Jump to content
Remzudin

Paranormalnost

Recommended Posts

Sve mi je jasno al boga ti ljubim kako da ja napravim trokut od lancica ako mi je omotan oko velkog prsta? :O

Ja sad ne znam je li to nešto do tebe ili sam ja paranenormalan? :scratchhead:

ok jos jednom ( zadnji pu )

Uzmi Lancic u oba Ruke i drzi ga sa na svakoj strani sa Palacom i Kaziprstom.Onda rasiris Lancic da izgleda kao trokut,i onda gurnes Palac

lijevo/desno u Trokut i omotas ga na svakoj strani 1 put.

Onda lezi i drzi Ruke tako,kao da Aminas.

Previsak mora stojati na desnoj Strani od Glave i nesmi dirnuti celo.

Kada sam ja iznio svoje mišljenje o ovome, neki su se ovdje smijali, a ovaj je sada samo potvrdio ono što sam ja rekao.

Samo što se je ovaj malo više uživio, pa sebi umišlja da avioni padaju, potresi i vulkani, kao i tsunamiji se dešavaju i ljudi umiru baš zbog tih njegovih aktivnosti, te time sebi želi dati na značaju.

Ne, on je na jednom veoma amaterskom nivou po pitanju svoje rabote, jer neke prirodne procese i tehničke kvarove pripisuje svojim moćima, što nema veze s vezom, jer na to nitko ne može utjecati, osim Jednog.

Edited by Legionar

Legionar to je svima jasno da je remzudin malo paraNEnormalan :) Jedinstven primjerak ikad u mom zivotu. Znam svakavih osoba ali remzo je daleko najcudnovatiji :)

Kada sam ja iznio svoje mišljenje o ovome, neki su se ovdje smijali, a ovaj je sada samo potvrdio ono što sam ja rekao.

Samo što se je ovaj malo više uživio, pa sebi umišlja da avioni padaju, potresi i vulkani, kao i tsunamiji se dešavaju i ljudi umiru baš zbog tih njegovih aktivnosti, te time sebi želi dati na značaju.

Ne, on je na jednom veoma amaterskom nivou po pitanju svoje rabote, jer neke prirodne procese i tehničke kvarove pripisuje svojim moćima, što nema veze s vezom, jer na to nitko ne može utjecati, osim Jednog.

Bravo majstore ,   zna se ko zna buducnost ,   a, ako ovaj himzaga dobije na lottu , mene zovite konj..

Sinoc sam prije nego sto sam otisao spavati,aktivirao svoj Proces.

Koristio sam jednu skroz jevtinu 333 Narukvicu od Zlata i drzao sam Proces za 3 Minute.

Po mom racunu trebao bi za 48 Sata biti jedan Potres od jedne Jacine od 7,9.

po sto neznam gdje,biram ovaj put sjevernu Belgiju.

Ako sutra ne dobijem svoje 20 000 000 €,pripremio sam osvetu,ali to ja ovde vama necu reci.

PS: Veceras cu koristiti srebreni Lancic i skincu za 10 dana jedan Dreamliner sa neba.

Edited by Remzudin

gdje se mogu kupiti te narkvice i kako se zna koja je koja ... imas li gdje kakvo upustvo ? 

• Upvote 1

Inace i posao koji Radim je posmatranje ljudi zapazanje promjena i pratnja ljudi zaostalim u razvoju...
I nemoze me brzo nesh iznenaditi..

Renzudine ti so druga osoba posle mog jednog bivseg StO me maximalno zbunjuje i bez rijeci ostaje...

Al Hajd mene uvjeri u ovo sa lottom!!! Hajd meni dosta i jedan milioncic i Pola cu dati za djecije domove u Bih .... Hajd et nam sevapa Edited by EcI PeCi PeC

sad imamo i milionere na forumu,a gdje gube vrijeme...ja sve reko necu obracati paznju al je svojim nastupm i Americke rezisere spustio na dno....

gdje se mogu kupiti te narkvice i kako se zna koja je koja ... imas li gdje kakvo upustvo ? 

nemoj mi sad reci,da nisi u stanju Kupiti narukvicu ili Lancic ?

