Jump to content
Sign in to follow this  
superhik

Kamenovanje za blud u islamu

Recommended Posts

E kad spomenu ovog Stevensa neko mi rece da se ostavio islama.Jel to istina? Bas me zanima ako ko zna da sad ne guglam i trazim.

Ne bih rekao da je istina to sto si cuo , ako je prije 2-3 mjeseca , drzao predavanje i donosi salavate ,nosi bradu (za koju bi u BiH bio optuzen za vehabizam) ,   pogledaj sam. 

http://www.youtube.com/watch?v=_AQzJfK3zSY

Sreća pa kod nas neće nikad više vladati šerijat, još samo fali da me ko bičuje zbog kakve gluposti ili mi ruku otkine.

on0.png

ali, već nam se nameće :P

Evo dao sam plus, pa ces nakon halal mesa, biti glavni u selu... dug je to put, ali moze se.

A sad kontam nije na trebalo ovo, sad ce biti umjesto "halal ti kruh", "halal ti ramazanska lepinja".

Ovi ljudi da su nevjernici ne bi imali ovakhvih gluposti vodjeni iskljucivo religijskim ucenjem. Jelle [member=Cain], pravi vjernici, na pravom autoputu? Najmocnije, sumjestani ponosni na linc... Sad ce ti vi reci jenkiji pisu i plasiraju gluposti u medije, ali...

Linek.

Edited by Jiggy Bau

on0.png

ali, već nam se nameće :P

Pa ovo i jest u jednu ruku islamiziran portal, gore uz Kotromanića '' ponosno '' nalijepili arebicu na forumu. Bez turcizama ne znaju progovoriti ni riječ pa su morali i tu da ih stave. Dobro je kad nakupiš minusa da ne piše '' slab sam musliman '' ili '' ne gine mi džehenem ''.Izađite iz ormara, priznajte svijetu :D

• Upvote 1

1010746_470449383041926_689029490_n.jpg

E vidis, apostazij koji je kaznjiv smrcu je samo onaj ukoliko bi se covjek neprijateljski odnosio prema muslimanima i stets im nanosio npr.. Da direktno hoce pribjeci neprijateljskim vojsci a ne za sve ljude.

Al GLE. Ateistickog republika.... Dolazi "pamet" od ljudi koji vjeruju da nije bilo nista i nista se nije dogodilo nicemu i onda je od jednom nista eksplodiralo bez ikakvih razloga stvarajuci iz niceg sve i svasta i onda se to bez ikakvih razloga Perfektno poredalo i nakon 150 milijardi godina sama iz nicega nastade samostvarajuca celija koja je postala dinosaurus...

Rolf ... Majstori Edited by Cain

Ti držiš nekome predavanja koji vjeruješ da je stvorioca briga jesi li obrezan ili da ti slučajno kroz probavni trakt ne prolazi svinjetina ? Daj šuti već jednom.

A to je sve nastalo kunfejkun, abrakadbara i hopa... :D evo nas zivimo :D Perfektno

Odosmo u off topic debelo, ali kad smo već tamo, je li neko pogledao film Prometheus (http://www.imdb.com/title/tt1446714/). Interesantna priča koja ne isključuje ni boga ni evoluciju, već sve to prikazuje iz malo drukčijeg ugla. Fikcija, ali dovoljno vjerodostojno kao i prve dvije opcije. Da se niko ne ljuti.

A to je sve nastalo kunfejkun, abrakadbara i hopa... :D evo nas zivimo :D Perfektno

Ako sebi kun fe je kun zamisljas u smislu  abrakadabra ili  da neko udari dlan od dlan i eto ti konja ili insana ili zabe ,  onda ti preporucujem video koji je postirao 'Banjaluka  ,     Darvin i Marx  su usrali stvar sto su tvrdili da je covjek od majmuna i jos su neke gluparije izmislili koje nemaju veze sa zivotom.    Americki jarane , kun fe je kun nije ko sto ti zamisljas  "abrakadabra"  i  eto ga tu je ,..       

