Jump to content
NeRkO23

Nevino ubijanje muslimana u Gazi

Recommended Posts

Nerko23 oladi sa slovima, vidimo mi...
Sloboda Gaze je jos daleko.
Kad bi svi bombama pravili mir i pravdu, dokle bi stigli??!!!!

[quote name='NeRkO23' timestamp='1353610200' post='467207']
[size=8]GAZA SLBODNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

[size=6]Dosta prepirke ![/size]
[/quote]
Na koju gazu mislis, oznaci na slici:

[img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/487132_517387574945797_130892541_n.jpg[/img]

Upravu si
[quote name='Amon Ra' timestamp='1353615785' post='467224']
Na koju gazu mislis, oznaci na slici:

[img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/487132_517387574945797_130892541_n.jpg[/img]
[/quote]
U pravu si.

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1353860751' post='467474']
I tako se zavrsio prvi protest na moju incjativu :)
[media]http://www.youtube.com/watch?v=HAeB7BHBv00[/media]
Bilo je ekstravagandno, prve prilike i prvog razloga dizem narod joooos vise :D Mnogi i nisu dosli jer su mislili da nece biti nista i sto su lijeni.. Sad su vidjeli kako se to radi
[/quote]

svaka cast

Tzv. Izrael je definitivno nastao na teškim zločinima, genocidu i održava se i danas na geocidnoj politici prema Palestinskom narodu.
Nema nikakve sumnje da je CIONISTIČKI SISTEM te tvorevine klasični fašizam!

Itekako ima odjeka i važno je da razumni i civilizirani ljudi diljem svijeta dignu svoj glas protiv te civilizacijske sramote!

Da smo pola samo za ujedinjenu BiH kao za tu daleku Palestinu i onaj 1x120 Gaze koju sigurno niko nikad na ovom forumu nije vidio...

Pa da neko napravi proteste u Grazu za ujedinju BiH (skubine, prozivam te :P), ili negdje drugdje ili u BiH ili da se na to pomisli kao sto je bilo rijeci o tome da se naprave za Palestinu u Cazinu...

samo se sprdam, ne uzimajte za ozbiljno niti za bana zbog vrijedjanja Islama Edited by Jiggy Bau

Ja bih pravio, vec odavno gajim nadu da cu na nivou kantona organizovati protest. Posto sam vec duze vrijeme u kontaktu sa organizatorima antideyton protesta u Sarajevu.. Ali vi me tu necete podrzati i necete doci i samo cu se osramotiti..
Evo ako ce mi cazinet dati medijskog prostora, vec danas mogu poceti organizovati protest na uzoru onih iz Sarajeva prije mjesec dva..
Politoloski cu to naravno odraditi na nivou ali trebam sakupiti "source code" tzv "bazu" tj ekipu, nesto od cega cu poceti, nekakvu podrsku da ne izgledam autsajderski...

Eto jesmo se dogovorili???

Ja cu prvi sabotirati svojim nedolaskom jer me ni ne zasvrbi uho za njima. Napravi Antidayton skup u Cazinu i ja ću doći pješice ako treba.

E znate sad koja je razlika. Pa razlika je u mentalitetu i uspavanosti. Ja kad sam prije 3 sedmice na slican nacin napisao na jednom drugom mjestu tekst koji je pocinjao sa "hej a sto nebi napravili protest podrske palestincima"
U kratko vrijeme su mi se javile desetine osoba sa podrskom i dalje gradile moju ideju..

Ja sam to izjavio u sredini od ca 10 000 bosanaca i jos ca 10 000 drugih muslimana.. A sam cazin broji 60 000 stanovnika??? A ciljano podrucje je npr kanton!!!

I kad se sabere to sve, ispada da ste svi vi koji ste ovo procitali djelom krivi jer se nista ne poduzima, jer ste 1000 puta imali slicne prilike ali vas briga, te pamet pustite na njivu..

Toliko vi ozbiljno razmisljate o svojoj buducnosti.. Jadno buraz!
Nek se raspane nek nas opet karaju jer smo to hvala Bogu sami zasluzili...

Nas par pojedinaca cemo do smrti gajiti nadu i svaki nas slobodan minut i slobodnu marku utrositi na pomoc dole po Bosni..
A vi sjediti u vasoj bijedi i jadu, dok od 1000 jedan se lagahno grije u fotelji...

