Jump to content
Remzudin

Paranormalnost

Recommended Posts

On ce iskoristiti svoje moći i napraviti forum AcazinNet

• Upvote 3

Koristim to svaki dan i isprobavam stalno drugi variante iz drugi Zemalja.

Najvise su Politicari iz cjelog svijeta moja Meta za gadzanje.

Znaci ti imas moc da unistis ove entitete a neces. Sta trebamo uraditi da bi nam ti to omogucio o vrhovni vođo 

Znaci ti imas moc da unistis ove entitete a neces. Sta trebamo uraditi da bi nam ti to omogucio o vrhovni vođo 

joj Allahu,- jesi li ti smotan........ili sta ?

uzmi samo Lancic i aktiviraj svoju paranormalnu Moc.(ako se bude aktivirala)...i onda radi sta hoces.

.........to je sve

ja sam svoje paranormalne moci otkrio u 16oj godini u Feniksu(stari disko u Cazinu)......pijem ja i pijem(popio sam sigurno 2dl votke :-)  ) i oko 3 sata ne ide vise da si kruh...ja onu tonik-votku nagnem a ona odma`nazad.......i onda odjednom ja pogledam u lancic od jedne cure sto je stajala kraj mene i tu me nesto otrese....kad sam se opet okreno konobaru ko da citavu noc nisam nista popio....samo poreni....eto kako tad tako i danas....dok ne pocnu oni u crnim majicama hodati po kafani i presipati iz staklene u plasticnu casu i istjeravati napolje ja tu svoju paranormalnu moc maksimalno koristim

• Upvote 3

joj Allahu,- jesi li ti smotan........ili sta ?

uzmi samo Lancic i aktiviraj svoju paranormalnu Moc.(ako se bude aktivirala)...i onda radi sta hoces.

.........to je sve

Epic :D

Edited by bull
  • Upvote 1

evo nasao sam kratku verziju

O.K - sad pazi te dobro,sta vam kazem !!!!!

Ako netko od vas misli,da isprobava taj Experiment,onda radi svak na svoj Racun i Odgovornost.

Znajte,- ako se stvarno slucajno desi da se netkome isto aktivira Fenomen,onda ce biti Aktiviran za uvek dok ste zivi.

28.11.2012., 22:12#179

Sve mi je jasno al boga ti ljubim kako da ja napravim trokut od lancica ako mi je omotan oko velkog prsta? :O

Ja sad ne znam je li to nešto do tebe ili sam ja paranenormalan? :scratchhead:

Moze mi neko reci,tko je vec isprobao ?

utorak, 08. jan 2013, 16:17 -> 16:24

Zemljotres u Knjaževcu

U okolini Knjaževca registrovan zemljotres jačine 4,1 stepen Rihterove skale.

Republički seizmološki zavod registrovao je u 15:18 časova potres u okolini Knjaževca, jačine 4,1 stepena po Rihteru.

Zemljotresi ovog intenziteta obično ne mogu da izazovu oštećenja na objektima.

08. 01. 2013. -  Izvor: Tanjug

Zemljotres pogodio severozapadnu obalu Turske

Zemljotres jačine 5,7 stepeni Rihterove skale pogodio je danas severozapadnu obalu Turske, saopštio je američki geološki institut, i za sada nema podataka o eventualnim žrtvama i materijalnoj šteti

jpeg

Epicentar zemljotresa bio je na 95 kilometara jugozapadno od grada Čanakale, na dubini od 10 kilometara, osetio se u Istanbulu i istočnije kao i u grčkom glavnom gradu Atini, preneo je Rojters.

Atinski geodinamički institut saopštio je da je zemljotres pogodio područje na 40 kilometara od obala grčkog ostrva Lemnos.

Predstavnik policije u Lemnosu izjavio je britanskoj agenciji da nema podataka da li je u zemljotresu možda bilo povređenih ili štete.
"Bio je veoma snažan potres, iako je epicentar u moru", rekli su atinskom institutu.

U zemljotresu jačine 5,9 stepeni koji je pogodio Grčku 1999. godine poginule su 143 osobe.

U svakoj nesreci ima i nesto pozitivno.. Bar cemo znati gdje se u svijetu i kad desavaju seizmicke aktivnosti :)

Znaci kad bude kakav zemljotres kod nas i neko pogine da tebe nadjemo i nalomimo te ? 

U svakoj nesreci ima i nesto pozitivno.. Bar cemo znati gdje se u svijetu i kad desavaju seizmicke aktivnosti :)

Ako nista dobro cemo se nasmijati, jer me nas kolega Remzudin najbolje nasmijava poslije Vikinga :D

ee,  sad.    ...samo sto sam se ufuro da ces ti da nam budes vrhovni vrac (merlin al ne dino ) , ti govoris kako gripas -    de care kad mores prouzrokovati zemljotres u Grckoj , napravi da gripa ode

nemoj nam te price -

mi hocemo stabilnog vodju ,koji ne place ,ne gripa  _    vodju koji se je rijesio insanluka 

haj,   pa ce mo krenuti ispocetka

de vako -   nek picasso uplati u petak lotto ili euro milione  - a ti se nategni i koncentrisi kolko god mozes da cojk dobije koji milijoncic _      morel ovO ?  

e, ako ti ova fora upali bices nam Babo ruco, Tito ,Reiz  ...   ma nosicemo te na rukama 

ps. Remzo da tvoje djevojacko ime nije slucajno HAARP ? 

sp.  zeleni caj i med cine cuda kad coek`gripa 

• Upvote 1

Kad te uhvati gripa i boli glava bitno je da uzmeš zlatni lancic i okrenes oko palca i napravis trokut, proci ce te sve a osjetit ces neku energiju i toplinu po tijelu. Ta toplina, to si upišao

• Upvote 2