Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

odmor u bih

Recommended Posts

hehe pa naravno, neki su pjevači  snimili i opjevali pjesmu o bosni pa mi bosanci i ne idemo iz nje, rijeto kad da i obiđemo drugi kanton

Ranije sam u Bih provodila svaki skoro slobodni dan ... sad nisam bila u Bih od 2010 juna mjeseca :D pozeljela sam se ali ako Bog da otici ce se nema ljepse od Cazina nasega 

Ranije sam u Bih provodila svaki skoro slobodni dan ... sad nisam bila u Bih od 2010 juna mjeseca :D pozeljela sam se ali ako Bog da otici ce se nema ljepse od Cazina nasega 

Kakav Cazin kakvi bakraci!? Jesil ti ikad bila u Liskovcu?  :blind:

• Upvote 2

Kakav Cazin kakvi bakraci!? Jesil ti ikad bila u Liskovcu?  :blind:

Opet vi hocete svoju autonomiju :D haha nisam bila u Liskovcu gdje je to :P 

Tesko mi se integrisati u vode koje danas teku pa se i ne osjecam nesto lijepo vise u svom rodnom gradu tako da rijetko i idem u bosnu. Kad odem umorim se samo i treba mi 3 mjeseca da dodjem sebi. Osim u Sarajevo kad odem.

To ti je selo u Cazinu, asfaltirano.

Haha salila sam se ja za Liskovac da ne znam gdje je :D asfaltirano mi bas ne pomaze puno Ogresevic je sve asfaltirao :P :) ipak i mi pripadamo Liskovcu gore dizemo rodni list :P 

Znam da znas, to je bilo ironicno :D Ogresorr je asfaltirao svako selo a to što mu je centar pun rupa cim maknes s glavne ceste Veliko Bradonju ne zanima 

mislim da cu ove godine to jest 22 dec, u Cazin ako ne bude bas velika zima i snijeg..

Obavezno makar jednom godisnje. Ove godine smo se vozali malo po Hercegovini. Poslje "lijepe nase" obisli Trebinje, Gacko, Bilecu, Stolac, Mostar cak smo stigli i na Ruiste, Bunu/Tekiju.

a idem barem jednom godišnje ono na duže...a na ćevape u bišće češće ....u dva mjeseca

Ha obavezno svaki put kad dođem u BiH odem do Mostara grada ;D volil taj grad..
Jajce, Banjaluku, Travnik , Tuzlu, Sarajevo sam stigla obići ove godine...

Sljedece vidjet cu sta ce biti zanimljivo ... Svaki put koliko god da dođem , malo mi je...za obići sve sto zelim...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Umor u Bosni bi se tema trebala zvati.Al hajd bar malo dusu odmoris ako nista drugo.Vidis ono sto ti je drago.

Ja inace ne volim putovanja.Idem negdje samo kad moram tako kad i dodjem u BiH izvor i usce Cajinog potoka su mi granice.

Al haj more se trpiti ako je negdje u Evropu otici.Inace digo bi ogradu oko nje.Nit mi iz nje nit ko u nju.