Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

Ajmo Svi Navijaci Juventusa Ovdje!!! :d

Recommended Posts

Eno safete i Inter je tukao milana 4:3 ... vodio 4:1 ali glupi materazzi skinuo dres kad je slavio cetvrti gol i dobio drugi zuti...

Inter je ovo treci put da je dobio utakmicu rezultatom 4:3 ove sezone. Roma (SC), Chievo i Milan.

Inter je supljikav, sinoc je Cesar u par navrata spasavao svoju mrezu, a tu je i moron Materazzi koji ima zuti karton i dize dres nakon gola. Kod tog cetvrtog gola mi se cini da je Ibrahimovic faulirao stopera Milana no dobro. Zlatan je odigrao odlicnu utakmicu, a gol Stankovica je bio bas u stankovicevskom stilu.

Milan je preslab bez Sevcenka, ocigledno je da im fali jos jedan svjetski igrac (mozda Adriano ili Ronaldo?) koji moze rijesiti utakmicu. Kaka je u ovom trenutku najbolji na svijetu, ali nema s kim igrati. Oliveira je doveden da zamijeni Sevcenka no, sve i da mu sestra nije oteta, ne bi to bio u stanju. Gilardino i Inzaghi se ne snalaze bas najbolje, a Pirlo je znao biti i opasniji iz slobodnih udaraca. Dodamo li na to gerijatriju u odbrani, logicno je da Milan ne moze parirati Interovoj individualnoj kvaliteti.

Juventus se najvjerovatnije vraca u Serie A, mora se desiti cudo da se to ne desi.

Eno safete i Inter je tukao milana 4:3 ... vodio 4:1 ali glupi materazzi skinuo dres kad je slavio cetvrti gol i dobio drugi zuti...

<{POST_SNAPBACK}>

Nisam gledao tekmuz jr sam se vracao iz Sarajeva sa utakmice al citajuci izjestaje sa utakmice vidim da ih je Inter razbio...

To je napokon onaj pravi Inter, za koji ja navijam :D

Evo kako na utakmicu gledaju Stankovic, Ibrahimovic i Crespo

DEJAN STANKOVI

Eto.. Nije se odavno pisalo o Juveu :) Vratio se u Serie A prosle godine i dosta dobro odigrali. Ove godine su u LP i u dosta teskoj grupi su u kojoj ce se za prva 2 mjesta boriti sa Realom i Zenitom. Nadam se da ce ostvariti bolji rezultat nego prosle godine..

Sakupili su finu ekipicu, jos se malo trebaju uigrati i bice rezultata :)

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='265935' date='15.09.2008, 11:45']Eto.. Nije se odavno pisalo o Juveu :) Vratio se u Serie A prosle godine i dosta dobro odigrali. Ove godine su u LP i u dosta teskoj grupi su u kojoj ce se za prva 2 mjesta boriti sa Realom i Zenitom. Nadam se da ce ostvariti bolji rezultat nego prosle godine..

Sakupili su finu ekipicu, jos se malo trebaju uigrati i bice rezultata :)[/quote]

na zalost utakmicu nijednu od ove dvije nisam pogledao, ali prema izvjescima iz novina oba puta je juventus bio bolji ... i u 1. kolu protiv fiorentine u gostima kad je zavrsilo 1:1 je dominirao po novinarima i sad ovu kad je tukao udinese 1:0 (amauri) kod kuce ... veseli sto su fiorentina i udinese itekako opasni protivnici ;)
vidjet cemo kako ce sad izgledati to u ligi prvaka... real je jaci igracki, zenit je opasan ...

Jak je Juve ove sezone,ali ipak nedovoljno za naslov. Čvrsti su, disciplinirani, borbeni (tipični Juve) ali mislim da nemaju dovoljno kvalitetnih zamjena. Izostanak npr. Camoranesija i Nedveda ne mogu nadoknaditi, a to su im 2 jedina kreativna igrača u sredini. Odbrana također nije na najvi

[quote name='santakuruz' post='266204' date='15.09.2008, 18:00']Jak je Juve ove sezone,ali ipak nedovoljno za naslov. Čvrsti su, disciplinirani, borbeni (tipični Juve) ali mislim da nemaju dovoljno kvalitetnih zamjena. Izostanak npr. Camoranesija i Nedveda ne mogu nadoknaditi, a to su im 2 jedina kreativna igrača u sredini. Odbrana također nije na najvi

[quote name='omg-It's-BaroN' post='267357' date='18.09.2008, 08:49']wow pa i zenit bio bolji od juvea lol :D jedva 1:0[/quote]

Prvo ako je bio bolji sto nije pobjedio...

