Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Nase "uspjesne" djevojke u inostranstvu

Recommended Posts

Malo me bode u oci ovaj clanak http://www.cazin.net/cazin/47156-senita-okanovic-alias-sanny-xs-kazu-mi-da-licim-na-draganu-mirkovic.html

Pa reko da zapocnemo malo pricati o ovakvim slucajevima.. Nije da sam pesimistican, ali doticna dama je bila aktivna dok je jedan moj clan porodice vozao Porschea, valjda u zelji da se pod svaku cijenu "probije" u svijet uspjesnih i bogatih :)

Nije ni prva a ni posljednja, koja ce radi nekih ciljeva imati buran zivot i doticati se raznih krajnosti.. Na kraju takve djevojke ce samo ostaviti ruznu sliku nasih bosanki al de stas..

A ne trebaju ti brate ovakvi komentari. Svako radi šta želi. Ne ostavljaju one nikakvu ružnu sliku. Neka cure uživaju kako one žele, kao i svi ostali.

A ne trebaju ti brate ovakvi komentari. Svako radi šta želi. Ne ostavljaju one nikakvu ružnu sliku. Neka cure uživaju kako one žele, kao i svi ostali.

Pa ako ce ici stopama Ave Karabatic i takvih, pa bolje da je mati pobacila.. Samo cu povrsno se doticati doticne, ali ono sta sam sabrao poznavajuci je, nije bas u najboljem ruhu.. Nadam se da ce je obuzeti svapski sistem zivota i zelja za profesionalizmom.. 

Bilo bi mi draze da karijeru nastavi pod necijim drugim zastavama

• Upvote 1

Trebaju i svaka mu čast. Za tim takvima letaju kamere i forsiraju ih svaki dan od talenata imaju izbacivanje guzice i sisa, felacijo i sve se to '' indirektno '' plasira manjim uzrastima. Sramota je da se više priča o ovakvim isprdcima nego našim sportskim ili muzičkim talentima, mladima koji se aktiviraju za razne društveno - koristne akcije. Ja imam malu sestru, male rodice i je li trebaju da se ugledaju na ovakve koje će u životu imati pare od nabijanja na mnoga jaja ? Nije stvar u njihovom uživanju već što se starletizam predstavlja kao nešto normalno i atraktivno, stvarno bih volio vidjeti šta je tu pozitivno ? :) Ja bih se odrekao ovakvih u familiji i apsolutno sam na strani Pacifica.

Pa ako ce ici stopama Ave Karabatic i takvih, pa bolje da je mati pobacila.. Samo cu povrsno se doticati doticne, ali ono sta sam sabrao poznavajuci je, nije bas u najboljem ruhu.. Nadam se da ce je obuzeti svapski sistem zivota i zelja za profesionalizmom.. 

Bilo bi mi draze da karijeru nastavi pod necijim drugim zastavama

Svabice jelde sve čedne i ne bave se ničim osim što ustaju ujutro u 6 kuhaju za muza i djecu i rade do 8 navečer?

• Upvote 1

Na sistem sam mislio na rad, i da ce manje traziti medijskog prostora o tome da prica kako je slicna Dragani Mirkovic :) ... Jesam u ovom slucaju hejter, ali mislim sa pravom.. Ni dole u Cazinu dan danas ne volim neke drugarice iz skole preko kojih je presla cazinska mladost muskaraca.. Takodjer slicne djevojke imam u daljnjoj fameliji, kojih bi se odrekao javno. Pa npr clan je hora duhovne muzike (ilahija) a nijedan frajer niti casa je nisu omasili.. Licemjerstvo u tom pogledu ne volim..

Na sistem sam mislio na rad, i da ce manje traziti medijskog prostora o tome da prica kako je slicna Dragani Mirkovic :) ... Jesam u ovom slucaju hejter, ali mislim sa pravom.. Ni dole u Cazinu dan danas ne volim neke drugarice iz skole preko kojih je presla cazinska mladost muskaraca.. Takodjer slicne djevojke imam u daljnjoj fameliji, kojih bi se odrekao javno. Pa npr clan je hora duhovne muzike (ilahija) a nijedan frajer niti casa je nisu omasili.. Licemjerstvo u tom pogledu ne volim..

