Jump to content
_Gost1

60 Minuta Na Ftv

Recommended Posts

Gledatel "60 minuta"? - za vas koji niste u BiH imate i na Internetu tu emisiju, redovno je mozete pogledati na www.rtvfbih.ba

Bakir%20Hadziomerovic.jpg

evo, maloprije gledam... onaj eksploziv u Srebrenici je izgleda postavio Dragomir Andan, jedan od sefova MUP-a republike Srpske s ciljem da svijet prepane kako su u BiH moguci ogranci islamskog terorizma. Medjunarodna zajednica to priznaje al nista ne poduzima. Dokle tako? -inace, u emisiji su prikazani i njegovi bliski susreti s Mladicem, ulazak njegove vojske u Srebrenicu (kojom je jednim djelom komandovo) i sl.

Isto objavljuju snimke kako je Armija BiH i HVO zapocela rat, nakon sto su Hrvati bez ikakvih izazivanja poklali muslimanske civile u Ahmicima i jos nekim selima s ciljem da izazovu Armiju BiH na rat kako bi imali razlog da svoje dijelove pripoje Hrvatskoj. Prikazana je snimka kako general Sefer Halilovic u oci prvo moli hrvatske generale da to ne rade i onda prijeti da ce se boriti do zadnjeg covjeka al ce sprijeciti ubijanje nevinih muslimana

http://www.rtvfbih.ba/loc/page.wbsp?p=emisija_4

Jel to ista ona emisija za koju si govorio da je u savezu sa Slobodnom Bosnom i Danima?

Jel to ista ona emisija za koju si govorio da je u savezu sa Slobodnom Bosnom i Danima?

:)

<{POST_SNAPBACK}>

i jos uvijek je gledam ;):rolleyes:

a, Slobodnu Bosnu nisam kupio ima nekoliko mjeseci :) jesam je cito al usput, u frizerskom salonu i jednom nekom ostala u prodavnici B) a djekad ih otvorim na Internetu.

hahahaha...kemo kako ces zaboravit novine u frizerskom?? hehehe :lol::lol::lol::lol::lol:
ma jel' to istina da je on postavio je?! Danas se nista ne zna, ima ih npr: niz zatvorenika u Haggu laf na nekom sudjenu a nista od toga nema, par dana reklamiraju na tvu i kasnije nista sve gotovo. Ali od emisiju 60mnogo vise je zaniljiva "nedjeljom u dva" i "Latinica", mnogo interesantnih detalja ima za razliku od tih na ftvu, sve se oko istog vrti, svi skoro imaju iste informacije samo maskiraju s drugim reportazam :angry:

dali vi gledate ovu politicku emisiju i sta mislite o njoj? meni licno je okay mada nekad nisu previse realni prema nama ''muslimanima'',nekad prikazuju stvari onakvim kakve nisu!!!

dobra emisija,dobra je i ona "Posteno govoreci" i "javna tajna"

pogledam kad stignem, ima i dobrog i dosadnog... al, malo previse ipak pretjeruju u emisiji kad u svakoj emisiji u najavi kazu "SKANDALOZNO", "Ekskluzivno", "Senzacionalno"... ubise od pretjerivanja nekada..

dali vi gledate ovu politicku emisiju i sta mislite o njoj? meni licno je okay mada nekad nisu previse realni prema nama ''muslimanima'',nekad  prikazuju stvari onakvim kakve nisu!!!

gledao sam dok nam se federalna nije izgubila. sada fakat nemam vremena jer radim u tom terminu.

uvijek mi je bila interesantna emisija.