Drugo vidjet cemo kako ce Real igrati Zenitom... Edited by -BOZZ-

[quote name='-BOZZ-' post='267928' date='19.09.2008, 15:39']Prvo ako je bio bolji sto nije pobjedio...

Drugo vidjet cemo kako ce Real igrati Zenitom...[/quote]

slazem se u potpunosti... :) zenit je pun sebe,zeli igru.. i sve i jedan igrac leti za loptom maximum daje iz sebe,dok real citav hmm lezi na parama... i kazu ma *ebo loptu vise... ja imam i za prauncad na banci :D
pa ja... :D
A sad za Juve... nadam se da ce proci iz skupine kao pobjednik... :) a da real nece proci ni grupe... :D

lete oni maximum ko protiv CSKA :) izgubili 3:1 kod kuce :)

Juve ide lagano ali sigurno u Serie A.. Njihovi tradicionalni rezultati (1:0)...

Barone, pogledaj tamo sta sam ja rekao za Zenit i Juventus.. Juve je imao puno srece protiv Zenita, a Zenit je imao igru...

Real ne moze sebi dopustiti da izgubi od Zenita. Oni su najbolja ekipa na svijetu.. Gdje ce oni izgubiti?

a mogu samo od deportiva na pocetku sezone hhhhh :rofl:

Vjerujte da Real prolazi skupino vrlo lagano :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='268809' date='22.09.2008, 12:17']Juve ide lagano ali sigurno u Serie A.. Njihovi tradicionalni rezultati (1:0)...

Barone, pogledaj tamo sta sam ja rekao za Zenit i Juventus.. Juve je imao puno srece protiv Zenita, a Zenit je imao igru...

Real ne moze sebi dopustiti da izgubi od Zenita. Oni su najbolja ekipa na svijetu.. Gdje ce oni izgubiti?[/quote]

Zar real uopce moze izgubiti utakmicu?
pa zar oni nisu branitelji lige prvaka od prosle godine (aaa ne ipak nisu :lol: :lol: )

[quote name='Incubus' post='268984' date='22.09.2008, 16:26']Zar real uopce moze izgubiti utakmicu?
pa zar oni nisu branitelji lige prvaka od prosle godine (aaa ne ipak nisu :lol: :lol: )[/quote]

mozda Baron tako misli, ups ipak on je vjerni fan reala.. :lol:

[quote name='Incubus' post='268984' date='22.09.2008, 15:26']Zar real uopce moze izgubiti utakmicu?
pa zar oni nisu branitelji lige prvaka od prosle godine (aaa ne ipak nisu :lol: :lol: )[/quote]

haha :D

Eto Trezegay ozljedjen i pauza od 5 mjeseci ga ceka :( Al eto, bice malo vise prostora za Iaquintu i Amaurija koji su malo pokretniji od Trezegaya, al su takodjer jako ubojiti...

Sto se Real Madrida tice, o njemu se ne treba vise u ovoj temi pricati sve dok ne budu on i Juve igrali medjusobno. Ipak je to prevelik klub da bi dijelio temu sa jednim Juventusom ;)

Juve je kiksnuo protiv Catanie i prvo mjesto prepustio Interu kojeg toliko mrze. Bez Camoranesija Juve je poprilično hendikepiran kad je u pitanju kreativnost.

Juve je uvezao par losih rezultata i to mi ne mirise na dobro. Nikako onoj upravi ne treba oprostiti sto su doveli Ranieria umjesto Deschampsa koji je Juve uveo u Serie A, iako je imao -17 bodova u Serie B. Ipak, Ranieri nije mogao nista veliko postici sa Chelseaom u onoj sezoni kad je imao extra jaku ekipu, a Didi je uspio Juve uvesti u Serie A iako su otisli neki glavni igraci...

Evo sad vidim da se Ciro Ferrara spominje da bi mogao biti novi trener..

[quote]Juventus u krizi
Ranieriju se trese stolica

Slijedeća utakmice Lige evropskih fudbalskih prvaka biće ujedno i odlučujuća za trenera torinskog Juventusa Claudija Ranierija.

Nakon

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='273368' date='06.10.2008, 19:01']Mislim da nikad vise nisam molio Boga da Juventus izgubi, tj. da Real pobijedi..[/quote]

Ma nisu po meni neki kandidati... :(
najveca pogreska je bila otpustanje deschampsa...

i to sto su izvuceni da budu u grupi sa realom je takodjer stresno :rofl: