Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Face TV

Recommended Posts

Znaci Senad ne *ebe zivu silu, njegovo suceljavanje face to face sa politickim i i ostalim relevantnim akterima u Bosni i regionu, za mene je poprimilo historijski oblik..

Svaka čast što prenose sve utakmice reprezentacije koje se igraju vani.

Dobra muzika, po nekad me stvarno prijatno iznenade.

Politika je relativna stvar, nikad se ne zna ko za koga radi i čiji interes tjera. A tjera nesumnjivo.

Još jednom, svaka čast za medijsko pokrivanje reprezentacije. Ali ponavljati isti program evo već treći dan... Dajte ljudi nešto drugo da se narodu ne ogadi i ono jedino što u ovoj zemlji valja. Tačno mi izgleda kao da Senad Hadžifejzović ima političke ambicije, pa od jedne izrazito profesionalne televizije čini populističku, igrajući na kartu pretjeranog patriotizma, uvlačeći se narodu pod kožu na krilima tuđeg uspjeha.

Meni Hadzifejzovic jedino ide na zivce sto izgleda nema pojma o fudbalu.Da ne bi BiH reprezentacije on bi i dalje mislio da je to zimski sport i da rekord drzi Dzesi Ovens.

Ne može čovjek biti ekspert za sve. Zbog toga je i prepustio fudbalska pitanja Marijanu, koji previše drobi i po nekad gubi nit. U početku je bilo simpatično, ali već je izgorio. No, poredeći ga sa ostalim komentatorima iz okruženja koji su "mrtva priroda" cijenim to što ne krije emocije. 

Ne može čovjek biti ekspert za sve. Zbog toga je i prepustio fudbalska pitanja Marijanu, koji previše drobi i po nekad gubi nit. U početku je bilo simpatično, ali već je izgorio. No, poredeći ga sa ostalim komentatorima iz okruženja koji su "mrtva priroda" cijenim to što ne krije emocije. 

Mora i tacka.Cim ne nosi suknju,mora. :-)

Nece biti ekspert za balagonije i zavjese.

Salu na stranu,znate da ja nisam na krivo nasadjen,halalite,al`ja cim sretnem muskarca koji ne zna nista od fudbala ja se ospem i moram se napiti :-)

• Upvote 1

Mlada je to televizija a inace baviti se sa tim je skup sport.. Dok oni malo profunkcioniraju, dok se tog programa nakupi i sve se uhoda, trajace to!

Ali otici Krajisniku na intervju i cuti tamo neke stvari, gdje se Momcilo Krajisnik sam proglasava ratnim zlocincem, priznaje Haag i optuzbu, zali za Srebrenicom. Zali za tim sto srbi idu iz Sarajeva itd.. 

Fikretu Abdicu u oci reci neke stvari sta je radio itd..

Jednostavno ima historijskog znacaja za BiH, te ce se tek Senadovi nastupi i emisije kasnije proucavati u novinastvu. 

Logika bi bila da se prikljuci Komsicu, jer oboji se ne stide reci da su Bosanci i Hercegovici i da ne zele u torove!

Senad je ušao u istoriju još dok je radio na Jutelu. 

Noćas slušam da je Bht dobila ekskluzivno pravo prenošenja svjetskog prvenstva i neće da ga dijeli, iako je Face tv ponudila kooperaciju, zajedničke prenose, pa čak i da plati za licencu. Šteta, jer su prenosi koje je realizovala ekipa sa Face tv bili u svakom pogledu kvalitetniji.

Sta ja znam, meni Senad djeluje kao ok covjek, a marjan je super komentator, samo da ekavicu izbaci bilo bi jos bolje. Sto jes jes, jedino je topalbecirevic mogao jos pricati kao komentator, ostali su preslabi.

