Jump to content
Sign in to follow this  
picasso

Alen Halilović

Recommended Posts

Posted · Hidden June 12, 2013 -
Hidden June 12, 2013 -

Halo spameri!

Ostavite ovu temu na miru, otvorio sam novu temu o Jugoslaviji gdje ćemo  nastaviti prepucavanje.

Guest

Prebacio sam sve postove koji nisu vezani za Halilovića na ovu temu http://forum.cazin.net/topic/25655-jugoslavija/ pa tu nastavite o Jugoslaviji.

Po meni je Halilović stariji odradio odličan posao što je sinu dozvolio gostovanje u emisijama, da se razmaše izjavama i sl., što je na kraju privuklo veliku pozornost na ovog momka (a ne samo njegova igra na terenu). Sad se priča da vrhunski klubovi daju za njega i do 15 miliona eura!

Edited by Namik Šepić

pa to je i glavni razlog sto je zaigro za hrvatsku reprezentaciju ... jer to je mu omogucio dinamo odnosno mamic ... 

al u svakom slucaju zelim mu sve najbolje ... 

Alen Halilovic potpisao za Barcelonu. Dinamu 10mil evra + 5mil nakon nastupa u provom timu....

Alen ce od ljeta trenirati sa B timom Barcelone

Guest

Halilović je u španskim medijima top vijest danas, što se tiče Barcelone. Marca, As, El Mundo, Sport, ma doslovno svi prenose vijesti o "hrvatskom čudu od djeteta". Mislim da je transfer već okončan iako nijedna strana to nije potvrdila.

U ovom trenutku odlično pojačanje za Barcu, ali ne smije on zaboraviti da Barca u svom pogonu i na posudbama ima puno bolje igrače od njega.

Z0AsyPR.png

ULjqaCd.png

9HjRs3t.png

Guest

Index barata ciframa od 10-15 miliona sa varijablama, na kraju se ispostavilo da je mali otišao za nepuna tri miliona eura u Barcelonu i da će na kraju Mamić dobiti možda još dodatni milion zavisno od uspjeha i brzine ulaska u prvu momčad. Tako jeftino je plaćen nakon svih onih silnih medijskih natpisa kako će otići u Englesku i za 15-ak miliona.

Svaka čast Andoniju na odrađenom poslu.

Problem bi Haliloviću jedino mogla biti prilagodba, jer sigurno neće biti najbolji igrač u ekipi, a mali je već naviknut na to da mu se sve servira unutar ekipe, a pritom ne mislim na igru, već na to da je uvijek bio privilegovan za razliku od ostalih kolega. Toga u Barci nema i vrijeme mu je da počne raditi, jer balkanski mentalitet je daleko od onoga što se traži u Španiji.