Jump to content
Remzudin

Paranormalnost

Recommended Posts

Remzudine, uzmi dvopek, sjedi na vrucu jelovu dasku i poji koru od nara, od toga ako te ne prodje...

• Upvote 1

vi ste mi cudni !!! o.k dobro nema veze,nazad na temu

.Kad lezite na podu i drzite Lancic vise Galve,nesmi mahtijati nego mora biti mirno.

Ako koristite 585 Zlatni Lancic onda vodite racun da ce za rok 24 sata biti jedan Zemljostres ili ce jedan Vulkan explodirati.

.Ako koristite Srebreni Lancic 925 onda more se manipulirati jedna tehnicka osteta.Zavisi o cemu ste mislili.

To moze biti da se pokvari TV,DVD,Sporet ili Vesmasina,cak opasno Gasboiler.

Moj specialitet je rusenje putnicki Aviona u Russiji s tehnickim defektom.

.A udate Zene imaju najvecu efektivnost sa jeftinim zeljeznim Lancicom,i mogu ubiti svoju Svekrvu,ako misle na nju.

8ymuhyre.jpg

Momce,ja sam studirao Voodoo iz Afrike i ja ne trebam nista od tebe.dovoljna za mene je ta Slika.

Imao sam positivne resultate na Politicarima i mogu ti reci,da ja tvoje Ruke mogu sa Iglama tako

ukociti,da nemozes vise u Krevetu drkati.

jel jasno ?

Momce,ja sam studirao Voodoo iz Afrike i ja ne trebam nista od tebe.dovoljna za mene je ta Slika.

Imao sam positivne resultate na Politicarima i mogu ti reci,da ja tvoje Ruke mogu sa Iglama tako

ukociti,da nemozes vise u Krevetu drkati.

jel jasno ?

a hocel`moci u wc-u?

• Upvote 2

.Kad lezite na podu i drzite Lancic vise Galve,nesmi mahtijati nego mora biti mirno.

Ako koristite 585 Zlatni Lancic onda vodite racun da ce za rok 24 sata biti jedan Zemljostres ili ce jedan Vulkan explodirati.

.Ako koristite Srebreni Lancic 925 onda more se manipulirati jedna tehnicka osteta.Zavisi o cemu ste mislili.

.A udate Zene imaju najvecu efektivnost sa jeftinim zeljeznim Lancicom,i mogu ubiti svoju Svekrvu,ako misle na nju.

Imam ja na uhu halku (sedamnaesku) moze li se sa njom sta?

• Upvote 1

Ti studirao vodoo a ja se bakljam elektronikom. Ja tebi mogu pokvariti taj comp sa kojeg pises pas onda rusiti avijone a nes moci procitati ta tvoja "djela".... sta ces onda???
  • Upvote 2

Ove dvije recenice odvaljivaju, frcaju mi plombe iz zuba.

.

Sad i ja preupitati Moram...
Stark citam ove tvoje postove i Ono bez rijeci... Jel ti ovo stvarno ozbiljno mislis?? Ono vjerujes u ovo StO pises?

Fakat svakva cvjeca u bozijoj Basti. :D

I heej u vezi drkanja... De da ti posaljem par slika od poneki sa foruma... He he Edited by EcI PeCi PeC

Sad i ja preupitati Moram...
Stark citam ove tvoje postove i Ono bez rijeci... Jel ti ovo stvarno ozbiljno mislis?? Ono vjerujes u ovo StO pises?

Fakat svakva cvjeca u bozijoj Basti. :D

I heej u vezi drkanja... De da ti posaljem par slika od poneki sa foruma... He he

Sa tvojim Komentarom su mi dokazala,da i ti samo sjedis i cekas poklone.

Pazi: ja ne vejrujem,- nego ja znam

Prvi put sam u Cazin.net,ali nepravim Experimente prvi put.Nebi ja ovde pljucao ako nebi imao Dokaze.

Startovao sam s tim nadnaravnim Operacijama 01.06.2009,prije toga sam u tajnom tragovao i dosao sam do

Rezultata da to funkcijonira.( ne uvjek i svaki put;- ali funkcijonira )

To je bilo davno i ja to nisam sa svojim misljenjima opazio,kad su kod nas bile Staresine na Kahvu,pala je jedna

Rijec o "zapalenje Zelja" To je bila jedna stara ritualna Igra,koje su samo Cure radili,da mogu osvojiti

jednog Momka gdje po normalnim uslovima,nebi se imali Sansu da ga osvoje;kamol zaljubiti. ( detaile znam )

Eh....preskocimo vreme

Ja sam taj Ritual,.............................posle vjezbanja i testovanja...........malo drugacije Modificirao.

Nisam imao razvijem smisao za pamet ili glupost,nego sam isprobao na nacin " haj da vidim sta ce biti "?

Da budem 100% siguran da to nije bio jedan paradoxan Slucaj,morao sam paar puta Experimentirati.

Po sto nemogu biti svukud,da vidim hoceli se kod te Osobe njesto desiti,odlucio sam se da svoje

Experimente izvrsavam na Osobe koje su poznati u Svijetu i znam kad bi se njima nesto desilo,da bi to

cuo i video na vjestima u TV.

Bavio sam se tako intensivno s tim,da mogu tacno reci,tkome ce se sta i kada desiti 20 Dana unapred na Minutu.

Evo imam paar primjera

l.jpg

l.jpg

l.jpg

l.jpg

l.jpg

l.jpg

ok dosta 

sad znate zasto je Grca propala !!-a za druge da ne pricam.

......ah samo da znate...u Balkanforumu sam napravio davon isto jedan Experiment,gdje sam Narodu tamo

datailno na Dan rekao unapred,kada ce biti Gen.Ratko Mladic uhapsen.

pogledajte malo u mojoj Galleriju,tu ce te isto naci.

http://www.myspace.com/556313433/photos

Ja sam saznao isto,kako da saljem svoje Moc kruz Kompjuter i Internet.

Imaš ti nekakve moći da mi pošalješ eura iz Švabije ?

I to što kažeš, ja razmišljam da mu pošaljem svoju sliku. Inače sam dlakav po guzici pa da on vidi kako i šta, da se riješi taj problem :D

I to što kažeš, ja razmišljam da mu pošaljem svoju sliku. Inače sam dlakav po guzici pa da on vidi kako i šta, da se riješi taj problem :D

Nije li te ipak strah da ti produzetak ledja zavrsi kao neki od ovih gore "momaka" sa slika?

Remzudine, de vidi hoce li Dzeko u Inter ili ce u Atletico Madrid? Al nemoj ga sad zafrknut sa tim trouglovima.... Vazi?

Nije li te ipak strah da ti produzetak ledja zavrsi kao neki od ovih gore "momaka" sa slika?

Strah me jedino da to nije neko od naših s foruma pa nas istrolla xD

decki vi ste sazrijeli slucjevi za remzu,on uziva cak je i smiren a vi nervozni koliko vas pronalazi hehe...

Ja bih covjeku rek'o da ide kod hodze, ali to bih mu ja najmanje ovdje trebao reci.

Ima moc da prica ko google.translate :D

Ovo je prva stvar koja je i meni pala na pamet, kada sam pročitao uvodni post. Paranormalno.

U njemackoj se imenice pisu velikim slovima.. Posto znam deutsch pricati i gramatiku sam nekad znao kompletno. Tako on tacno doslovno prevodi sebi.. Nije google translator...