Jump to content
Sign in to follow this  
Cain

Outlook =

Recommended Posts

Kako je microsoft na hotmail utrpao outlook, nikako mi dobro ne radi.

Nikako ne mogu na IE da dodam fileove u mail, mogao sam jedno vrijeme na firefoxu, sad ni tu ne mogu, probao i chrome ( rekoh da niej do nekih postavki web browsera ) ni on nece. Pise We're still getting set up. Please try again, ili neki error drugi

Koji je ovo krs ! Godinama koristim hotmail bez ikakvih problema, a sad outlook _

Neda mi se prelaziti na yahoo ili gmail ili negdje drugo, jednostavno hocu svoj mail !!!!

--------------------------

Odem na neku stranicu od microsofta, ko fol live support chat , napisem im 100 MB proklinjanja i na kraju pise uplatite preko visa ili master -a da dobijete termin kod naseg dr mr pr koji je online_

hoce jos da im platim sto njihov servis ne radi !?

microsoft-sign.jpg

Kod mene outlook funkcioniše bez problema, ali kolegica isto ima nekih problema, jer samo po jednu fotku kači u mail, ja se pobunila, kad ona kaže da ne može više privitaka zakačiti. Mislim da je ona nešto "obatalila". :)

Nikako ne mogu na IE da dodam fileove u mail, mogao sam jedno vrijeme na firefoxu, sad ni tu ne mogu, probao i chrome ( rekoh da niej do nekih postavki web browsera ) ni on nece. Pise We're still getting set up. Please try again, ili neki error drugi

Koji je ovo krs ! Godinama koristim hotmail bez ikakvih problema, a sad outlook _

Neda mi se prelaziti na yahoo ili gmail ili negdje drugo, jednostavno hocu svoj mail !!!!

--------------------------

Odem na neku stranicu od microsofta, ko fol live support chat , napisem im 100 MB proklinjanja i na kraju pise uplatite preko visa ili master -a da dobijete termin kod naseg dr mr pr koji je online_

hoce jos da im platim sto njihov servis ne radi !?

microsoft-sign.jpg

I ja sam primjetio da se je dolaskom Outlooka sve se ujebalo sa tim mailom. Ja ga korisitim normalno, iako koristim dr mail servise cesce, ali neki moji poznanici su se zalili da im je blokiran mail. Posto ne znaju sifre od alternativnog maila, ili ga ni nemaju, a ne znaju ni naslove poruka (pitaju ih to, da im vrate mail)... oni svoj mail vise ne mogu korisiti. Ne znam kako ti pomoci, osim da ti kazem, batali sve sto imas od Microsofta.

Edited by Jiggy Bau

uradio sve update-e, obrisao coockie, instalirao 3 browsera i najnoviji silversight i sve fazone i opet isto....

sad preko onog krsa windows maila se pomazem

Nisi jedini. I ja smatram da je ovaj novi Outlook njesra teže. Prvo su u Win7 ukinuli Outlook Express, koji sam inače od početka koristio kao glavni e-mail klijent, a kada sam prešao na hotmail (koristio sam ga i prije, ali samo za nuždu), onda su morali da uhelaće i njega. I to ne samo za PC, već i mobilnu verziju, za tablet, isto njesra, nepregledno i svaki put hoću da zaplačem kad dobijem notifikaciju za novi mail. Užas!

Nesto jesu zeznuli sa uploadom slika. Nekad je moglo do 25mb upload se raditi u zakackama.. Do prosle sedmice mi je radio upload sa slikama od 6-7mb. Dok zadnjih dana nesto prijavljiva gresku! Nigdje nisam nasao nikakve novosti da nesto mijenjaju ili da se max velicina uploada promjenila.. Ali istodobno koristim i googleov mail, tako da ovih dana samo preko njega uploadam slike Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

preporucujem ovaj servis https://www.icloud.com/#mail

Neće da mi otvori ni stranicu, ne podržava android browser, dakle prilagođeno samo Apple korisnicima.
A Microsoft i dalje handri sirotinju. Psi im kosti razvlačili! Microsoftu, ne sirotinji.