Sve ima svoj proces !  Koliko si ti bio u stomaku prije nego sto si ugledao svjetlo ovog dunjaluka ?             I scim si se ti nasao zajebavati halal ti ramazanska lepinja i kruh !    Bolje bi ti bilo da se malo informises ,kako se nebi i dalje prosipo ...  ti i tvoj kolega Gorilla ste posebni , vi na silu hocete islam sacerati u cosak barbarstva a sami znate da od toga nema nista ..      Decki manje cugajte i manje duvajte pa necete biti toliko pometeni 

Darvin uopće ne tvrdi da je čovjek nastao od majmuna. Gdje pokupite te glupe zamisli, od sumnjivih vjeroučitelja ili sa ceste  ? 

Ne trebamo mi nigdje satjeravati islam, muslimani će pokazati kakva je to religija kao što su kršćani pokazuju kakva je njihova, jevreji njihova itd ...

Ti držiš nekome predavanja koji vjeruješ da je stvorioca briga jesi li obrezan ili da ti slučajno kroz probavni trakt ne prolazi svinjetina ? Daj šuti već jednom.

Kjafiru, Janez,, je li tebe neko nesto pitao ? Zar ne vidis da Ljudi te izbjegavaju i ignorisu, Zar se sam sebi nisi vec zgadio ?

One prijetnje na pp volio bi da mi u oci kazes, slovenščina, na forumu ima priliku svaki jadnik a zivi u svom svijetu, gdje je on pametan i neko i nesto.
A te provokacije.... Pa naljutitit se na tebe bi bilo isto kao naljutitit se na Akija sto hoda ubicama Bihaca.

Jesi si a. Šabić nekim slučajem ? Edited by Cain

Kjafiru, Janez,, je li tebe neko nesto pitao ? Zar ne vidis da Ljudi te izbjegavaju i ignorisu, Zar se sam sebi nisi vec zgadio ?

One prijetnje na pp volio bi da mi u oci kazes, slovenščina, na forumu ima priliku svaki jadnik a zivi u svom svijetu, gdje je on pametan i neko i nesto.
A te provokacije.... Pa naljutitit se na tebe bi bilo isto kao naljutitit se na Akija sto hoda ubicama Bihaca.

Jesi si a. Šabić nekim slučajem ?

Da me hoće tvoje gluposti izbjegavati to bi me obradovalo. 

Reći ću ti ja u oči da si nikakav musliman i jadnik kad god hoćeš jer to i jesi. Nisam ja Ado, on mi je prijatelj. Eto ja ću organizovati humanitarnu svirku u julu u Cazinu pa ćeš me vidjeti ako dođeš, raspitivao si se za moje i Jiggyeve podatke i ja sam rekao ljudima sa foruma da ti ih slobodno daju. Također sam pitao Pacifica za tvoje da popričam s tobom pa mi je rekao da chillam i ne svađam bezveze. Uostalom ti si se raspitivao za moje i Jiggyeve podatke i znaš dobro ko sam ja tako da ne kesiš jaja bezveze vani, čak si i komentirao na Pacifikovom zidu kad sam ja govorio da sam Gorilla Biscuit na Facebooku i ismijavao tvoje nebuloze. Ja sam htio tebi reći da se smiriš i paziš šta govoriš, ali ako ti hoćeš šta više nije nikakav problem jer je meni dosta sa svojih 95 kila da sjedem na tebe i da ne možeš otići kući do sabaha :D

Nemam fb, zamjenio si mi nekim slovenia Boy. Lijeci dalje svoje zivotne frustracije na forumu i budi frajer jer ne mozes na javi ni prdnuti. Uradi nesto konkretnije osim da pises ljudima "vices ti"

Reci mi da nisam musliman nikakav, to je tvoje subjektivno misljenje i zaboli mene briga sta ti mislis o meni ili bilo ko drugi. Vrijedjati neces jer to kosta previse. Pitao sam jednom pacifica koji si ti k... Kad toliko seres i Glumis na forumu, jesi ti nestade klicic, Murtic agim..sta si ti?. ( vec sam rekao ko ima potrebu sam sebi dokazivati na forumu nesto, jadnik). Za amerikanca iz kladuse nisam ni pitao. Ebo te on a ti njega, u ime modernizacije drustva. Ne zamaram se takvim likovima, iako ti kukas i provociras ovdje da neko obrati paznju na tebe. Niko te ne shvata ozbiljno i ignorisu te ljudi. Odgovorio sam ti samo da se jadan ne trudis jer scroll radim preko tvog posta.