Ima video kako litvanci galame na Marjana i smiruju ga, pa se presmijao

A bht treba bojkotovati, dat ce nam nekog zombija od komentatora i Fallit ce marjan Edited by Cain

Sta ja znam, meni Senad djeluje kao ok covjek, a marjan je super komentator, samo da ekavicu izbaci bilo bi jos bolje. Sto jes jes, jedino je topalbecirevic mogao jos pricati kao komentator, ostali su preslabi.

Ima video kako litvanci galame na Marjana i smiruju ga, pa se presmijao

A bht treba bojkotovati, dat ce nam nekog zombija od komentatora i Fallit ce marjan

Ti si stvarno opterećena osoba, ponekad bih tebe i onoga Mirnog mogao staviti u gasnu komoru bez da osjecam ista :D

Covjeku je to maternji jezik, ovo je multietnicka drzava i ta ekavica je shodno time najnormalnija pojava...
Ja njega veoma dobro razumijem i nebih nista mijenjao!
  • Upvote 1

Ti si stvarno opterećena osoba, ponekad bih tebe i onoga Mirnog mogao staviti u gasnu komoru bez da osjecam ista :D

Stavi u komoru mogu ja 3 Ture od jednom. Nek ima 11 Rupica pipa, a ja 10 prstiju da ne mogu sve zacepiti.

Sad šabane, kad se već kačiš za moj post, hoću na bosanskom da gledam bosanske Kanale, kao što se u svakoj zemlji emituje etno jezik, trazim li ja puno ? To samo kod nas, odnosno kod domacih balijskih kompleksasa je problema koji mrze sve svoje i Lizu supak cetnicima i hrvatima, eto, koji bi u Gänse Komore ljude stavili koji cuvaju svoju tradiciju. Šabane, znas li da svaki pametan narod prevodi sve zivo da sacuva svoj jezik, a glupi titluju, a kod nas bi se ljudi u Komore Stavljati sto im se ne slusa dijalekt od genocidasa.

Mrzim cetnike i svaki pomen na njih, mrzim i multikulti koji ko fol oprastaju onim koji oprost nisu ni trazili.
Jaro, ja cu napuniti olovo svakog ko meni i familiji pokusa ugroziti zivot, zatvor ..... Ne interesuje me nista, ti zajebavaj ovdje , dodje mi podsjetnik sa kim sve imamo posla u zemlji.

Eto, odi u banjaluku pa promovisi multikulti i makar da se utakmica bosne prenosi na radiju, a ne srbije, makar na ekavici.

Znaj da bi ignorisao tvoje izjave ali mi je dosadno dok Download ne zavrsi pa rekoh da ti kazem koju, ne zelim ispravljati krivo drine nit me interesuju, if you know what i mean

Covjeku je to maternji jezik, ovo je multietnicka drzava i ta ekavica je shodno time najnormalnija pojava...
Ja njega veoma dobro razumijem i nebih nista mijenjao!

Ekavicu i oni u rs koriste samo nekad, i to SILOM, ne bi li dokazati ko fol svoje srbstvo, ekavica se uopste ne koristi u nasem bosanskom podnevlju. Ljudi ijekavicu koriste skroz.

Stavi u komoru mogu ja 3 Ture od jednom. Nek ima 11 Rupica pipa, a ja 10 prstiju da ne mogu sve zacepiti.

Sad šabane, kad se već kačiš za moj post, hoću na bosanskom da gledam bosanske Kanale, kao što se u svakoj zemlji emituje etno jezik, trazim li ja puno ? To samo kod nas, odnosno kod domacih balijskih kompleksasa je problema koji mrze sve svoje i Lizu supak cetnicima i hrvatima, eto, koji bi u Gänse Komore ljude stavili koji cuvaju svoju tradiciju. Šabane, znas li da svaki pametan narod prevodi sve zivo da sacuva svoj jezik, a glupi titluju, a kod nas bi se ljudi u Komore Stavljati sto im se ne slusa dijalekt od genocidasa.

Mrzim cetnike i svaki pomen na njih, mrzim i multikulti koji ko fol oprastaju onim koji oprost nisu ni trazili.
Jaro, ja cu napuniti olovo svakog ko meni i familiji pokusa ugroziti zivot, zatvor ..... Ne interesuje me nista, ti zajebavaj ovdje , dodje mi podsjetnik sa kim sve imamo posla u zemlji.

Eto, odi u banjaluku pa promovisi multikulti i makar da se utakmica bosne prenosi na radiju, a ne srbije, makar na ekavici.

Znaj da bi ignorisao tvoje izjave ali mi je dosadno dok Download ne zavrsi pa rekoh da ti kazem koju, ne zelim ispravljati krivo drine nit me interesuju, if you know what i mean

Kao prvo Marjan govori mix ekavice i ijekavice a kao drugo ne moras bar ti biti djubre pa zvocati kao oni preko entitetske granice za svaku sitnicu. Na ostalo cu ti odgovoriti kada budem imao vremena a vecinom moram odgovarati na gluposti. Živio klocu fasisticki ;)

Kao prvo Marjan govori mix ekavice i ijekavice a kao drugo ne moras bar ti biti djubre pa zvocati kao oni preko entitetske granice za svaku sitnicu. Na ostalo cu ti odgovoriti kada budem imao vremena a vecinom moram odgovarati na gluposti. Živio klocu fasisticki ;)

Govori mix jer pokusava ijekavicom dok se ne izgubi, ako sam ja fasista, ti si hajvan od 700 kg. Kakve veze ima moj post sa fasizmom koji je u italiji bio prije 50 godina gdje je drzava htijela upravljati zivotom ljudi babune jedan ? Rekao sam da je marjan dobar, jesam ga na osnovu nacionalnosti ili etno pripadnosti napao . Nisam ga uopste ni napao nego samo rekao da se treba nas jezik i naglasak cuvati, kao sto svaki narod cuva, osim komplesasa balijskih.

Ne znas nista pametno reci pa ljepis te tikete kao da u marketu radis. Potrudi se bolje vec jednom, gubim Nadu da ti je IQ veci od broja kojeg Begović ima na dresu.

Jucer citam tekst Fatmira Alispahica o Marjanu i shvatam odakle kupis svoje stavove. Sta reci nego budala ...

Jucer citam tekst Fatmira Alispahica o Marjanu i shvatam odakle kupis svoje stavove. Sta reci nego budala ...

Fatmir i pogadja stvari a i maši, čovjek je kao i svi ostali ali tebi ako treba novinar objašnjavati da čuvaš jezik onda brate iskopaj sebi 2m rupu i lezi u nju.

Ama ne mora meni niko objašnjavati šta ja trebam čuvati, shvati već jednom da su SLUŽBENI jezici u BiH bosanski, srpski i hrvatski i potpuno su ravnopravni. Shvati da je Marjan bosanski Srbin iz Tuzle, shvati da ti bez Srba i Hrvata poput njega ne možeš izgraditi bosanskohercegovačku naciju a to je cilj svima nama. Taj covjek voli svoju zemlju i zato ga poštujem, lik svoj posao radi od srca i duše i on je za mene veći Bosanac od milion fašista poput Fatmira koji umjesto da svoje akademsko znanje koristi za dobro, međusobnu toleranciju on diže tenzije i hrani bosnjacki fasizam i nacional-šovinizam. Je li ti mislis da bi nama bilo bolje da se svi ponašamo po receptu Fatmira i njegovih škrabotina ? Ja još nisam procitao nista bez mrznje od tog covjeka. Mrznja nije način, mrznja nije normalna i mrznja vodi u propast svakoga. Ako ja ne mislim dobro svom komšiji zasto bi on mislio dobro meni ? 

A ja svoj jezik čuvam za razliku od većine s foruma koji su nedovoljno pismeni i pišu hrvatskim jezikom kada hoce da se pokazu obrazovanim.

• Upvote 1

Zbog poplava u državi i velikog interesovanja građana, pogotovo iz dijaspore, Face TV ide nekodirano preko satelita na Eutelsat W2, 16 stepeni istočno.