Jump to content
Sign in to follow this  
superhik

Kamenovanje za blud u islamu

Recommended Posts

Ja da se obogatim sturno bi za Kanadu ili Australiju , predio bi sebi ime i nikad u zivotu nebih pomislio na Bosnu !   Ovako ko fuco i vajk guba , moram biti i u toj Bosni (povremeno) moram trpiti sav taj glupi narod , kojeg mi ni u kom pogledu nije zao.           Bog mi je svjedok da isto mrzim ,,odnosno ne volim,,   sve oni koji imaju ikakve veze sa politickim strankama  isto ko srbe i hrvate ,  srbe i hrvate ne mogu podnijeti organski  zbog toga sto su upravo oni kraljevi nacionalizma , a taj svoj usrani nacionalizam polako prenose na nas .       Al , ja se nadam da ce se Gorilla obogatit (pukanti 6 na lottu) , pa ce on mene poslati za neku arapsku zemlju ,   inace  ako ja saznam da se cika Gorilla obogatio a neda meni dinara , onda cu ja namjerno pustati bradu do pupka  , zamotati se u bijeli carsaf  i hodat cu taki uz carsiju niz carsiju po citav dan .  Dok nekom ne dojadim ,   mozda mi i Ogresevic plati kartu za neku arapsku zemlju gdje ima palmi ,datula itd..   

Meni i cilj jest u životu živjeti u Australiji ili Kanadi, ne bih mijenjao svoje ime jer me i tako niko ne zna po njemu. Meni je žao ljudi koji nezasluženo pate ali ovako u globalu nije. Sami su sebi izabrali put, također su izabrali sami sebi da njim i dalje hodaju tako da je očito lako utjerati metar u guzicu nego centimetar u glavu. Njihove nacional -šovinizme ne volim ni ja ali ni oni naše tako da je to začarani krug idiota i gluposti. 

Ne bih ja tebi dao marke, ovom gore budućem poslaniku bih uplatio odmah. Ko hoće ići u pustinjske pizdahije lako rasproda ono šta ima pa se zaputi u '' pravi život ''. Cainče radi vani, ima keša, trabunja kako bi išao a ne odlazi ? Što ? Meni je jasno. Kad treba braniti vjeru onda su svi tako glasni ali kad treba živjeti po njenim pravilima onda je tu problem, uvijek bi se okolišalo.

Ogrešević tebi samo može uzeti marku a što se tiče toga da ti plaća putovanja to može ali samo u '' Majku Tursku '' kako veliki bošnjački vođa Cerić kaže.

Guest

E vidis, apostazij koji je kaznjiv smrcu je samo onaj ukoliko bi se covjek neprijateljski odnosio prema muslimanima i stets im nanosio npr.. Da direktno hoce pribjeci neprijateljskim vojsci a ne za sve ljude.

Al GLE. Ateistickog republika.... Dolazi "pamet" od ljudi koji vjeruju da nije bilo nista i nista se nije dogodilo nicemu i onda je od jednom nista eksplodiralo bez ikakvih razloga stvarajuci iz niceg sve i svasta i onda se to bez ikakvih razloga Perfektno poredalo i nakon 150 milijardi godina sama iz nicega nastade samostvarajuca celija koja je postala dinosaurus...

Rolf ... Majstori

Ali onda je svakako logično objašnjenje MILOSTIVI Bog, ili njih par stotina koliko se vuklo u historiji ove planete?

Ali onda je svakako logično objašnjenje MILOSTIVI Bog, ili njih par stotina koliko se vuklo u historiji ove planete?

Monoteizam postojalo oduvjek i naravno da je logicniji od provale samostvaranja

Ja da se obogatim sturno bi za Kanadu ili Australiju , predio bi sebi ime i nikad u zivotu nebih pomislio na Bosnu ! Ovako ko fuco i vajk guba , moram biti i u toj Bosni (povremeno) moram trpiti sav taj glupi narod , kojeg mi ni u kom pogledu nije zao. Bog mi je svjedok da isto mrzim ,,odnosno ne volim,, sve oni koji imaju ikakve veze sa politickim strankama isto ko srbe i hrvate , srbe i hrvate ne mogu podnijeti organski zbog toga sto su upravo oni kraljevi nacionalizma , a taj svoj usrani nacionalizam polako prenose na nas . Al , ja se nadam da ce se Gorilla obogatit (pukanti 6 na lottu) , pa ce on mene poslati za neku arapsku zemlju , inace ako ja saznam da se cika Gorilla obogatio a neda meni dinara , onda cu ja namjerno pustati bradu do pupka , zamotati se u bijeli carsaf i hodat cu taki uz carsiju niz carsiju po citav dan . Dok nekom ne dojadim , mozda mi i Ogresevic plati kartu za neku arapsku zemlju gdje ima palmi ,datula itd..

