nesto naucili danas :-)

Idemo panceri,veceras jos ovo odraditi.Weissbier je vec u frizideru a njemacka zastava vec visi iznad tv-a.

Ja sam spreman,sto se mene tice mogu sad u 10 ujutro poceti utakmicu :-)

• Upvote 1

U nas je susic ostao za selektora ... ne treba nam vise niko ... dovoljan je on sam ... xd 

Susic sad ima jedinstvenu sansu da stvori ekipu pravu.Potencijal je tu.Pjanic,Hajrovic,Besic,Kolasinac,Salihovic,Dzeko,Vedo pa cak I mali Susic su dobar material za to .Okosnica prava.Ima tu jos mladih igraca koji ce se nametnuti.Ako nemas materijala za dobru odbranu onda moras defanzivnu sredinu imati koja besprijekorno funkcionise.Kolasinac I Besic su sigurno dobra osnova za to.

Po meni je bila greska sto Pandza nije pozvan.On uopste nije los.Sunjic se pokazao kao solidan.

Nadam se da nece biti opet nekih zahebancija u timu I ja sam siguran da nam je buducnost svijetla,sa ili bez Susica.

Hocemo Ciru nazad :-)

Ja cu mu gurati kolica dzabe :-)

nas je slatki problem sto imamo igrace da igramo na zavrsnicama bilo kojeg turniran (evropsko ili svjetsko) ... 

al gorak problem je sto ne znamo nekom zahvaliti i postaviti nekog koce doci i postaviti autoritet od samog pocetka ... Susic prvo za mene nije nikakav trener jer ne zna reagovati na stanje na terenu ... imamo koliko god treba utakmica koje ce potvrditi moje tvrdnje ...  mi smo ostavili Susica za trenera koji nije mogao se nametnuti igracima ... pogotovo ako su istinite price za Dzeku ili Spahica ... 

bolje rijesenje za selektora bi bio ja nego Susic ... xd

Nocas njemacka pokorava Argentinu sa dva gola razlike moje predvidjanje ... 

To I jes draz ovog finala.Na jednoj strani imamo kolektiv koji rijetko zakaze.Al`ako zapne veceras sigurno je da Messi I jos dva-tri igraca mogu iznijeti utakmicu na svojim ledjima I biti prvaci.

Ja se nadam da cemo dobiti finale kakvo svi zelimo,tj. da cemo pobijediti Argentinu :-)

Shakira u finalu a Pique pazi dijete kod kuce :-)

Kakva smijurija. Messi najbolji igrač turnira?

A Niko Kovač ima najbolji stajling? A što se svi pale na njega, što žene što muškarci.  :jester:

Guest

https://www.youtube.com/watch?v=ZJoRZOK18Fg

Korejci još jednom prekucali. Objavili naciji da su dobili Japan 7:0, Ameriku 4:0 i Kinu 2:0, i da igraju finale prvenstva protiv Portugala haha

Njemacka je zasluzeno prvak.Ipak je to ekipa koja je pokazala najvise.

Messi igrac prvenstva?Moglo bi se raspravljati.Za mene je to bio Robben il`Müller.

Neuer je zasluzeno najbolji golman svakako.

Sta mislite hocel`Schweini morati u banje u Gatu poslije onih duela sinoc?Hocel proci na komisiji? :-)

Njemacka je zasluzeno prvak.Ipak je to ekipa koja je pokazala najvise.

Messi igrac prvenstva?Moglo bi se raspravljati.Za mene je to bio Robben il`Müller.

Neuer je zasluzeno najbolji golman svakako.

Sta mislite hocel`Schweini morati u banje u Gatu poslije onih duela sinoc?Hocel proci na komisiji? :-)

Isli kod Lipovace da zove Kantonalnu da mu srede upudnicu...

https://www.youtube.com/watch?v=ZJoRZOK18Fg

Korejci još jednom prekucali. Objavili naciji da su dobili Japan 7:0, Ameriku 4:0 i Kinu 2:0, i da igraju finale prvenstva protiv Portugala haha

Mozda smo mi obmanuti.

Mozda je  Korea stvarno prvak a mi mislimo njemci satrali sve :-)

Mesut Özil je prije početka SP izjavio da će eventualnu novčanu premiju dati u dobrotvorne svrhe. Prođe prvenstvo, osvoji se zlato, savez isplati premije igračima (oko 350 000 € po glavi) i Mesut je sada potvrdio da će njegova premija poslužiti za finansiranje 23 operacije (23 je broj igrača ekipe na SP) teško bolesne a siromašne djece u Brazilu, čiji roditelji nikad ne bi bili u mogućnosti da sami finansiraju te operacije. Zaista lijep i nadasve plemenit potez.

Inače, njemački fudbalski savez je za potrebe reprezentacije izgradio vlastiti kamp u Brazilu, koji će završetkom prvenstva biti pretvoren u školu koja ostaje gradu domaćinu kao donacija. I ovo je lijep potez.

Čuo sam dobru foru:

Jose Mourinho - Special One

David Moyes - Chosen One

Felipe Scolari - Seven One

Mesut Özil je prije početka SP izjavio da će eventualnu novčanu premiju dati u dobrotvorne svrhe. Prođe prvenstvo, osvoji se zlato, savez isplati premije igračima (oko 350 000 € po glavi) i Mesut je sada potvrdio da će njegova premija poslužiti za finansiranje 23 operacije (23 je broj igrača ekipe na SP) teško bolesne a siromašne djece u Brazilu, čiji roditelji nikad ne bi bili u mogućnosti da sami finansiraju te operacije. Zaista lijep i nadasve plemenit potez.

Inače, njemački fudbalski savez je za potrebe reprezentacije izgradio vlastiti kamp u Brazilu, koji će završetkom prvenstva biti pretvoren u školu koja ostaje gradu domaćinu kao donacija. I ovo je lijep potez.

A ja cuo i kako pisu portali, da je donirao za djecu Palestine....

Guest

Objavio je na svojoj Facebook stranici pravu informaciju. Dakle, 23 operacije.

Jedan dan su se muslimani radovali i hvalisali kako je dao novac za djecu gaze, drugi dan su se radovali židovi kako nije uplatio.... Židovi nisu objavljvali predhodnu vijest koju su kasnije rado demantovall, muslimani nisu demantovali ono čemu su se predhodno radovali.... mediji su čudo

Kome god da je dao, dao je čista srca i bez zadnje namjere. Pokazao da je veliki čovjek. Kraj priče.

• Upvote 1