Dadni ti svojoj Zeni 50 Maraka,pa ces viditi kako to ide.

Inace i posao koji Radim je posmatranje ljudi zapazanje promjena i pratnja ljudi zaostalim u razvoju...
I nemoze me brzo nesh iznenaditi..

Renzudine ti so druga osoba posle mog jednog bivseg StO me maximalno zbunjuje i bez rijeci ostaje...

Al Hajd mene uvjeri u ovo sa lottom!!! Hajd meni dosta i jedan milioncic i Pola cu dati za djecije domove u Bih .... Hajd et nam sevapa

O.K u redu,haj da vidimo sta ce na kraju izaci.??? - i ja sam malo neugierig auf mich selbst.

Test sam zavrsio i bio je identican raspored kao sto sam i u D.A pokazao.Taj Experiment je izgledao ovako 

l.jpg

Po sto se ti nalazis u CH,a svi ostali u BiH,mogu se slobodno otpustiti,da nema Teorije,da cu Jackpott s nekim drugim podilti.

Ovaj put sam Egoistican i nedam nikom nista i necu djeliti nikakvu Sadaku.

U 22:00 H je izvucenje a sad su zatvorili svi Annahmestellen,i mogu sad komotno reci na koje Broje sam se koncentrisovao

i to su bili

2.- 10.- 11.- 16.- 37.- 40. zZ 29.

...ali po sto ja znam da moja Aura ima negativnu Frequenciju,postoji veca Sansa,da ce njima crkanti Masina !!!!

nemoj mi sad reci,da nisi u stanju Kupiti narukvicu ili Lancic ?

Dadni ti svojoj Zeni 50 Maraka,pa ces viditi kako to ide.

ne razumijem ... ja sam mislio da ne mogu obicne narkvice ... jer sam procito da ti spominjes neke brojeve ... 

ne razumijem ... ja sam mislio da ne mogu obicne narkvice ... jer sam procito da ti spominjes neke brojeve ... 

steta sto nemam talent za Telepatiju,jer za trenutno neznam,dali mi tu glumis da si mutav ????

Informiraj se,sta oni stampani brojeve kod Zlata znace.

Imaš li kakvih trava il' meda za impotenciju, trebalo bi jednom didu ovdje varćak ? Ili da ga on stavi u ruke pa da proba zavrtit ? 

Evo jedna Alternativa za oni koji nemaju Novca platiti Doktora i za oni koji su izgubili

Nadu da ce ikad ozdravti,i sta Hodza nije uspio.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedna od navisi koristni procedura u Balkanu.
Zadnja mogucnost ako Doctori u Bolnici nemaju sance,da bolestnik ozdravi.

1. Bolestnik mora dati Majcu ili Kosulju,koju je nosio 24 Sata,i ne oprati.
2. Jedna muska Osoba (ne Zensko) mora bolestniku sa Makazama osici iz lijeve strane Glave par Kosa (najmanje 13 Dlaka). Procedura se zove "Nastrehivanje"
3. Jedna zenska Osoba mora topiti Olovo na Kaski,i to vrelo Olovo sipati u Lonac ledene Vode;i ne dirati za 10 Minuta.
4. Posle 10 Minuta,kvasi te jednu Krpu u toj Vodi i Operite bolestniku,-Vrat,Celo i ljevi Obraz.
5. Stavite onda: Dlake u tu Krpu,i onda u Kosulju ili Majcu.-Jedno Djete od 10 Godina mora vam dati jedan Kamen.
6.Taj Kamen stavite u Kosilju i zamotaj te sve.-Onda to sve bacite preko krova od Kuce,i tamo gdje taj Paket pane,mora se zakopati u Zemlju.