A muško licemjerstvo gdje mi muški j... šta stignemo, ali imamo skroz drugačije kriterije kad su žene u pitanju?

Bogam` Ajko ima ful opremu :-)

A muško licemjerstvo gdje mi muški j... šta stignemo, ali imamo skroz drugačije kriterije kad su žene u pitanju?

To je stereotip. Ja prvih ne bih guzio sve šta stignem i ne volim kurvetine kao sto ne volim ni kurvare. To su za mene ljudi bez obraza.

To je stereotip. Ja prvih ne bih guzio sve šta stignem i ne volim kurvetine kao sto ne volim ni kurvare. To su za mene ljudi bez obraza.

Ali ti znas kako se priče kod nas šire za cure. Ja sam jednom prošao s rodicom u Cazinu u autu koja nije iz Cazina i niko je nije znao i ona je bila kurva, a ja kurvar. A rođaci. Šta ćeš dalje. I pokušaj ti to našim ljudima objasniti :).

Tako da ako se neko naslikava po internetu i slično ne znači da je kurva...

Iskreno previse je svega toga... i jednog i drugog. Trebalo bi nacu neku sredinu, medjutim, kako je rijec o industriji, ekonomija nalaze da se poveca efikasnost do maksimuma, mislim da ni Ava ne radi to slucajno, vjerovatno ima neki dogovor.

A ovo sto Pacific kaze o licemjerstvu cure koja je clan hora duhovne muzike, ja ne znam ko je, ali mozda je ocijenjena na osnovu jedne case i jednog frajera, a mozda ni zbog toga. Naravno ne iskljucujem ni da je mozda tako, ali sumnjam da je bas onako kako se prica.

A sad to koja je cedna, koja nije, ko je od nas melek, ko nije... o tome cak nece suditi ni historija, kamol' redovni sud. O tome i ne treba pricati jer nikad necemo znati svu istinu ni sve razloge, a i da znamo, sumnjam da bi opet trebali pricati o tome.

Edited by Jiggy Bau

Nikad nisam otvorio usta o ovakvim pricama ako ne poznajem par godina svaleranja odredjene osobe. U blizoj fameliji imam i muskaraca koji su se previse razuzdali.. Ne podrzavam to nit cu kad podrzavati

Ali ti znas kako se priče kod nas šire za cure. Ja sam jednom prošao s rodicom u Cazinu u autu koja nije iz Cazina i niko je nije znao i ona je bila kurva, a ja kurvar. A rođaci. Šta ćeš dalje. I pokušaj ti to našim ljudima objasniti :).

Tako da ako se neko naslikava po internetu i slično ne znači da je kurva...

Znam ja sve dobro kako se širi, kad ne guze u Cazinu muškarci onda neka shvate da je do njihovog obraza i nekulture. Ista stvar se desila i meni s više rodica mojih godina tako da razumijem to. Razumijem da živimo među zaostalim kretenčinama  i ne moramo podlijegati mi njihovim misljenjima i dogmama. 

No to nikako ne znaci da ja trebam govoriti kako je ok biti starleta i da njen izbor jer se preko medija ideliziraju i idoliziraju najvise takve. Šta je starleta nego kulturni naziv za kurve.

Bogam` Ajko ima ful opremu :-)

:P jes ti pregledo :P 

:P jes ti pregledo :P

Jesam ,evo malo prije :-).Mislim taj spot od tog MC Stojana(jel`i onaj nas Stojan sto je pravio bureke u carsiji isto bio MC? )

Dobar spot.Stojan sa naocalama za varenje zavija,neki celavi zahebani tip ima cigaru koja mu razvaljiva vilice(ko da  drzi garana od nekog crnca u ustima) i nasa Ajko ubi kruh u Bentleyu,svega ga je izgrebala :-).

• Upvote 1

Ko to kaže da mi nemamo svoj vlastiti White Trash? Dok je Stoje u kadi punoj papričica i Ave Karabatić koja otvara usta i pušta gluposti da neometano hrle iz istih, nema zime. Naravno, i mi konja (i kobila) za trku imamo, što jest - jest. Na "ponos i diku" svojoj familiji, a neizmjernu radost plebsu željnom senzacije koji istovremeno kao da nema nikakvih vlastitih pametnijih poslova nego da pomno prati sve "bisere" dotičnih osoba.

• Upvote 2