Pusti cojka, nije Maknuo iz svog kokosinjca da skonta ljepotu svijeta. Zna se gdje se zeli na odmor ici, od JugA Tajlanda, Maladiva, Egipta, Maroka, Turske, Emirata, gdje ima vise sunca, gdje narod raspolozeniji i sretnije zivi, iako u ovom trenutku nisu ni blizu potencijal ostvatiti svoj sto se ekonomiju tice. Sto evropljani ne ostaju u evropi na godisnjem ? Jedino eto juzni Poluotoci nesto malo imaju na sredozemlju. Stara blijeda evropa nema nista.
Istanbul, 5 miliona turista svake godine ? Sto ? Grad sa dusom i ambijentom kojeg nema nigdje u svijetu.

Ako bog da, u Maleziju slijedece godine, i da mi je poderati pasos. I bi, al nedam svoju zemlju uhljupima ustasko cetnickim ni njihovim potrckama, ulizicama i starim komunjarama, nasi preci su krv priliku za nju, nije problem opet. Edited by Cain

Pusti cojka, nije Maknuo iz svog kokosinjca da skonta ljepotu svijeta. Zna se gdje se zeli na odmor ici, od JugA Tajlanda, Maladiva, Egipta, Maroka, Turske, Emirata, gdje ima vise sunca, gdje narod raspolozeniji i sretnije zivi, iako u ovom trenutku nisu ni blizu potencijal ostvatiti svoj sto se ekonomiju tice. Sto evropljani ne ostaju u evropi na godisnjem ? Jedino eto juzni Poluotoci nesto malo imaju na sredozemlju. Stara blijeda evropa nema nista.
Istanbul, 5 miliona turista svake godine ? Sto ? Grad sa dusom i ambijentom kojeg nema nigdje u svijetu.

Ako bog da, u Maleziju slijedece godine, i da mi je poderati pasos. I bi, al nedam svoju zemlju uhljupima ustasko cetnickim ni njihovim potrckama, ulizicama i starim komunjarama, nasi preci su krv priliku za nju, nije problem opet.

Lista najposjećenijih zemalja od strane turista : 

1) Fancuska: 76,8 miliona turista

2) Sjedinjene američke države: 59,7 miliona

3) Kina: 55,7 miliona

4) Španija: 52,7 miliona

5) Italija: 43,6 miliona

6) Velika Britanija: 28,1 milion

7) Turska: 27 miliona

8) Njemačka: 26,9 miliona

9) Malezija: 24,6 miliona

10) Meksiko: 22,4 miliona

Zaboravio si i napomenuti zašto/ mladi ) ljudi idu u Maleziju, islamsku zemlju. Idu jer je dobar shit za pušiti :D

Da, da. Jako ne narod sretniji i dobro živi, vidjelo se to na primjeri Egipta, Turske, Maroka u zadnjih par godina hahah :D

Ako neko može da objasni kolegi da se Istanbul nalazi i na europskoj strani ja bih bio zahvalan, da ne pričam s azijske stranke koliko je nerazvijeniji i kakve probleme imaju sa onima kojima su obecali zemlju. Ja se svaki dan druzim s Turcima i po njihovim pricama mi stvarno imamo krivu sliku o Turskoj, onu turisticku i idealiziranu. Kao sto je rekao jedan moj drug iz Istanbula Turska je svjetska sila u svemu samo na papiru. Toliko je dobra da su napravili turski studenti prosvjede u Ljubljani prije par sedmica.

Nasi su se preci borili za Bosnu u kojoj ce svi zivjeti a ocito ti nisi shvatio da Bosanci i Hercegovci u najvecem broju NEĆE takve kao tebe i tvoje bradonje :D

Guest

Monoteizam postojalo oduvjek i naravno da je logicniji od provale samostvaranja

Naravno da nisam mislio na to.

Sinoć mi je bilo žao mene što sam slušala neku priču ... u svakom slučaju da je uvesti kamenovanje, bila bi nestašica kamenja ... :D

Kako to misliš? Meni je baš fino sa mnom. :ap:

Kako to misliš? Meni je baš fino sa mnom. :ap:

Nije dobro ni kad si saam. Onda si poput plijena (lovine) nezaštićen.