P.s da mogu sad birati, prije bi bio hrvat nego bosanac. I ne pricaju dzaba viceve kako smo mi bosanci glupi i kako nam tolikoooooo vremena treba da nesto skontamo!!!
  • Upvote 2

Ja bih pravio, vec odavno gajim nadu da cu na nivou kantona organizovati protest. Posto sam vec duze vrijeme u kontaktu sa organizatorima antideyton protesta u Sarajevu.. Ali vi me tu necete podrzati i necete doci i samo cu se osramotiti..
Evo ako ce mi cazinet dati medijskog prostora, vec danas mogu poceti organizovati protest na uzoru onih iz Sarajeva prije mjesec dva..
Politoloski cu to naravno odraditi na nivou ali trebam sakupiti "source code" tzv "bazu" tj ekipu, nesto od cega cu poceti, nekakvu podrsku da ne izgledam autsajderski...

Eto jesmo se dogovorili???

Ja u svojoj prirodi uvijek imam problema s protestima jer često ne znam za šta se prosvjednici zalažu.

Za palestinu su prosvjedi možda u redu jer mi konkretno i ne možemo ništa utjecati nego čisto apeliramo na političare u Palestini, Izraelu i cijelom svijetu da zaustave rat i da nađu rješenje.

Međutim antidayton protest je nešto drugo.

Imamo li nešto ponuditi Bosni i Hercegovini, ali cijeloj BiH i svim narodima koji tu žive.

To je problem.

Dayton ne valja i to svi znamo, ali i da se apsolutno svaki stanovnik Federacije BiH digne protiv daytona teško da ćeš naći puno ljudi u RS koji će to podržati ako nema alternative koja i njih zadovoljava.

To je moj problem općenito sa protestima.

Onda ti @incubus nisi realizirana persona. Kada bi imao odgovore na sva pitanja na svijetu i rjesenje za svaki problem, onda se to nebi zvao svijet nego dzenet :)

Od nekud se mora poceti, jedino je kod nas lakse otvoriti gubicu i nesto pametovati nego bilo sta realizovati, bilo sta poduzeti i uciniti...

Zatvori se zemaljski muzej i svima svejedno. Ponovicu, svaka mladja osoba, svaka osoba koja je zavrsila osnovnu skolu, svaka osoba koja je istog dana preko fejsa bila obavjestena o nesretnom slucaju. A tu vas je 99% takvih. E sve jedan pojedinacno je saucesnik toga zlocina nad Bosnom. 

Sjedili ste i sutali dok je neko rusio hiljadugodisnju kulturu i historiju sazetu u zemaljskom muzeju..

U cijelom Sarajevu se skupi omanja grupa studenata da protestira... Sta ste vi u Cazinu poduzeli??? Nista!!!

vama je tako kako vi zelite. A vi upravo ovo zelite. I da prozivam apsolutno sviju. Jer nikad nista ne poduzimate. jer ste lijeni i nesposobni ustati uzmedju redova i uciniti nesto. Nek imate za kutiju cigara, za pivu, nek vam mati zamuti kljukusu i da morete osejriti Sulejmana i malo na fejs baciti oko i to je vasa utopija, nazalost...!

• Upvote 2

Dakle, ti nisi cazinjanin. Ja citavo vrijeme mislio da s tobom nije nesto u redu. :P

Edited by Jiggy Bau

Onda ti @incubus nisi realizirana persona. Kada bi imao odgovore na sva pitanja na svijetu i rjesenje za svaki problem, onda se to nebi zvao svijet nego dzenet :)

Od nekud se mora poceti, jedino je kod nas lakse otvoriti gubicu i nesto pametovati nego bilo sta realizovati, bilo sta poduzeti i uciniti...

Zatvori se zemaljski muzej i svima svejedno. Ponovicu, svaka mladja osoba, svaka osoba koja je zavrsila osnovnu skolu, svaka osoba koja je istog dana preko fejsa bila obavjestena o nesretnom slucaju. A tu vas je 99% takvih. E sve jedan pojedinacno je saucesnik toga zlocina nad Bosnom. 

Sjedili ste i sutali dok je neko rusio hiljadugodisnju kulturu i historiju sazetu u zemaljskom muzeju..

U cijelom Sarajevu se skupi omanja grupa studenata da protestira... Sta ste vi u Cazinu poduzeli??? Nista!!!

vama je tako kako vi zelite. A vi upravo ovo zelite. I da prozivam apsolutno sviju. Jer nikad nista ne poduzimate. jer ste lijeni i nesposobni ustati uzmedju redova i uciniti nesto. Nek imate za kutiju cigara, za pivu, nek vam mati zamuti kljukusu i da morete osejriti Sulejmana i malo na fejs baciti oko i to je vasa utopija, nazalost...!

To je istina, ja sam rekao da sam na ljeto spreman raditi to s tobom ako budem tu a trebao bih. Ovi s foruma koji seru protiv politicara i stanja ako se ne okupe ukoliko to napravimo sa nama ja licno kazem da nemaju obraza