Sta god da napises necu citati vise jer bi bio udaren da se zamaram takvim ljudima. I ostavi svojih 95 studentskih kila i probaj strasiti nekog drugog, ti nisi Borac, ja dok sam oziljke dobijao ti si nabijao cireve na guzicu sjedeci u amfiteatru. Ne volim prijetiti niti praviti problem, jos vise ne volim da meni neko to radi Edited by Cain

Nemam fb, zamjenio si mi nekim slovenia Boy. Lijeci dalje svoje zivotne frustracije na forumu i budi frajer jer ne mozes na javi ni prdnuti. Uradi nesto konkretnije osim da pises ljudima "vices ti"

Reci mi da nisam musliman nikakav, to je tvoje subjektivno misljenje i zaboli mene briga sta ti mislis o meni ili bilo ko drugi. Vrijedjati neces jer to kosta previse. Pitao sam jednom pacifica koji si ti k... Kad toliko seres i Glumis na forumu, jesi ti nestade klicic, Murtic agim..sta si ti?. ( vec sam rekao ko ima potrebu sam sebi dokazivati na forumu nesto, jadnik). Za amerikanca iz kladuse nisam ni pitao. Ebo te on a ti njega, u ime modernizacije drustva. Ne zamaram se takvim likovima, iako ti kukas i provociras ovdje da neko obrati paznju na tebe. Niko te ne shvata ozbiljno i ignorisu te ljudi. Odgovorio sam ti samo da se jadan ne trudis jer scroll radim preko tvog posta.

Sta god da napises necu citati vise jer bi bio udaren da se zamaram takvim ljudima. I ostavi svojih 95 studentskih kila i probaj strasiti nekog drugog, ti nisi Borac, ja dok sam oziljke dobijao ti si nabijao cireve na guzicu sjedeci u amfiteatru. Ne volim prijetiti niti praviti problem, jos vise ne volim da meni neko to radi

Bome kako ja znam ti si počeo prvo s tim vrijeđanjima a i traženjem mene i Jiggya :D Amerikanac je iz Cazina, Amerikancu je otac poginuo braneći ovu državu ako nisi skontao dok ti tu balonja daješ sebi za pravo da govoriš kakva ova zemlja treba biti i to pričaš njemu s visoka jer si ti kao nešto pametan i bolji jer si musliman.

Lijepo ti to sve o meni napisaosamo je istina da sam ja nabijao i čireve na guzici u amfiteatru i razvalio pola tijela od raznih agresivnih sportova tako da danas imam problema sa hodanjem, čak i sa stajanjem pa i dalje igram iako mi je zabranjeno i moram ići na operaciju.

Da ja provociram, to je istina. Pogotovo takve kao ti koji provociraju zdrav razum i histerišu oko banalnih stvari kao što je jedenje svinjetine, pijenje piva itd ... Nadam se da ću jedan dan biti bogat čovjek, ja ti obećavam da ću ti uplatiti preseljenje u neku arapsku zemlju jer je ovoj državi i društvu bolje bez takvih.

Ovo lično prepucavanje je previše za moj ukus. Kao što znate, zabranjeno je iznošenje ličnih podataka, prijetnje, psovke i slično. Vas dvojica niste od juče na ovom forumu, zato pamet u glavu!
I držite se teme.

