Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

Ajmo Svi Navijaci Juventusa Ovdje!!! :d

Recommended Posts

[quote name='Incubus' post='273414' date='06.10.2008, 19:27']Ma nisu po meni neki kandidati... :(
[b]najveca pogreska je bila otpustanje deschampsa[/b]...[/quote]

Ne znam samo koliko ljudi moraju biti glupi da bi otpustili covjeka koji je sa -17 uspio osvojiti Serie B i uvesti Juve u prvu ligu... :wacko:

Incubuse, Ferrara je bio pomocnik Lippiu na SP 2006 koje je Italija osvojila... Mislim da bi on mogao puno bolji biti nego sto je Ranieri.. Ranieri ipak nista nije postigao sa Chelseaom koji je imao puno kvalitetnije igrace nego sto Juve sada ima :unsure:

Nadam se da ce doci do promjene trenera u sto skorije vrijeme...

[quote name='MECA' post='273477' date='06.10.2008, 22:18']ja nisam za juventus al hocu da prijavim barona za maltretiranje za real[/quote]

a slusaj meca... svaki klub ima malu tremu pred svaku utakmicu.. ali drukcije je kad neka stara dama stane pred kraljeve :P kralj je uvijek jaci od dame..

oni su usli u losu seriju jer misle na tu utakmicu... ne da se boje poraza vec ima je samo u glavi da li ce primiti 3,4 ili 5 golova.. :P :rofl: ja im zelim svu srecu al naravno protiv zenita i batea ... jer protiv kraljeva ni to ne moze pomoci a kamoli ovi starci :rofl:

[quote name='*_lucky_luck_*' post='268149' date='20.09.2008, 07:43']A sad za Juve... nadam se da ce proci iz skupine kao pobjednik... :) [b]a da real nece proci ni grupe...[/b] :D[/quote]

akrhmmm :rofl: 2 0 0

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='268809' date='22.09.2008, 11:17'][b]Barone, pogledaj tamo sta sam ja rekao za Zenit i Juventus.. Juve je imao puno srece protiv Zenita, a Zenit je imao igru...

Real ne moze sebi dopustiti da izgubi od Zenita. Oni su najbolja ekipa na svijetu.. Gdje ce oni izgubiti?[/quote][/b]

u rusiji bogami nece :rofl:

[quote name='Incubus' post='268984' date='22.09.2008, 15:26'][b]Zar real uopce moze izgubiti utakmicu?[/b]
pa zar oni nisu branitelji lige prvaka od prosle godine (aaa ne ipak nisu :lol: :lol: )[/quote]

pa izgleda da nemoze :rofl:

[quote]Predsjednik Juventusa brani trenera
Gigli: Ranieri će naći izlaz iz
krize

Predsjednik Juventusa Giovanni Cobolli Gigli apeluje na javnost i navijače da krivca za lo

ma danas prelijepa igra protiv Napolija :D jos da niste izgubili 2:1 sve bi bilo k :D joooj ko ce utorak docekati :D

aBd i od Reala gube i ostaju bez trenera... nadam se samo da opet nece napraviti glupost dovodjenjem nekog levata poput Ranieria...

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='277411' date='18.10.2008, 23:59'][b]aBd i od Reala gube[/b] i ostaju bez trenera... nadam se samo da opet nece napraviti glupost dovodjenjem nekog levata poput Ranieria...[/quote]

normala :D 1:2 za Real

ps nece ranieri nikud :D

Aj onog Knezevica ne znam ko dovede. Taj me potez iznenadio dok sam cuo da je doveden. Ovaj poklon Napoliu je za 10 :) Svaka mu cast :) Sto Moggi kaze, "..ovaj sto mu ne znam ni ime izgovoriti je igrac za Serie B.."

Nadam se da ce veceras Juve pobijediti. Ako bi ta pobjeda ostavila Ranieria na klupi Juvea, onda cu navijati da ih Real pobijedi. Nikako mi se ne svidja ovaj stil koji Juve igra pod njegovim vodstvom..

Ne svidjaju mi se nasljednici Ranieria koji se spominju. Mihajlovic i Mancini <_<

Volio bi da Ciro Ferrara sjede na klupu Juventusa nakon vecerasnje utakmice...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='277405' date='18.10.2008, 23:52']joooj ko ce utorak docekati :D[/quote]

Docekao si utorak :icon_cheesygrin:

Ono sto je Del Piero dozivio na Santiago Bernabeu kad je izlazio iz igre se u historiji desilo jos samo Diegu Armandi Maradoni i Ronaldinhu...

:)

Evo informacija za sve one koji mozda ne znaju da je Juventus prvi klub koji je osvojio sva 3 europska kupa : kup prvaka (liga prvaka), kup uefa i kup kupova. Nakon Juventusa to je uspjelo samo Ajaxu i Bayernu... juventus je to uspio nakon sto je 1985 postao europski prvak...

Prvaci se pamte zauvijek a pogotovo trostroki :)

FORZA JUVE SEMPRE !!!

[quote name='_MORRISON_' post='283648' date='10.11.2008, 11:39']Ono sto je Del Piero dozivio na Santiago Bernabeu kad je izlazio iz igre se u historiji desilo jos samo Diegu Armandi Maradoni i Ronaldinhu...

:)[/quote]

i ronaldu kada je igro u realu kada je zabio het trick na old trafordu ...

bravo majstore ... :worshippy: :worshippy:

Danas citam na Sport1 da je otac Diega iz Bremena.....otisao u Turin da pregovora s Juventusom oko njegovog prelaska iz Werdera...ocel biti sta od toga...s njim bi Juve bio strasan

Mislim da se Diego ne uklapa u Juventusovu fizionomiju, malo trči, nije dovoljno fizički jak i poprilično oscilira s formom. . . ali u Juveu najbolje znaju ko im treba.

[quote name='santakuruz' post='284224' date='12.11.2008, 18:25']Mislim da se Diego ne uklapa u Juventusovu fizionomiju, malo trči, nije dovoljno fizički jak i poprilično oscilira s formom. . . ali u Juveu najbolje znaju ko im treba.[/quote]

Ja bi ipak volio vidjeti Diega u dresu Juventusa...

Diego je mlad igrac i jak je sa sutem i dodavanjem.. Uz Nedveda, Camoranesia i Del Piera on bi super dosao da ima jos neko da posalje koju korisnu loptu za Amauria, Trezegueta i Iaquintu a Boga mi i da sam zabije go..

Bilo bi mi drago da obuce Juveov dres... Samo se nadam da Giovinco i Marchisio nece ispastati njegovim dolaskom..

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='292744' date='15.12.2008, 23:36']:D

Vajruse, za koga ti sad navijas? :D

Sinoc Juve fino dobio Milana :) Pravo sexy :D[/quote]

nije juventus nesto extra jak dobio ih samo 2 razlike dok je chelsea satro milana 5:0