Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

Ajmo Svi Navijaci Juventusa Ovdje!!! :d

Recommended Posts

evo na ovu temu nek se jave svi navijaci talijanskog Juventusa :D
ja sam jedan od zescih, volim ih vise od... :) na znam vam ja cega :D daleko najdrazi klub u evropi su mi oni! :D
mnogi ce reci da je juventus najprljavija ekipa, jer imaju jaku podrsku sudaca, ali sta cete, mora se svijet nekako snaci... :))
po mom misljenju najjaca ekipa juvea bi isla ovako:
Buffon - Thuram, Zambrotta, Kovac, Cannavaro - Vieira , Nedved, Camoranesi, Mutu - Ibrahimovic i Trezegeut

na svim mogucim nogometnim igricama to je moja postavka kad igram sa njima :D a mislim da bi im to mogla biti najbolja postavka... :)

pozz svim juveovim fanovima, i bujrum!!! :)))

od 1996 godine jasam veliki navijac od juventusa i Ibrahimovic je vec legenda u tom klubu!

a sad je i doso viera ove godine trebaju sve da taru!!!!

Ja sam isto toliki fan juvea da vise volim da pobijedi nekad juve nego reprezentacija BiH :P
Mislim da ono i jest najjaca postava juvea samo bi ja maknuo kovaca i napravio nesto ovako

Buffon

Thuram Cannavaro Zambrotta

Camoranesi Emerson Vieira Nedved

Mutu

Ibarahimovic Trezeguet

Mozda izgleda malo ofenzivnije ali ustvari nije jer ja mislim da ce svakoj momcadi biti tesko probiti zid dvojice najboljih defenzivnih veznih emersona i vieire.
Idemo juve ove sezone po duplu krunu!!!

imas pravo isak, jaka je i ta postavka, a moze se ponekad umjesto Mute :D ubaciti i Del Piero, koji jos nije za otpisati :)
A ove godine bi mogo juve lapiti duplu krunu, iako i Inter i Milan imaju vise igraca dobrih igraca, od kojih su svi dobri, i skoro za svakog imaju dobru zamjenu, dok juve bas i nije takav... ali i bez toga cemo dignuti i ligu prvaka i Serie A :) imamo mi suce :lol::lol::lol: :lol:

evo Juve prvi na tabeli! 4:0 protiv Empoli kaze sve. Inter izgubio a Milan 3:1 pobjedijo

Trezeguet dao 2 gola Vieri 1 i Camoranesi 1

Trezeguet je prosle godine falijo juventus protiv liverpoola. Ibrahimovic je dobar napadac ali nije tako opasan pred golom ko Trezeguet.

ove godine ce biti svacega, ja bi samo volijo da Bayern sataru!!

Jedan komentar sa eurosport.com na utakmicu Empoli:Juventus

"Ibrahimovic just toying with Empoli's defense." :))
Mislim da juve ima jak jak napad i da tu ima zamjena puno. Obrana onako onako ali bojim se da u vezi fali jos koji virtuoz da da zadnji pas osim nedveda ali bice dobro ne bojim se ja:)
Inter izgubio od palerma buahahaha:) :D

Sinoc je Brugge pao 2:1 a mogao je i 5:1 sta su ispromasivali prilika, ali kad bozo susec kaze da juventus izgleda mocno na terenu onda u to vjerujem 100 % samo je Vieira dobio bezze 2 zuta odnosno crveni pa ga nema u slijedecem kolu protiv rapida ali jebes rapid ionako pada na delle alpiu

ma mogli su i da vise od 5 golova da zabju, samo je juventus igro a golman je spasjo bruegge da ne popuse vise od 2:1.

Vidlo se opet da Ibrahimovic i Trezegeut su najbolji u napadu, samo jos da Ibrahimovic malo opasni pred golom i da daje golove a da se ne igra samo sa loptom.

evo danas opet 2:1 pobjeda u ligi i dva pojena ispred florenca, milan opet izgubjo.

del piero dao 2 gola, ibrahimovic nije igro, dobijo pauzu.

ma ljudi juventus satre sve, prvo rapid 3:0 a juce inter 2:0

joj ja za malo 1000 euro da nisam dobjo tri utakmice od 15 nisam imo ...

Predi na www.inter.it  :D

<{POST_SNAPBACK}>

A dje cu navijati za ekipu koja je svake godine prvak u augustu i septembru kad dovodi milionska pojacanja i onda opet nista na kraju... :P

A dje cu navijati za ekipu koja je svake godine prvak u augustu i septembru kad dovodi milionska pojacanja i onda opet nista na kraju... :P

<{POST_SNAPBACK}>

Nemogu od ovih sto pokradose i kupise sve... Naravno mislim na Milan i Juventus <_<

Nemogu od ovih sto pokradose i kupise sve... Naravno mislim na Milan i Juventus  <_<

<{POST_SNAPBACK}>

pa sta ces ... vi trosite na igrace... ovi moraju na suce ... vazno je ko ima vise zvjezdica na dresu :D

Budo bujrum :D

IsakE, pusti ti silica :D Moggi je sam to sve narikto da Juve izbace, Galliani da Milanu dadnu -8 bodova (ako se ne varam), Laziov predsjednik takodjer narikto da idu iz minusa kao i Fiorentinin predsjednik jer Inter drukcije ne bi mogo do naslova. Zato je Juve izbacen u Serie B, jer da je osto u Serie A osvojio naslov :D Vrlo jednostavno :) ;)

Budo bujrum :D
IsakE, pusti ti silica :D Moggi je sam to sve narikto da Juve izbace, Galliani da Milanu dadnu -8 bodova (ako se ne varam), Laziov predsjednik takodjer narikto da idu iz minusa kao i Fiorentinin predsjednik jer Inter drukcije ne bi mogo do naslova. Zato je Juve izbacen u Serie B, jer da je osto u Serie A osvojio naslov :D Vrlo jednostavno :)    ;)

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:

Joj bio bi mi uzitak gledat Juventus ove sezoni u 1. ligi a pogotovo u utakmici sa Interom, nesmijem ni zamisliti, sta bi im Inter izradio :D

:lol:

Joj bio bi mi uzitak gledat Juventus ove sezoni u 1. ligi a pogotovo u utakmici sa Interom,  nesmijem ni zamisliti, sta bi im Inter izradio  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ma nista onda gledaj snimke od prosle sezone :lol: :lol:

Odlican start Juventusa. Sokantno mi je ovo da jos nisu spremni fizicki da idu ukorak sa ostalim drugoligasima, primili su gol sa igracem vise. Gol za Juve dao Paro.