Nase drustvo je podjeljeno  i nije bas takvo kako ga ti zelis prestaviti .  Nasa braca Srbi bi tebi isto predlozili sto si ti predlozio Cainu  , za njih uopste ne igra ulogu  sto ti  krkas klepana i loces pivu ,  takvi su im cak sumljiviji od  ISLAMISTA VEHABIJA , al ti se pravis da to nije tako ,  No ..da se mi vratimo na prijedlog koji predlazes Cainu ,  ako se jednog dana obogatis itd..  Vazi li to i za mene ?      Mislim bil i meni care financiro put ,stan, nesto malo love  u nekoj arapskoj zemlji gdje ima more i palmi ?   Ja cu pustati veliku bradu do pojasa a zena ce mi metanti feredzu ,kako bi te puno naljutili , mozda bude koja stoja vise ...

h*ebes Bosnu , svak ziv gleda da izvuce zivu glavu iz nje , a ti nudis karte ,stan,love  u drugim zemljama ...  hallo , jarane ..    kash poceti igrati lotto ,   pa ako te opali .--   nemoj zaboraviti na mene ,   

Jes Bosna fakat najljepsa zemlja na svijetu al u njoj zivi vise otpada od ljudi negf u Kini !" 

Ljude u Bosni je nadulo dobro , pa zbog toga prde jedni na druge ,    vjerniku smeta nevjernik i obrnuto ..      Kako ne znamo biti normalni ljudi i gledati svog posla ,  sta me briga sto neko pije i jede bika , sto se mene tice neka jede govana  ako mu se svidja , ili sta se mene tice sto neko nosi bradu   sto se mene tice neka pusti brucke od 1,5 metara...  

Imam gadan osjecaj da ce nas braca Srbi i Hrvati  u sledecoj rundi dobro naguziti upravo zbog ovih stvari.  Kod njih ove stvari uopste ne postoje .     Eno Kacevendu karalo pola Banjaluke (mladici) ,  pa se ne primjeti medju njima nikakva rasprava o tome , ne govore uopste o tome , kao da nista nije bilo .  A, sta mislite da je kod nas neko karno Hodzu , pa mi bi se klali ko pobisnili psi ..     Stvarno smo po nekad za fuj ..  

Nemojte zaboraviti da smo se mi vec jednom kokali a "braca" su nam se smijali ,  ali ..to kokanje  uopste nije bilo zbog vjere ,  vec onako , zbog politike ,teritorija itd.      

Ja kako mogu primjetit ,vjera je glavni razlog za polemiku i svadju kod naseg naroda , manite se ljudi vjere niti znate sta o njoj niti imate kake veze snjom .  

Edited by hanzonehatori

Ljude u Bosni je nadulo dobro , pa zbog toga prde jedni na druge ,    vjerniku smeta nevjernik i obrnuto ..      Kako ne znamo biti normalni ljudi i gledati svog posla ,  sta me briga sto neko pije i jede bika , sto se mene tice neka jede govana  ako mu se svidja , ili sta se mene tice sto neko nosi bradu   sto se mene tice neka pusti brucke od 1,5 metara...  

Nije nadulo ali pogodio si tacno. Neimastina satra jasne ljude, nismo mi los narod upste. Ja mislim da nema naroda koji je dobrodusan kao sto je nas na cijelog zemlji, a u isto vrijeme naivnog i glupog. Samo ljudi vide na medijima kako ostali narod normalize u evropi zivi i tesko je njima, ni lijecenje nemaju kako treba, kamo li nesto vise. Zbog tog sva ova frustracija sva i rezente jedne na druge. Da ova zemlja stane na noge, da ljudi rade 8 h malo bi ko imao vremena misliti na gluposti, pogotovo da rizikuje normalan zivot zbog nekih pogresnoh ideala. Kako u Svicarskoj mogu 3 nacije + stranci zivjeti bez ikakvih problema ?

Svabama su morali udovoljiti jer su oni lud i sposoban narod, ne rade dzabe vise niti ih ko dira jer bi cijeli svijet napali.

