Jump to content
Sign in to follow this  
viking

Engleska liga 2013-2014

Recommended Posts

Napokon.Poslije par mjeseci zivota bez smisla evo nam premijer lige :-).

Veliki sam fan Uniteda ali mislim da će Chelsea ove godine osvojiti.

Napokon.Poslije par mjeseci zivota bez smisla evo nam premijer lige :-).

upravo se uz veliku kolicinu meraka gleda prva utakmica ... ovaj liverpol izgleda odlicno ... 

• Upvote 1

Novine su pune  Rooneya,Balea,van Persia itd.

Ovo ce biti godina Coutinha,Sturidgea,Sterlinga,Aggera.

Edited by viking

Begovićih je spasio da rezultat ne bude gori ... 

A sada Arsenal Aston villa ... :P 

[attachment=5321:OSvKUZL.jpg]

Novine su pune  Rooneya,Balea,van Persia itd.

Ovo ce biti godina Coutinha,Sturidgea,Sterlinga,Aggera.

Ko i svake godine bit će Liverpoolova :D

Van Persiea a i Bale su zaslužili svojim igrama prošle sezone da budu na naslovnicama, čeka se teška utakmica protiv Swansea. Stvarno su Unitedu dali težak raspored, mislim da se ovo još nije desilo ovako.

Guest

Ždrijebanje takmičarskih brojeva je odlučilo, ko vam je kriv :P

Ja sam ranijih godina bio za United, ali ove godine definitivno za Chelsea otkako je Mou tu. I sudeći prema kadru koji imaju i prema partijama u predsezoni, TRENUTNO su za mene glavni favorit za osvajanje EPL-a.

S obzirom na to da će Bale vjerovatno otići, Arsenal se nikad ni ne bori za naslov, City nikad nije ni imao ekipu, United izgleda kao skupina poljoprivrednika, mislim da ova sezona neće biti dovoljno dobra kao prethodne.

prvo poluvrijeme arsenal aston villa 1:1 ... 

Ne znam što ali meni ta Aston Villa niti smrdi niti miriše. Mnoge ekipe često na njima polome zube. Arsenal ko Arsenal. Ne mogu reći da sam bolje očekivao.

Guest

Auuu, opravdavam Arsenal u potpunosti. Sudija donosi neke pogrešne odluke, ovo nije bio penal.

primili su tri ... 

Veliki sam fan Uniteda ali mislim da će Chelsea ove godine osvojiti.

Meni sad dodje da prestanem biti fan Uniteda. pokvari mi dan brate.

upravo se uz veliku kolicinu meraka gleda prva utakmica ... ovaj liverpol izgleda odlicno ... 

Da potraje samo. I da ga ne ureknes. :D

Gledam manutd .. Picurlija brate... Da nema Ferdinanda gigsa i persija ovo bi bilo ko Bosna u19

pa gigs usporava igru ... da je na terenu Zaha i kagawa i cak rooney do sada bi bilo ne 2:0 za Manchester United vec puno vise ... 

Poche pisati 0-1 kad evo dvica puce, persi i wellbeck...

Fino fino ;)

pa gigs usporava igru ... da je na terenu Zaha i kagawa i cak rooney do sada bi bilo ne 2:0 za Manchester United vec puno vise ...

Ne znam sta je kagawom... Nema ga ko ni fasade u Skokovima

nema ga kada ovaj zrtvuje da bi mogao igrati gigs ... za mene bezveze ... imas igrace koji znaju igrati nogomet ne treba ti gigs na terenu ... 

Ja vec godinama za Tottenham navijam,onako usput...a ni Liverpool mi nije mrzak.

Prosle godine sam za QPR al kako to biva sa meni dragim timovima,odose u kuruze.

Ove godine za Cardif :-).

A prvak ce biti City.

Ja vec godinama za Tottenham navijam,onako usput...a ni Liverpool mi nije mrzak.

Prosle godine sam za QPR al kako to biva sa meni dragim timovima,odose u kuruze.

Ove godine za Cardif :-).

A prvak ce biti City.

jel ti tipujes na njega ... xd 

Bila mi je na početku čudna ova formacija, vidi se da fali onaj vrhunski playmaker na sredini. No svidja mi se odbrana na nasem desnom boku, sjajno kombiniraju sa Jonesom. Persie ko Persie, golčina a ne vidim nikako kako bi Rooney mogao igrati vukući se po terenu kraj onakvog Welbecka.

Ovaj van persie samo treba podrske jacu u sredini, mogao bi 50 golova zavisti ove sezone, ubija bas

Kakva majstorija Welbecka da zapečatira utakmicu. Realno Swansea jest prošle godine bio jedno od težih gostovanja ali pitanje je da li se mogu oni porediti sa svojom prošlom sezonom. No i dalje su imali previše prilika, lako nas probijali po sredini i tamo na 20 metara od gola se šetali a niko ne izlazi na njih. Može se protiv Swansea ali pitanje je šta ćemo kada dođe Chelsea, City itd ...

I kao što već rekoh a i Kejn napomenu - SREDINA. Treba nam pravi playmaker.

Kakva majstorija Welbecka da zapečatira utakmicu. Realno Swansea jest prošle godine bio jedno od težih gostovanja ali pitanje je da li se mogu oni porediti sa svojom prošlom sezonom. No i dalje su imali previše prilika, lako nas probijali po sredini i tamo na 20 metara od gola se šetali a niko ne izlazi na njih. Može se protiv Swansea ali pitanje je šta ćemo kada dođe Chelsea, City itd ...

I kao što već rekoh a i Kejn napomenu - SREDINA. Treba nam pravi playmaker.

Problem manchestera je sto u ovom trenutku nemaju tim koji je zvucan po imenima, a ferguson otisao i svako jace ime sa nesigurnoscu gleda tu situaciju, jer se ne zna kako ce sve to funkcionisati. Na moyesu je da se pokazuje od nule tako reci. To je razlog sto fabregas, schweinsteiger i pogotovo ronaldo nece preci, sa velikim sigurnoscu vec.

Napad je ok, Desni bek nije na nivou uniteda a sredini totalno losa, zao mi sto rooney mora igrati onako povucen.

Kad sjetim Keana, Scholesa, Verona, beckhama, gigsa..... E onda je sredina bila sredina