Ako Bog da,i sve ide kako treba,osoba bi trebala ozdraviti za rok 24 Sata.(bez obzira od Bolest)

Paranormalni izrad za ljubav

----------------------------------------------------------

Kako moze Djevojka ili Momak osvojiti Ljubav,gdje inace u realnost nema sanse.?

1.Napisite jedno Pismo otoj Osobi,koje bi te voljeti dati da procita.(..ali ta Osoba nece to Pismo nikad u ruke dobiti da cita)

2.Zadrzi to Pismo za 2 Minuta kod vaseg Srca i drzi sa obi ruku.

3.Puhnite 3 pute to Pismo i motajte to kao jedan Kotrljaj sasvim usko.

4.Onda uzmite Upaljac i podpalite to Pismo da poce goriti,ispuhnite vatru ali mora biti zerava da to Pismo izdimi. ("Mora nestati najmanje 3/4 od Pisma")

a ostali rest,mozete na vas nacin unistiti

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zastita od Carke i Kletve

Po Informaciji od staresine,cuo sam da je najbolje:

uzeti jednu Zihernadlu (Sicherheitsnadel-Bos: Spena) staviti i zakacti unutra u ljevu stranu od Jakne,Majce ili Kosulje.
Treba je nositi 2 sata i onda je Baciti u Potok ili Rijeku.
Dovoljno je ako se ta Procedura ponovi svaki 3 Mjeseca 1 put,da neutralisira svu negativnu energiju.

Edited by Remzudin

tako je i ona ciganka Hajra suradjivala sa dzinima sejtenima i tim djavolima pa se objesi zena,progonili je,iti se igras vatrom...

Ma daj Ikse on se zafrkava tu, ako je fakat ozbiljan oko tih gluposti i izmisljotina babetina kao i kod Hajre i treba se objesiti

hmm ili upozoriti ili zatvoriti ili biti normalan a ne paranormalan..

• Downvote 2

Dje Pacifik H.  da donese kompresor ,da napiri Rifeta ?!      :)   

Pacifik , ako budes donosio kompresor ,ponesi ona crivad sto se guraju u nozdrve !   

A, ti Remzo ,, kolko ces dati nama , tvojim sugovornicima sa foruma ,ako roknes  6  na lottu  ?                  Neboj se nema nas puno , mozes nas na prste nabrojati  :)   svakom das po 10 ,000€    i mi ce mo biti zadovoljni ,  X_MEN-u  ne moras davati nista on je ionako pun ko brod  :)   , samo nama sirotinji udjeli ..  hahahahhaha

Lik je 100% ozbiljan. Ima na desetine foruma od 2009 gdje pise iste gluposti.. Znaci od 2009 je ovako para(ne)normalan.. Zezancija je prosla, treba covjeku ozbiljno reci da mu nisu svi kod kuce!!! :)

tako je i ona ciganka Hajra suradjivala sa dzinima sejtenima i tim djavolima pa se objesi zena,progonili je,iti se igras vatrom...

Ja tu Ciganku neznam i nisam nikad cuo za nju,ako se to stvarno bilo desilo onda ona nije bila u emocijalnoj stabilnosti.

Tko se bavi Magijom,mora obavezno svoje Emocije imati metalno u kontroli.

Jedan dodir sa Paranormalnosti uzburljava automaticno u Insani te Emocije;-bez obzira iznenadno ili namjerno.

Tko namjerno trazi dodir s nepoznatnim Silama,mora biti odlucen i drzati se disciplinovano svom cilju.

Prije su se Russi i Amerikanci konkurilali u paranormalno Prostoru,ali nisu zbog financijskog Razloga uspjeli,jer nisu

svojim Parlamentima pokazali positivne Resultate.

Ja sam privatno nastavio tamo dalje,gdje su oni prestali i nasao sam za sebe put.

I