Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Nova mobilna verzija cazin.NET portala

Recommended Posts

Danas smo pustili u rad novu verziju mobilnog portala. Molim Vas da nam ovdje napišete neke greske koje primjetite. 

Napisite i sta mislite o istoj i sta bi da se još doda. 

cazin.NET team

• Upvote 1

Na prvi pogled je ok. Pregledno i jednostavne boje. Slike su tu, takodjer kategorije pregledne.. fejs komentari su tu. Sta jos covjek treba :) Sent from my gugl mobač
  • Upvote 1

vodilja nam je bila upravo jednostavnost ... hvala na komentaru ... 

Odlično, svidja mi se ova jednostavnost. I kategorije su po mom ukusu da izaberem sta mi se cita. Samo napred. :)

• Upvote 1

http://m.cazin.net/

e nek ste je promjenili bilo je i vrijeme zbog vas sam na mob bio stavio da mi opera vise ne otvara mobile stranice

a dobra je

samo ne znam sta je ovo na kraju dole sto se ne smije klikati :P

Guest

Hmmm katastrofa, moram priznati. Ili sam katastrofa ja što ne znam to namjestiti. Uglavnom, Cazin.net mi na Androidu uopće ne dopušta zahtjev za klasičnom web lokacijom, da mi otvori normalno web sajt preko preglednika i uvijek mi gura mobilnu verziju iako je ne želim.

To je po meni manjak, jer ne želi svako gledati mobilnu verziju.

P.s. dešava se sa instaliranim default preglednikom i Chromom... Mozillu nisam ni isprobao.

Ja sam pokušao preko tableta ulaziti i uvijek mi otvara mobilnu verziju i zivcira me.

Na svom mobilnom uredjaju podesi da dajes prioritet web verziji u odnosu na mobile. Koristim Operu na Androidu i u postavkama sam stavio tako i otvara mi web.

Neradi kako bi trebalo!!!

Kod mene na Iphone (moguca samo mobina verzija otvaranja stranice) od 09.01.13 nema novih vijesti (prva je ona sa Balotellijem)!!!

Gdje je zapelo???

Pozdrav!!!

Danas smo pustili u rad novu verziju mobilnog portala. Molim Vas da nam ovdje napišete neke greske koje primjetite. 

Napisite i sta mislite o istoj i sta bi da se još doda. 

cazin.NET team

meni je desktop verzija preglednija i kad stisnem dole za normalnu verziju stranice opet me baci na ovu mobile verziju pa bi bio zahvalan da ispravis to :)

Neradi kako bi trebalo!!!

Kod mene na Iphone (moguca samo mobina verzija otvaranja stranice) od 09.01.13 nema novih vijesti (prva je ona sa Balotellijem)!!!

Gdje je zapelo???

Pozdrav!!!

ispravljena je greska sada se vijesti redovno osvjezavaju ... 

meni je desktop verzija preglednija i kad stisnem dole za normalnu verziju stranice opet me baci na ovu mobile verziju pa bi bio zahvalan da ispravis to :)

bit ce uskoro ispravljena i ova greska ... 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24065
    • Total Posts
      378359