Budo, nisu realni zato sto mi mislimo kako smo "mi muslimani" najposteniji, a ustvari ljudi drukcije pokazu.

po mom misljenu 60 minuta je dosta namjestena emisija to mislim iz razloga kad su isli prilozi iz cazina i bihaca nisu bili istiniti niti bliztu, kako onda ocekicati da budu istinite reportaze iz drugih dijelova bosne da podsjetim za propast zeljezare rekli su sa emko horozovic ima najvise koristi a on je jos prijew toga pretao proizvoditi mrezu ili kad su kantonalnu bolnicu u bihacu prikazali kao zatvor-slucaj babic
bilo je jos nekorektnih i laznih izvjestaja i na osnovu toga ne cijenim 60 m inuta ni suhu sljivu (ko hi j.be oper BEEP)

al mi naj bio onaj kemo iz indirektne kad je reko sanjinu "tisi jedno djubre"

,Apr 30 2006, 19:11]gledao sam dok nam se federalna nije izgubila. sada fakat nemam vremena jer radim u tom terminu.

uvijek mi je bila interesantna emisija.

10-tka,Ibro!

po mom misljenu 60 minuta je dosta namjestena emisija to mislim iz razloga kad su isli prilozi iz cazina i bihaca nisu bili istiniti niti bliztu, kako onda ocekicati da budu istinite reportaze iz drugih dijelova bosne da podsjetim za propast zeljezare rekli su sa emko horozovic ima najvise koristi a on je jos prijew toga pretao proizvoditi mrezu ili kad su kantonalnu bolnicu u bihacu prikazali kao zatvor-slucaj babic
bilo je jos nekorektnih i laznih izvjestaja i na osnovu toga ne cijenim 60 m inuta ni suhu sljivu (ko hi j.be oper BEEP)

<{POST_SNAPBACK}>

Isto tako kad je bio prilog za nasu bolnicu pa su rekli da kantonom vladaju kriminalne familije Kulauzovic i Toromanovic. Isto pretjerivanje.

<{POST_SNAPBACK}>

Isto tako kad je bio prilog za nasu bolnicu pa su rekli da kantonom vladaju kriminalne familije Kulauzovic i Toromanovic. Isto pretjerivanje.

<{POST_SNAPBACK}>

Pridruzivam se misljenjima da "60 minuta" radi po narudzbi reportaze i da od narucioca zavisi dal ce ta reportaza biti pozitivna ili obicno hrakanje.

Znam neke tipove koji se bave reketom u smislu "slusaj il cu ti dovesti 60 minuta".

Naravno da dosta reportaza su bile u pozitivnom duhu razotkrivanja lopovluka, korupcije i sl mahinacija i Tu ih podrzavam.

Ukratko - imali su svojih "zvjezdanih" trenutaka a znali su se ofucati skroz.

Pridruzivam se misljenjima da "60 minuta" radi po narudzbi reportaze i da od narucioca zavisi dal ce ta reportaza biti pozitivna ili obicno hrakanje.

Znam neke tipove koji se bave reketom u smislu "slusaj il cu ti dovesti 60 minuta".

Naravno da dosta reportaza su bile u pozitivnom duhu razotkrivanja lopovluka, korupcije i sl mahinacija i Tu ih podrzavam.

Ukratko - imali su svojih "zvjezdanih" trenutaka a znali su se ofucati skroz.

<{POST_SNAPBACK}>

ali ti "zvijezdani" trenuci jesul istiniti il su samo takvi u nasim ocima mozda u drugim dijelovima BiH misle da je istina oni prilozi sa naseg kantona

ali ti "zvijezdani" trenuci jesul istiniti il su samo takvi u nasim ocima mozda u drugim dijelovima BiH misle da je istina oni prilozi sa naseg kantona

<{POST_SNAPBACK}>

Mislio sam na njihovo izvjestavanje i nakon vremena i sudski epilog kad potvrdi navode onda je to pravo novinarstvo.

Mislim da ih se pocelo zloupotrebljavati - podvale im se izvori koji lazu i blate i onda 60 min ispane bez veze. Morali bi informacije detaljnije provjeravati.

<{POST_SNAPBACK}>

Sla

Bakir je poslao ekipu ponovo u naš grad nakon male stanke...
U srijedu je ekipa 60 minuta, boravila u Cazinu i bili su u caffe Heineken a detaljnije se može pogledati već u ponedjeljak mislim...Hoće li opet biti:"tresla se gora,rodio se miš..."