Oprosti na poređenju, utjecaj gledanja emisije OPSTANAK kroz djetinjstvo.:-)

Bez šale ljudi, nisam od onih koje zanimaju tuđi životi, al' definitivno ona izreka da gdje nema srama, treba straha ima smisao. Sad je problem, sram se gubi, a straha se nema (samo iskreni vjernici imaju)  i šta tu uraditi.

Svijet je vec neko vrijeme izgubio pojam moralnosti..  Dolaze sve gore i gore generacije po pitanju toga... Postovanje, moral, ljudskost sve se to gubi a preovladava razvrat, nemoral, blud i sta sve ne...

Pojedinci koji su ostali nemogu nista skoro ni promjeniti niti uciniti da se okrene na bolje.. Ali, znamo da je svaki narod, koji je otisao u razvrat i nemoral, bio unisten i potpuno nestao... Isto to trebamo ocekivati da se desi i nama..

Ma bi Herka, sve se zakonom reguliše, kaznama, najefikasnije su po džepu. Vozača je strah radara, jer udare po džepu ako se ne paze, isto tako bih i ja uvela kazne za razne ne moralne postupke, pa taman to bilo i "kamenovanje". Nema srama, ima straha. Čemu sve ovo?????????

Nije švalerizam samo kod nas, svugdje je on. On što je osnova za zdravo društvo je porodica, al' sve manje je pravih porodica koje rađaju djecu. Ljudima upravlja strast, zato su švalerancije rodile. Potreba da nekog paze, riješavaju paščad u koje ulažu a ipak je manje zahtjevna inevsticija nego dijete ... itd. Odoh predaleko. :S

Edited by Ciklama

Nemoral nije samo svaleracija. Treba od temelja poceti. Moral se uci od malih nogu. Jedan primjer, cula sam mnoge da kazu nemoral je dosao sa zapada, vjeruj mi da ono sto sam ovdje vidjela u poredjenju sa ostalim zemljama gdje se do vjere puno vise drzi je da je porodica kao institucija mnogo vise degradirana kod njih nego ovdje.
Konkretno kad je svaleracija u pitanju mnogo je manje ovdje nego kod nas. Nemoral je i kradja. Radim sa ljudima iz cijelog svijeta i jos za sve ove godine nikad Danca nisam uhvatila da krade. A "vjernika" milon puta. Prosle sedmice sam uhvatila pokrivenu zenu da krade i kune se Allahom da nije. A tamo odakle je ona sjece se ruka za ono sto je ona ukrala a vrijedno je svega 55 kruna.
Nemoral je biti lukav, nemoral je i tracanje a to manje vise svi radimo, nemoral nije samo imati seks sa nekim ko ti nije "zakonom dozvoljen" Tako da kamenovanjem ili novcanom kaznom se nista ne postize. Tacno je da postoje kazne za saobracajne prekrsaje ali i to ljudi krse. I tamo gdje ih kamenuju i po cijenu zivota opet to rade.

Niko nije ni rekao da je samo blud - nemoral, ali je ova tema o bludu. :D

Slažem se s tobom da ljudi krše saobraćajne propise, ali da ih nema, šta bismo imali u saobraćaju? :)

Pokrivena žena ne mora biti vjernica, isto kao što ni otkrivena ne mora biti griješnica, i ljudi koji se zaista boje Allaha, njegove moći, nikad sebi neće dopustiti takve stvari. Oni koji se zovu vjernicima, a čine blud, kradu, lažu ... oni su licemjeri, a takvi su Allahu najmrži... ;)

mislim da su nas židovi zeznuli sa svojim zapovijedima....kamenovanje potiče još od njih.....

gdje je sloboda čovjeka da odabere ono što misli da je pravo i najbolje...

ako pristanem da drugi čovjek nije moje vlasništvo kako mogu zahtijevati da je meni podložan...

i ko sam ja da tumačim i osudjujem.....sve naopako je pošlo iz različitih tumačenja jednog napisanog

vele alah ne voli pijesnike...ruše redove.....a kako ćemo prepoznati ljepotu ako pjesništvu nismo vični

pjesnici su čudjenje u svijetu

• Upvote 2

pjesnici su čudjenje u svijetu

...oni idu zemljom i njihove oči, velike i nijeme,

rastu pored stvari...

Istina.

Nisam za kamenovanje, bilo kakvo, iz bilo kojeg razloga.

Od nameta nema selameta.

• Upvote 1