Ja isto da se obogatim ulagao bi u nas narod i probao praviti radna mjesta, doduse bez industrijalizacije vece da nam priroda ostane. Razlog je sto mi je zao naseg naroda skroz, a i nase zemlje, iako kao djete sehida sam Bacen na cestu od tog istog naroda i niko nije postovao zrtvu moje familije niti moju poziciju, stavise, od tolike korupcije ,stelei nepotizma nisam mogao tu nista od svog zivota da uradim dok sam u Bosni bio. Nigdje nikakvu privilegiju nisam imao niti se na normalan nacin mogao boriti za radno mjesto ili da me neko podrzi da u to vrijeme Upisem neki faks, makar opcina sa usranom stipendijom od 50 maraka koju su dobijali djeca i rodjaci stranackih pacova! Sad kad sam sredio zivot negdje van Bosne, sad mi iz zavisti zamjeraju ali opet, ulagao bi u iste jer ih zalim.

Kod nas i nema ulagaca jer su lopovi na vlasti, ne mozes nista odraditi da dio nekom ne ode u dzep.

Ja da se obogatim sturno bi za Kanadu ili Australiju , predio bi sebi ime i nikad u zivotu nebih pomislio na Bosnu !   Ovako ko fuco i vajk guba , moram biti i u toj Bosni (povremeno) moram trpiti sav taj glupi narod , kojeg mi ni u kom pogledu nije zao.           Bog mi je svjedok da isto mrzim ,,odnosno ne volim,,   sve oni koji imaju ikakve veze sa politickim strankama  isto ko srbe i hrvate ,  srbe i hrvate ne mogu podnijeti organski  zbog toga sto su upravo oni kraljevi nacionalizma , a taj svoj usrani nacionalizam polako prenose na nas .       Al , ja se nadam da ce se Gorilla obogatit (pukanti 6 na lottu) , pa ce on mene poslati za neku arapsku zemlju ,   inace  ako ja saznam da se cika Gorilla obogatio a neda meni dinara , onda cu ja namjerno pustati bradu do pupka  , zamotati se u bijeli carsaf  i hodat cu taki uz carsiju niz carsiju po citav dan .  Dok nekom ne dojadim ,   mozda mi i Ogresevic plati kartu za neku arapsku zemlju gdje ima palmi ,datula itd..   

Nase drustvo je podjeljeno  i nije bas takvo kako ga ti zelis prestaviti .  Nasa braca Srbi bi tebi isto predlozili sto si ti predlozio Cainu  , za njih uopste ne igra ulogu  sto ti  krkas klepana i loces pivu ,  takvi su im cak sumljiviji od  ISLAMISTA VEHABIJA , al ti se pravis da to nije tako ,  No ..da se mi vratimo na prijedlog koji predlazes Cainu ,  ako se jednog dana obogatis itd..  Vazi li to i za mene ?      Mislim bil i meni care financiro put ,stan, nesto malo love  u nekoj arapskoj zemlji gdje ima more i palmi ?   Ja cu pustati veliku bradu do pojasa a zena ce mi metanti feredzu ,kako bi te puno naljutili , mozda bude koja stoja vise ...

h*ebes Bosnu , svak ziv gleda da izvuce zivu glavu iz nje , a ti nudis karte ,stan,love  u drugim zemljama ...  hallo , jarane ..    kash poceti igrati lotto ,   pa ako te opali .--   nemoj zaboraviti na mene ,   

Jes Bosna fakat najljepsa zemlja na svijetu al u njoj zivi vise otpada od ljudi negf u Kini !" 

Šta mene briga šta Srbi misle ? Šta im ja imam biti sumnjiv koji ne govori na sva zvona da je musliman a jedem svinjetinu i pijem pivo ? Ja nisam licemjeran, ja sam to što jesam. 

Ne bih stari tebi financirao taj jednosmjerni put, ti imaš svoje stavove na koje utječe dosta islam ali poštujem tebe jer ne sereš bezveze ali znaj da to nema nikakve veze s tim što si ti musliman, zbog toga nisi u mojim očima nisi ništa bolji čovjek. Ali eto da te smatram dobrom osobom bar što se tiče ovoga što si ovdje pisao to je istina, nemam ništa protiv takvih normalnih ljudi u našoj zemlji.

Sa zadnjom rečenicom se slažem apsolutno.