Neće da mi otvori ni stranicu, ne podržava android browser, dakle prilagođeno samo Apple korisnicima.
A Microsoft i dalje handri sirotinju. Psi im kosti razvlačili! Microsoftu, ne sirotinji.

nije mi jasno zasto nece da ocita ... jer radi se o stranici za pristup mailu a i drugim stvarima za korisnike applea ... jer to bi bilo kao da na internet exploreru nece da otvori mozilu ... 

nije mi jasno zasto nece da ocita ... jer radi se o stranici za pristup mailu a i drugim stvarima za korisnike applea ... jer to bi bilo kao da na internet exploreru nece da otvori mozilu ... 

Ovo je suština problema. Mogu okačiti printscreen, ali mi to neće pomoći. Inače, radi na PC, ali ne na androidu.

Stara kineska poslovica kaze:,,Koristi telefon za sms i razgovor  a za sve ostalo PC,, :-)

Ovo je suština problema. Mogu okačiti printscreen, ali mi to neće pomoći. Inače, radi na PC, ali ne na androidu.

razumio sam te ... al kazem nije mi jasna politika tih iz andorida ... kako da ne mozes otvoriti neku stranicu koja je za mail ... 

dobro su appleu rekli na prestavljanju iOS 7 ... telefona sa zadnjom verzijom andorida je nekakav neznatan procenat ... i kako je to na primjer kupis nov telefon u prodavnici a na njemu verzija androida jos neka prije od dvije godine ... imas nov telefon a na njemu softwer star dvije godine ... i onda mi neko hvali android ... to ce jos malo postati kao windows, meta raznoraznih tvoraca virusa ...  

razumio sam te ... al kazem nije mi jasna politika tih iz andorida ... kako da ne mozes otvoriti neku stranicu koja je za mail ... 

dobro su appleu rekli na prestavljanju iOS 7 ... telefona sa zadnjom verzijom andorida je nekakav neznatan procenat ... i kako je to na primjer kupis nov telefon u prodavnici a na njemu verzija androida jos neka prije od dvije godine ... imas nov telefon a na njemu softwer star dvije godine ... i onda mi neko hvali android ... to ce jos malo postati kao windows, meta raznoraznih tvoraca virusa ...  

Koristim adnroid i mislim da si u pravu s tim. Windows sam batalio prije 3 godine, necu da se zezam jos i sa tim, kada za sve imas pandan aplkacije na linxu ili cak iste, a i mnoge .exe preko winea se instaliraju na linux.

Android koristim ne zato sto hocu, i nestabilan je do zla boga. Restarta se svakih 50-60h plafon radnih sati. Dok moj kolega koji koristi iPhone 4s i  kad sam provjerio na system statusu app, nije ga restartovo otprilike 3 miseca. I na androidu je moguce vise uptime imati (da se manje restarta sam od sebe, jer razbio bih ga od zid kad ujutro ustanem da vidim koliko je sati, a on trazi PIN), ali kad je na wifi stalno nakacen, ne moze vise 100h da gori. I zivcira me strasno to cesto restartanje. I kod svih je tako, manje ili vise... Bez obzira jesi li ukljucio autoupdate ili iskljucio.

Sacekati ubuntu phone i to je to, ja presretan. Kaj i ovi jabucari sto su sad.

Edited by Jiggy Bau
  • Upvote 1

Guest

Katastrofalnu glupost su pravili u Hotmailu tako što su mailove koji nisu aktivni 3 mjeseca (nije se logovalo na njih) jednostavno ukinuli i nisu omogućili povratak tih mailova, a kad se pokušaš opet registrovati piše da je mail zauzet. To je još jedan u nizu problema.

Ja sam davno pobjegao od Hotmaila, čisto zato što su baš kao i Yahoo često orijentirani promjenama.

Gmail je najbolji mail servis i taj nikad neće zakazati.

evo proradio je sam od sebe

moj komentar " gdje si to pritisn´´o ???" 

Imao sam na Androidu Hotmail aplikaciju i radilo sve super dok nije preslo na Outlook. Sada se korisrtim onom poslovicom od Vikinga....