Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

ICIJ offshore skandal

Recommended Posts

Poredjenja radi, wikileaks je 2010 uspio doci do 2gb emailova i dokumenata ambasadora koji su izmijenuli geopoliticku mapu svijeta... Ugledne novinske agencije i novinari, njih 40 kako navode, imaju 200gb podataka o transakcijama u 120 000 firmi iza kojih stoji 130 000 osoba iz 170 drzava... Na Djevicanskim ostrvima se nasao i Miskovic, Keljmendi, Radoncic.. Sve je jos u toku, ako ko ima dodatne informacije neka napise jer mi je ovo do bola interesantno... A radi se o milijardama dolara/eura sumnjivog novca
  • Upvote 1

Momak, nisi siguran ako diras u ministra sigurnosti...

Aha , to je onaj "nas" ,  (crnogorac-siptar) , vidi se da nije Bosanac ni Hercegovac ,cim otvori usta ..  

To je onaj sto smatra da su bradonje iz maoce opasni ko Sjeverna Korea , a ravnogorski pokret u kojem se povikuju parole (spremte se spremte cetnici) , u uniformama,  nikad ih nigdje nije ni spomenuo.  I to je onaj sto trazi da se Iranski ambasadori u BiH ,proglase personama non grada  itd.. 

Mi Bosnje smo NAJEBALI :::::  ako neko zna neki drugi izraz ,   meni ne  naumpada "

Aha , to je onaj "nas" ,  (crnogorac-siptar) , vidi se da nije Bosanac ni Hercegovac ,cim otvori usta ..  

To je onaj sto smatra da su bradonje iz maoce opasni ko Sjeverna Korea , a ravnogorski pokret u kojem se povikuju parole (spremte se spremte cetnici) , u uniformama,  nikad ih nigdje nije ni spomenuo.  I to je onaj sto trazi da se Iranski ambasadori u BiH ,proglase personama non grada  itd.. 

Mi Bosnje smo NAJEBALI :::::  ako neko zna neki drugi izraz ,   meni ne  naumpada "

Koji naš ? Pažljivo druže biraj u koje ćeš torove. Moj kriminalac i ratni profiter nije. 

Bradonje jesu opasne, to svi znamo. Također četnici koji mogu neometano hodati uokolo a zašto ? Jer su nesposobni da donesu taj zakon o zabrani fašističkih udruženja.

I da ga donesu, šta onda ? Ko će ići uvjeravati 1.3 miliona Srba u BiH da je Draža fašista kojem je poklonjeno ono sve ordenje zbog kralja kukavice i prebjega ? :) Čim bi to spomenuli ispala bi opet neka međunacionalna tenzija, Dodik bi srao itd ... Zato se oni toga i ne dotiču.

Zašto da se ne proglase nepoželjnima kad je očito Bosna pod palicom Amerika i bit će tako kako oni kažu. S druge strane i da jesu krivi Irančani opet bi se osjećali dužnim da malo seru bosanski '' muslimani '' kako im je to napad na '' braću '' i tako bi ga doživljavali, kao npr. ti.

Što se tiče teme mogu samo reći drugu Pacificu da nađu konkretne dokaze, objave ih u svim medijima itd ... od njihovog pritvora nema ništa. Cijeli svijet je korumpiran zbog naroda kojem je lakse igrati sporednu ulogu nego se pobuniti a ovi ostali imaju dovoljno novca da kupe i ćutnju naroda i državne službenike. Ako već tako svijet funkcioniše onda ko sam ja da se bunim, i ja ću kao i ostali igrati tu ulogu. Vidiš korupcije kod nas u Bosni , svi mi u Cazinu znamo ko dila drogu, ko prodaje oružje, ko se bavi sa kurvama, također znamo i vidimo milion dokaza koji političar šta radi  a jedino to SIPA ne zna :D Naša zemlja je šprdancija a svijet još veća.

Malo me sta moze iznenaditi, ali njih dvojica ne igraju u istoj ligi, niti raspolazu isim resursima ili informacijama. Americki ambasador ima u dzepu bilo kojeg BH-politicara. Mi samo imamo iluziju da smo ih sami izabrali na demokratskim izborima. Naravno. How yes no.